Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Kili, treba ti 500 pobeda sa jednom klasom na ranked, da bi sa tom klasom dobio animiranog heroja. Kaunter pobeda se ne briše, trajan je.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nemam na svim herojima tu mogucnost, jel se otkljucava ne nekom odredjenom levelu ili kako

 

 

 

Imaš na svim herojima, ostvari jednu pobedu sa bilo kojom klasom u ranked, i krenuće kaunter da ti broji pobede za tu klasu. Svaka klasa ima svoji brojač do 500 ranked pobeda, kada dobijaš animiranog heroja za tu klasu (i hero power postaje animiran takođe).

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

druid na druida - skoro sam igrala protiv lika koji je imao jedno 5-6 starfajera 4-5 starfalla, i car mi cisti polje i malo malo starfajer u glavu. i ja na kraju namasujem polje konacno a on nema nista ni u ruci ni na polju. ja 5hp on 1hp i njegov red. i pazi sta dobije - starfajer jebeni u glavu. Retard je mislio da ce sa tako retardiranim deckom u areni da pobedi. i ladno je pobedio :/ scumbag arena

Gde god krocim tu topik ne raste (ubivam s komentari topike) :D

Link to comment
Share on other sites

Warlock murlock. U tom decku mi fali samo Leeroy, stoga sam dosao da pitam sledece: Dobih Gruula malopre pa me interesuje koliko, zapravo za kakve dekove on valja, posto ovaj rush definitivno ne mora da ima njega. Pored pomenutog igram sa priestom neki semi kontrol dek sto sam ja pravio sa Baron Geddon-om. Ali to sam manje vise batalio kako sam prisao kraju pravljenja tog Murlock decka sa Warlocom. Stoga: Dal da dizencentujem oba u korist Leeroja? Sta bi vi uradili?

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sto ne postoji u ovoj igrici opcija side deck-a! Mnogo bi ozbiljnije bilo ladderovanje a ne ovako grindas k'o majmun i nadas se da ti ne naleti neki hard counter za tvoj deck. Danas igram sa watcher droodom i dolaze mi redom control warrior, ramp druid i handlock, ja rek'o 'ajde, ok,  da probam shaman-a. Naleti mi 2x hunter,mogao sam odmah da predam. Mozda ne bi toliko pomogao side deck, ali bismo barem imali neke sanse.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ko vas jebe kad pratite metu, igrajte svoje špilove  :tf2:  [poke]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...