Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Tinkmaster, pegle, cairne, sylvanas, ragnaros i ysera su u vecini deckova.

 

 

Bez ove ekipe p2wineri ni ne pomišljaju da prave špil :D

 

Što je tužno, jer koncept kartaških igara treba da bude pravljenje špila koji ima sinergiju i do jaja kombo mogućnosti, a ne guranje najboljih karti u dek. Skil u pravljenju špila (što je možda i veći skil od samog umeća igranja) time se stavlja u drugi plan i svi jure nekakve mete, antimete, kurce palce... Jebeš takvu kartašku igru. Zato uvek skidam kapu kad me pobedi neki lik sa nekim do jaja komboima, a takvih igrača na sreću još uvek ima i oni mi održavaju veru u igru.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Чекај, верујем да си играо карташке игре и без рачунара, како мислиш да се праве шпилови у правим играма с картама? Купиш бустер, добијеш или не добијеш карту, купиш нови, добијеш или не добијеш, све док не добијеш оно што желиш. Овде још имаш и могућност да уништиш карте које ти не требају да направиш неке друге. 

Link to comment
Share on other sites

Da, imam ja i razumevanja za te likove koji imaju te legendary karte. I ja verovatno da ih imam stavio bi u deck neke od njih. Dobili ljudi booster, menjali, vishe srece imali i igraju. Problem je shto je ovaj pay2win fazon random totalno, kupish booster pack i onda kako te usere. Sreca je veliki faktor ingame a takodje i sa ovim boosterima. Ja stvarno ne planiram vishe novaca da troshim, pukao sam 20 evra na arenu i nije mi zao stvarno, ali prestao sam i arenu da igram, sa vremena na vreme kupim booster i to je to. Ali mi je igra legla, bash se osecam kul kad igram neki 20+ minuta mech, lomimo se, krljamo i na kraju jedan izadje ko pobednik :)

Link to comment
Share on other sites

Па није P2W ако је „рандом тотално”.

На страну што количина легендарних карата у шпилу није једини фактор. 

 

Pa ti mozesh da kupish random koji ti svakako daje 5 karata, koje mozesh da menjash u game currency za koji kupujesh karte. 

 

A to da nije jedini factor, pitaj ovu ekipicu iz legendi, oni nek ti objasne.

Link to comment
Share on other sites

Та екипица из легендарних, према извештају из прве сезоне, није дала ни цента на игру. Барем већи део њих. 

 

A koliko prema izveshtaju u proseku imaju legendarnih karti po decku? O tome prichamo, ne o tome kako oni nisu troshili novce.

Link to comment
Share on other sites

Чекај, верујем да си играо карташке игре и без рачунара, како мислиш да се праве шпилови у правим играма с картама? Купиш бустер, добијеш или не добијеш карту, купиш нови, добијеш или не добијеш, све док не добијеш оно што желиш. Овде још имаш и могућност да уништиш карте које ти не требају да направиш неке друге. 

 

Igrao sam, ajde da ostavimo p2w na stranu, opet bi želeo da se ograniči broj leg karti u špilu, jer su prosto previše jake i guraju ih šta god da prave ljudi. Što je dodatni problem, jer je ovo brza, svedena kartaška igra, ograničena na SVEGA 30 karata u špilu gde ultra jake karte posebno dolaze do izražaja. Previše su pro špilovi oslonjeni na njih i gubi se prostor za kreativnost, ne želim da ulazim u nekakvu raspravu sad, samo skrećem pažnju na to, ako se neko ne slaže sa time, ne mora...

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ultimate PRC. Ja sam sirotinja jelte, koja ima 3 legendary (jednu sam dobila i to onog retarda Lorewalkera Choa) a dve craftovala - i posle petsto arena odigranih  konacno dobijem jos jednu...kad ono Ysera - koju afkors vec imam. E ova igrica maaaaaajke mi.....

I da,  jeste pay2win. Zato i ne igram constructed, previse frustrira.

Gde god krocim tu topik ne raste (ubivam s komentari topike) :D

Link to comment
Share on other sites

kakav buster bog te mazo :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Joj kako nekad želim da se najebem sveg živog i mrtvog nekom, a ne mgu jer nema četa, ko sad jednom usranom pristu koji mi je vadio pravi kanter celu partiju, neverovatno koliko sam popizdeo, psovao sam  kao bolestan, pola komšiluka me čulo :c

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...