Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Ja igru samo i držim u tom modu, lol :D

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jbt ja mislim da sam ja covek koji najvise varira sa rankom na EU! Spustim se na rank 7 lagano,pa se vratim na rank 15...al ajd da je to sada kao jednu dobijem 2 izgubim i tako...nego maltene ispucam sve partije mozda dobijem jednu. Evo bas pre reseta sam dosao na rank 3 i u 2 dana sam se lagano se vratio na na rank 13 isto skoro bez i jedne pobede. Lupam glavu vec duzi period gde gresim. Imam solidne karte i prilicno dobru igru...nisam bog zna kakav pro,ali imam igru da lagano drzim rank 2 i da se na povuci potegni dogegam do legendi. Ali to nikako da se desi posto uvek uletim u neku nerealnu seriju poraza :/

 

 

 

Bdw u areni imam totalno fin prosek uglavnom je odradim ili 12-3(4),a najgore 9-5 sto se retsko desava

Edited by kblo11c
Link to comment
Share on other sites

Na 11 pobeda sam dobio 210 golda. Ne razumem jel to normalno ?

 

 11 pobeda -  A pack, about 200 gold, 85 dust, and a common card. Possibility of rare and/or golden cards. / A pack, 60 dust, and about 350 gold. / A pack and about 440 gold.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Disenchant deathwinga ili ne?

 

Mnogi top igrachi su pocheli da koriste DW-a. StrifeCro Druid, Kisstarfer/Mirey/etc Warrior, etc. Problem je shto vetjina tih dekova gde DW radi su dekovi sa po 6 7 8 + legendarnih karata a DW je kao shlag na tortu, pa je verovatno pametno disenchantovati DW-a ako skupljash dust za neke osnovne karte koje ti fale.

Edited by Sajro
Link to comment
Share on other sites

Ja hocu bloodmage thalanosa, ovi ostali me ne zanimaju. A mutant imao sam 1600 i kupim Magylosa jebo me Malygos. Posle ga rastavim za 400 :(

Aj sto si napravio useless Malygosa nego sto si ga rastavio za 400 prasine je jos gore  [roflmao]

 

Ja sam malo bolje prosao od tebe sa mojim prvim legendarnim, napravih VanCleef-a ...

 

 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...