Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Verovatno nabija postove ili tako nesto.

Nego jel imao neko danas problema da gubitkom konekcije ka serverima ? Na 2 partije sam popio disc.. Naravno obe su bile u areni :(

 

Ortak se zalio da mu je danas pukla konekcija sa HSom u areni 2 puta.

 

Meni juce pukla 2 puta u constructred.

 

Kada nesretja udari, udara dva puta! [:D]

 

 

Ja danas dobih Jaraxxus-a pa mozda krenem ranked sa Lock-om, razmisljam se dal da utrosim sav dust sto cuvam za VanCleef-a na Locka.. 

 

Jaraxxus moze da se igra jedino u Suicide Control Warlock deku a da ima smisla, Gianti i te zajebancije. Po meni najzanimljiviji dek u igri. Probaj to da igras ako imas karte. :)

 

Strimovao je pre neki dan lik koji je sa tim dekom uzeo #1 EU.

Edited by Sajro
Link to comment
Share on other sites

Si ga rasturio Ćiro? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jaraxxus je prlicno op, slazem se, mada mi je skor protiv te karte 1/2.

Dva puta do sada sam uspio da spreman docekam Tiriona u ranked doduse (SW:D + Ooze), ijaooo sto mi je bilo da skacem kad ga maknem u jednom potezu :D

Inace od ovih streamera najvise pratim Krippa... Jel gledao neko onaj draw mec od skoro? Blizz bi teoretski mogao da uvede tu opciju. Ja sam nesto slicno gledao samo jednom kad je meni protivnik bio afk pri biranju karata na startu meca pa se partija posle par minuta sama prekinula.

Link to comment
Share on other sites

Jes' da igram priesta najvise ali prvi put sam prije neku noc na njegovom streamu vidio i prilicno mocan priest combo (za koji zapravo nisam ni znao da moze da funkcionise):

 

Opponent: [uses Shadow Madness]

Kripp: Oh man, this can't get any worse now...

Opponent: [uses Youthful Brewmaster on the minion]

Kripp: Oh... It just did...

 

Bila je zabavna scena za gledanje :D

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...