Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Meni odgovara skroz :D taman sam iole naucio da igram arenu skoro dovoljno dobro da pokrijem troskove entry fee-a :P

 

Moram da naucim da igram jos neku klasu u areni pored Druida i Pale, rog mi nije konstantan jer previse zavisi od kvaliteta karata, a sa magom nisam dovoljno dobar jos uvek ;/

Edited by Saranjivac
Link to comment
Share on other sites

Veceras wipe+patch, http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/10137393914

 

Prevedeno u nase vreme to je "It'll be 3-7AM CEST tomorrow morning."

 

Fuck yeah! :)

 

 

Meni odgovara skroz :D taman sam iole naucio da igram arenu skoro dovoljno dobro da pokrijem troskove entry fee-a :P

 

Moram da naucim da igram jos neku klasu u areni pored Druida i Pale, rog mi nije konstantan jer previse zavisi od kvaliteta karata, a sa magom nisam dovoljno dobar jos uvek ;/

 

E poslao sam ti friend invite jos pre par dana ali nisi prihvatio ili dobio, meni se friend lista buguje jako pa je mozda do toga - posalji ti meni invite. :)

Link to comment
Share on other sites

E poslao sam ti friend invite jos pre par dana ali nisi prihvatio ili dobio, meni se friend lista buguje jako pa je mozda do toga - posalji ti meni invite. :)

 

Nista nije stiglo, evo poslah.

 

 

 

 

BTW stigli patchnotes http://www.hearthpwn.com/news/157-hearthstone-beta-patch-notes-the-progression-reset

 

45wina za arenu umesto 150 woohoo >.< (da je 45 odigranih partija mozda bi i bilo prihvatljivo)

 

Sahranili roga skroz.

Savagery nerf ali mislim da je druid idalje najjaci

 

Vasi utisci?

Edited by Saranjivac
Link to comment
Share on other sites

Evo ja sad pizdim u areni... Sastavim solidan deck sa magom, izgubim dobijen mec. Fali mi jedan turn da zadam lethal i naravno pala top deckuje treci consecration i ocisti celu tablu. Sledeci mec igrica mi freezuje prvi put otkako igram i morao sam da restartujem. Sad sam nekako vezao 3 dobijene, a inace u celom spilu imam 5 spell-ova i to od tih spell-ova jedan je ice barrier. :(

Edited by loshmi_
Link to comment
Share on other sites

Kakav sam niz imao sa priestom sinoc i zaserem na 8-1.Umesto da ostavim za sutra jer je vec bilo 4 am, ja nastavim i puknem lagano dve zaredom. Dobio auchenai soulpriest, prejaka karta sa earthen ring farseer-om (3dmg umesto 3 heal-a) + 2x spellbreaker,2x venture co. mercenary.Jos sam imao Deathwinga, koji mi nije ni trebao, upotrebio ga samo jednom kad mi je bas prigustilo. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...