Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

izgleda >.<

 

P.S. Igra je super, polishovana do daske, vreme leti, ultra fun (eto malo da vam pravim zazubice <3)

 

Iskreno ni ne znam zasto je jos uvek u beti, osim par sitnica tipa povecavanje golda za winove, popravljane AI-a sto nije toliko ni bitno, igra je totalno spremna po meni.

Edited by Saranjivac
Link to comment
Share on other sites

izgleda >.<

 

P.S. Igra je super, polishovana do daske, vreme leti, ultra fun (eto malo da vam pravim zazubice <3)

 

Iskreno ni ne znam zasto je jos uvek u beti, osim par sitnica tipa povecavanje golda za winove, popravljane AI-a sto nije toliko ni bitno, igra je totalno spremna po meni.

 

Hahaha, e Saranjivac, igrali smo danas 2 puta. :)

Link to comment
Share on other sites

Danas ujutru uzeh arena grandmastera, 9-2 run sam imao sa warriorom.

 

deck build koji sam imao. Neverovatan board control u pocetku sa fiery waraxe i river kokoliskom, jos ako dobijete sumonera skoro je odmah gg. Imp master frothing berseker + cult master je odlicna kombinacija jos ako zapadne i cruel taskmaster..... A da ne pricam sta radi Gorehowl, naravno u 99% slucja cepate samo minone sa njim, nemojte da ga spucate na heroja osim ako nije za pobedu.

 

Posto sam igrao rano ujutru oko 7 pa ima malo ljudi desavalo se cesto da mi zapadne isti protivnik a bilo je zaista nekih teskih nubara.... [:D] tako da odmah idite na fight ako je lik slab [:D]  Ako vas neko opere sacekajte min da vam ne zapadne opet :)

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

Danas pao 9-0 Druid arena run. Tresle mi se ruke u poslednjoj partiji protiv Scrub Roguea. Sada me boli kita, opusteno ne mora vise nikada da dodjem do 9 pobeda, imam u quest logu GrandMaster i 9-0 run. IDEMOOOOO! :)

 

Shteta shto nema neki replay sistem, jedna od partija je bila brutalno dobra, iz 2 hp - 30 hp situacije sam uspeo da pobedim. :)

 

 

ne znam gde drugde da pitam, zato se izvinjavam modovima ako moje pitanje nije u skladu sa pravilima.

zna li neko na kojim sajtovima se moze kupiti/prodati HS beta account, moze odgovor na PM ako se ne sme ovde, javno.

 

d2jsp dot org

ownedcore dot com

 

Ako ti treba da scam-ujes ljude pusi kurac masni. ;)

Ako zelis da kupish kljuch, pazi se, 98% je scam; ne prihvataj trejd bez middleman-a.

 

Posto sam igrao rano ujutru oko 7 pa ima malo ljudi desavalo se cesto da mi zapadne isti protivnik a bilo je zaista nekih teskih nubara.... [:D] tako da odmah idite na fight ako je lik slab [:D]  Ako vas neko opere sacekajte min da vam ne zapadne opet :)

 

Svaka cast za 9-x sa Warriorom.

 

Enivej ja te koji me pobede namerno jurim da igram opet protiv njih... mozda zato uglavnom sakujem u areni. :D

Edited by Sajro
Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...