Jump to content

Prodajem d3 gold extra povoljno


Recommended Posts

Pozz svima,

Kao shto topic kaze prodajem d3 gold po ceni od 1300din-100 miliona golda!:)...Zalihe su neogranicene za sada :) U bilo koje doba dana ili noci mozete pozvati...0692621030(uvek aktivan) ili 0642621030(90% vremena aktivan).Takodje me mozete kontaktirati i in game,battle tag mi je dragance#2400.

Pozdrav!

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hmmm nesto tu smrdi i cena i taj acc dragance#2400 je cista 0 odma se vidi da je botovanje neko u pitanju ili neki ilegalan nacin nabavke golda zbog kojeg mogu dobiti ban..... mnogo sumnjiva stvar.... pazite se.

 

Haha osecam patetican nacin pokushaja uklanjanja konkurencije:)"Akaunt dragance#2400 je cista 0.Odma se vidi da je botovanje u pitanju"????o.O.....Ti po imenu accounta vidish da neko botuje .Brate ala si ti pod hitno za Lazu Lazarevica. Zao mi te je:( ...Vec je nekoliko ljudi kupovalo i da je bilo bilo kakvih problema veruj mi da bi prijavili ovde;)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

O boze moj.

Prvo nemoj da vredjas da ne dobijes ban jer je to protiv pravila ja sam samo upozorio ljude

Drugo acc dragance#2400 jeste cista NULA !!! 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/dragance-2400/

http://www.diabloprogress.com/player/dragance-2400 sav gear vredi manje od 50mil a ti prodajes neogranicene kolicine

Trece imas neogranicene kolicine znaci ja hocu 325 biliona odma i ti imas to? to nema ni tvoj kinez od koga ko zna kako kupujes gold niti mozes toliko sa botrovima napraviti, a 3ci nacin da imas neogranicene kolicine golda ne postoji !!!

Cetvrto, s obzirom na to da je tvoj acc verovatno reportovan nekoliko puta i da ga blizard prati ljudi koji kupuju gold od tebe mogu dobiti ban veoma lako i ja ih samo upozoravam da je kupovina gold ilegalna.

Peto i poslednje je da se necu nastavljati na ovaj topic niti raspravljati sa nekim kao sto si ti POZZ i srecno i tebi i ljudima koji od tebe kupuju.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

O boze moj.

Prvo nemoj da vredjas da ne dobijes ban jer je to protiv pravila ja sam samo upozorio ljude

Drugo acc dragance#2400 jeste cista NULA !!! 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/dragance-2400/

http://www.diabloprogress.com/player/dragance-2400 sav gear vredi manje od 50mil a ti prodajes neogranicene kolicine

Trece imas neogranicene kolicine znaci ja hocu 325 biliona odma i ti imas to? to nema ni tvoj kinez od koga ko zna kako kupujes gold niti mozes toliko sa botrovima napraviti, a 3ci nacin da imas neogranicene kolicine golda ne postoji !!!

Cetvrto, s obzirom na to da je tvoj acc verovatno reportovan nekoliko puta i da ga blizard prati ljudi koji kupuju gold od tebe mogu dobiti ban veoma lako i ja ih samo upozoravam da je kupovina gold ilegalna.

Peto i poslednje je da se necu nastavljati na ovaj topic niti raspravljati sa nekim kao sto si ti POZZ i srecno i tebi i ljudima koji od tebe kupuju.

Kao prvo ti si pocheo da vredjash samim tim tvojiom laznim izjavam tipa kupovina gold od kineza itd o.O Tako da zaobidji me sa tvojim pretnjama,tresu mi se noge.Ali ok,sudeci po tvojim postovima sumnjam da imash vishe od 12 godina,tako da ti ne zameram,i ja sam se tako ponashao u osnovnoj.Drugo,to mi nije naravno main account,kao shto mozesh da vidish da nemam uopshte opremu na monku koji je jedini visko paragorn na accountu.Trece,znam da postoje bukvalisti ali ti si pobedio.Cetvrto,cak i da sam reportovan milion puta,da iole shta znas o ovoj video igri,znao bi da niko nikada  nije banovan shto mu je neko drugi trejdovao zlato:))Ali bar si me dobro nasmejao.Peto,bolje nemoj ni da nastavljash o necemu shto ne znash,tako da su svi srecni.Pozz:)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Bla bla bla bla stvarno mislis da su ljudi na ovom forumu toliko glupi da ti poveruju u pricu? Nije mi main acc sa 600 sati played time i bla bla sranjima, legalno imam neogranicnu kolicnu zlata od 5000 biliona koje berem na drvo? :O ne moram ni 12 godina da imam da vidim odma da tu nesto opasno nije u redu.

Edited by ChoGhan
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

A ti si se registrovao na forum da nas sve upozoris,jeli ? Jel on tebe zajebao ? Jel ga iko prijavio kao scammera ? Ko si ti da dolazis ovde i da osudjujes druge ? Sta tebe briga ko kakvu opremu ima i koliko zlata on ima da proda? Ako neko ima problem prijavice ga ovde i banovace ga! Ne moras ti da dolazis da nam prosipas neku mudrost. Gledaj svoja posla i uzivaj. A ocenjivanje drugih ostavi onima koji posluju sa njim!

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Bla bla bla bla stvarno mislis da su ljudi na ovom forumu toliko glupi da ti poveruju u pricu? Nije mi main acc sa 600 sati played time i bla bla sranjima, legalno imam neogranicnu kolicnu zlata od 5000 biliona koje berem na drvo? :O ne moram ni 12 godina da imam da vidim odma da tu nesto opasno nije u redu.

 

Nakon ovog posta se izvinjavam svim dvanaestogodisnjacima na uvredi shto sam ih uproedio sa tobom.Wow,ti stvarno morash malo da se sredish.Ti i dalje pominjesh neke hiljade biliona,a vec sam ti rekao da neogranicene kolicine su bile figurativno.Zar si josh i toliko nedokazan?A ako je tebi ilegalna stvar preprodaja predmeta,onda si josh i poprilicno slabo obrazovan.Mozda bi mogao malo da poradish na sebi,umesto shto si toliki looser,da nemash shta pametnije da radish nego da flejmujesh,spamujesh i smarash po forumu,bez ikakvog razloga.Nikada u zivotu nikoga nisam zajebao i ti mi dolazish ovde i prosipash mi neke price o prevarama i ilegalnom poslovanju?Pateticno.

 

P.S.Hmmm...600 sati played time-a je po tebi znak da je main account?Mogu ti reci,da sam te se cak i uplashio malo,ali iz nekih totalno drugih razloga.Neverovatan si.

A ti si se registrovao na forum da nas sve upozoris,jeli ? Jel on tebe zajebao ? Jel ga iko prijavio kao scammera ? Ko si ti da dolazis ovde i da osudjujes druge ? Sta tebe briga ko kakvu opremu ima i koliko zlata on ima da proda? Ako neko ima problem prijavice ga ovde i banovace ga! Ne moras ti da dolazis da nam prosipas neku mudrost. Gledaj svoja posla i uzivaj. A ocenjivanje drugih ostavi onima koji posluju sa njim!

 

Hvala na podrsci!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ne bih da se mesam/pravim pametan niti se bavim kupovinom-prodajom golda, ali... 5 radiant star topaza kosta 3.5 eura i prodaje se za ~100 miliona golda (kada se oduzme njihov procenat), sto bi neko davao 1000 din za 100 miliona? :D

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...