Jump to content

KGeGaming Dota2 Tournament


kobrica2004

Recommended Posts

Bosna ima predstavnistvo StealSeriesa! haadhsgasgash

Ti druze blage veze nemas sta pricas. Zivim sam, radim i napravio sam oko 10 turnira u doti do sada. Ta tvoja prica da igraonica uzima za taj dan sto izgubi je pila vode u doti1, ali sada kada za dotu2 postoji toliko interesovanja, sponzora itd, sramota je da radis to i da uzimas pare.

Bice uskoro turnir u Novom Sadu i Beogradu pa ces videti kako to rade ljudi, kako jos i uloze u organizaciju turnira da bi se promovisali.

Polako samo, narastices i shvatices :)

Vidim sve vrvi od dota2 turnira ... organizovano ukupno 2 u srbiji !!! od toga 1 gaming festival .... sve skupa .... ponavljam nikad necete imati communityy jer su cs igrci za vas gospoda ... kojih bre sponzora kome je u interesu da ti igras taj dan turniru u kragujevcu ? ... cirkus kolorado sa kim se ja svajam !!! Turnir je tad i tad uslovi su takvi i takvi mnogo me boli K ko ce doci a kome se ne svidja sto Srbija nema more !!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ajde zatvori ovaj thread niko ti nece doci na turnir jer si bahat i smaras

prosto ne veujem da sam se slozio sa viktorom u necemu,rofl

a ta spika CS > Dota community nas oldschool dotase ne zanima a te price kako ti potrosis 6k ujutru za struju da me zajebes nisi jedini koji drzi/radi/radio u igraoinici

doci ce ti krastavac i pixi na turnir da se bore za prvo i drugo mesto :D

Link to comment
Share on other sites

6k za struju za jedno pre podne? o.OOOOOOO jel ti placas za pola kragujevca ili sta? ili imas 700 kompa?

Realno da zapucamo iz picke materine (Vranja) za prvo mesto 10k (a mi potrosimo 15k za put) ne isplati se, iako nismo puno puta osvajali neke pare, ponovo... lepo ti stavi sto ti svi kazu 5k upad, ne uzimaj pare za igraonu (posto to niko ne radi ko hoce bolji turnir) i mozda ce biti nesto od ovoga.

A Viktore kome ti sa 15 god kazes da naraste? :DD

Link to comment
Share on other sites

ajde zatvori ovaj thread niko ti nece doci na turnir jer si bahat i smaras

prosto ne veujem da sam se slozio sa viktorom u necemu,rofl

a ta spika CS > Dota community nas oldschool dotase ne zanima a te price kako ti potrosis 6k ujutru za struju da me zajebes nisi jedini koji drzi/radi/radio u igraoinici

doci ce ti krastavac i pixi na turnir da se bore za prvo i drugo mesto :D

A sta ste vi dota oldschool igraci ? ugrozena vrsta pa treba da igrate turnire sa nagradnim fondom od 1000e ? a upad 20e ? lollolol , ako se za cs naplacuje zakup igraonice ,ne vidim zasto bi za dotu bilo drugacije ? ili ste kao dinosaurusi pa treba da pazim da ne izmurete i da zbog toga pisem sta vama odgovara .... ucesce moze da bude i 10000 din sto se mene tice ... ali 6k za igraonicu ce svakako otici ... a glupi bukvalci koji su 6k za stuju shvatili bukvalno bolje nek se upucaju sami .... u 6k ulazi to sto ce 2 radnika ceo dan biti tu , to sto ce igraonica biti zatvorena ceo dan i nece moci da zaradi za tekuce troskove .... meni dota2 turnir u zivotu ne treba,niti mi moze napraviti zaradu samo gubitak u odnosu na moj redovan posao ...

Bosna ima predstavnistvo StealSeriesa! haadhsgasgash

Ti druze blage veze nemas sta pricas. Zivim sam, radim i napravio sam oko 10 turnira u doti do sada. Ta tvoja prica da igraonica uzima za taj dan sto izgubi je pila vode u doti1, ali sada kada za dotu2 postoji toliko interesovanja, sponzora itd, sramota je da radis to i da uzimas pare.

Bice uskoro turnir u Novom Sadu i Beogradu pa ces videti kako to rade ljudi, kako jos i uloze u organizaciju turnira da bi se promovisali.

Polako samo, narastices i shvatices :)

Svaka im cast bas bih voleo da popricam sa gazdom te igraonice i gde je njegov interes da ulaze u dota2 turnire :) ili u bilo koje turnire . hahaha o boze kakve sve gluposti necu da procitam pa to je tragedija ...

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Cek bre, sto nam pljujes igru? :-D

Naprotiv nemam nista protiv igrice , vec protiv ljudi koji misle da neko treba jos da im se naguzi,vidim nema turnira niko ne organizuje ja reko malo da pokrenem da imate lan turnire ... ljudi me hejtuju sto necu da im dam iz svog dzepa nagrade strashno

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Naprotiv nemam nista protiv igrice , vec protiv ljudi koji misle da neko treba jos da im se naguzi,vidim nema turnira niko ne organizuje ja reko malo da pokrenem da imate lan turnire ... ljudi me hejtuju sto necu da im dam iz svog dzepa nagrade strashno

Niko te ne pljuje zbog nagrada, vec zato sto pokusavas da zaradis a shatro hoces da promovises dota scenu, i niko ti nije rekao da das nesto iz svog dzepa, vec su rekli da treba da se poveca ufur

Link to comment
Share on other sites

Niko te ne pljuje zbog nagrada, vec zato sto pokusavas da zaradis a shatro hoces da promovises dota scenu, i niko ti nije rekao da das nesto iz svog dzepa, vec su rekli da treba da se poveca ufur

Vec sam vama sa ispranim mozgovima 100 puta ponovio da sto se mene tice ufur moze da bude i 6000 k ako tako svima odgovara ... a ja ne zaradjujem nego pokrivam radni dan ... prijatelju ja imam 30 racunara i nemam kotlarnicu vec igraounicu koja mnogo zaradjuje za 1 dan ...

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Nemam kotlarnicu vec igraonicu! AHHAGHAGHAHGHGAH <3 suze mi idu na oci hvala ti kobrice za ovo! :)

Gledaj fora je sto napises promovisemo dota2 scenu kao pomazemo vamo tamo, ali to sto ti radis trenutno smo mi radili pre deset godina, kao 15ogodisnjaci. Eto ti i tvoj sugradjanin Paradoks.kg je pravio takve turnire i bili smo na njima. Ali ponavljam ti , dota2 je u pitanju, 2013 godina... Video si kako je izgledao tur u Bosni, a sada ces videti kako ce tek izgledati u Ns i u Beogradu, kada ljudi stvarno odrade posao organizovanja turnira (a ne davanje iz svog dzepa).

Link to comment
Share on other sites

Nemam kotlarnicu vec igraonicu! AHHAGHAGHAHGHGAH <3 suze mi idu na oci hvala ti kobrice za ovo! :)

Gledaj fora je sto napises promovisemo dota2 scenu kao pomazemo vamo tamo, ali to sto ti radis trenutno smo mi radili pre deset godina, kao 15ogodisnjaci. Eto ti i tvoj sugradjanin Paradoks.kg je pravio takve turnire i bili smo na njima. Ali ponavljam ti , dota2 je u pitanju, 2013 godina... Video si kako je izgledao tur u Bosni, a sada ces videti kako ce tek izgledati u Ns i u Beogradu, kada ljudi stvarno odrade posao organizovanja turnira (a ne davanje iz svog dzepa).

A gde ces vecu pomoc od organizovanja turnira ? ponavljam voleo bih da cujem tog gazdu koji ima interes da zatvori igraonicu na 1 dan ! zbog bilo kog turnira ! a da ne uzme nista

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Druze, ne mozes ga licno cuti, ali ja ti jemcim za njega, i jos dvojicu gazda igronica u Novom Sadu. Sva trojica su rekli da ce dati igroanu na dan, a ja sam izabrao onog koji je uleteo i sa sponzorima nekim njegovim, plus ja nasao svoje i to je to.

I nemoj pogresno da me razumes, ja bih rado dosao i u Kragujevac, zbog druzenja i sprdnje najvise , ali samo komentarisem neke stvari koje mislim da nisu ok.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Druze, ne mozes ga licno cuti, ali ja ti jemcim za njega, i jos dvojicu gazda igronica u Novom Sadu. Sva trojica su rekli da ce dati igroanu na dan, a ja sam izabrao onog koji je uleteo i sa sponzorima nekim njegovim, plus ja nasao svoje i to je to.

I nemoj pogresno da me razumes, ja bih rado dosao i u Kragujevac, zbog druzenja i sprdnje najvise , ali samo komentarisem neke stvari koje mislim da nisu ok.

Tvoje je misljenje sta jeste ok a sta ne ! ne znam sto bi dota2 bila povladjena u odnosu na csgo i zasto bi davali igraonicu dzabe ocigledno da nemaju dovoljno posla cim to mogu da urade ! ja to mogu da uradim ponedeljkom pre podne :) hahaha a subotom i nedeljom nikad u zivotu ... u gamingu sam preko 10 godina i jedini turnir gde igraonica ne uzima nista su veliki globalni turnir WCG,KODE5,cak za DH uzimaju igraonice novac , tako da ono ... ne razumem ja vas ne razumete vi mene i to je to .... turnir je ovakav ! ucesce se moze povecati ukoliko je to problem ! a cifra koja je moje redovno odrzavanje nece biti promenjena ... pozdrav

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Glasajte za 5k po timu. Evo mog glasa!

+1 , da li ce i ostali glasati ? kontam da ljudi hoce manje da plate !! zato sam i stavio 2k .... i da su svesni da nece biti prvi i zato ne zele da bace 5k dinara ... to je moje misljenje

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Pa ja ne mogu da verujem kakva se rasprava vodi umesto da budete sretni sto se covek cima i radi turnir u doti2 vi ga napadate... ocete jos da vam se i naguzi.

Ocu ja i to :) haha al nekim igracima a ne svakom :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Kobrice koja si ti ustvari budala sto se majes sa ovim ljudima uopste i pokusavas da napravis nesto za njih i sto odgovaras uopste na gluposti postavio si svoje uslove sv je na temi napisano ko hoce da dodje neka dodje ko nece ne mora ne znam sto uopste ista objasnjavas ostavis broj moba ko ima potrebu neka te zove.

Sto se tice Bosne, da ona ima predstavnistvo SSa u Sarajevu(inace za one koji su zaboravili Adepto BH Open je na taj nacin djelom finansiran)

Sto se tice ufura i ti nisi realan taj ufur ti je ako pravis lokalni turnir, pukni 5k kao sto je za CS pa ko igra ozbiljno igru ili planira da dodje da se zeza/druzi docice a ne ovako.

Sto se tice tog sto si uzeo tih 6k za igraonicu potpuno podrzavam, tu igraonicu sto ce neko dati vama dzabe verovatno ili je raspad-sistem ili je pred zatvaranjem pa se nadaju da ce im to pomoci u ovoj igraonici imate extra prostor, dobre racunare i dobru lokaciju to vidim po slikama jer nisam imao priliku da dodjem.

A ovi dole srpski dendiji, smesno. :)

Link to comment
Share on other sites

Kobrice koja si ti ustvari budala sto se majes sa ovim ljudima uopste i pokusavas da napravis nesto za njih i sto odgovaras uopste na gluposti postavio si svoje uslove sv je na temi napisano ko hoce da dodje neka dodje ko nece ne mora ne znam sto uopste ista objasnjavas ostavis broj moba ko ima potrebu neka te zove.

Sto se tice Bosne, da ona ima predstavnistvo SSa u Sarajevu(inace za one koji su zaboravili Adepto BH Open je na taj nacin djelom finansiran)

Sto se tice ufura i ti nisi realan taj ufur ti je ako pravis lokalni turnir, pukni 5k kao sto je za CS pa ko igra ozbiljno igru ili planira da dodje da se zeza/druzi docice a ne ovako.

Sto se tice tog sto si uzeo tih 6k za igraonicu potpuno podrzavam, tu igraonicu sto ce neko dati vama dzabe verovatno ili je raspad-sistem ili je pred zatvaranjem pa se nadaju da ce im to pomoci u ovoj igraonici imate extra prostor, dobre racunare i dobru lokaciju to vidim po slikama jer nisam imao priliku da dodjem.

A ovi dole srpski dendiji, smesno. :)

Hvala na podrsci totalno si upravu,najvise za srpske dendije :) povecava se ufur na skromnih 3500 po ekipi i ide promena nagrada ! imate 20 dana za prijavu ! pozdrav ide edit

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

mi dota dinosaurusi smo bili na jedno 20 lana do sad i jedino u kg je igraonica uzela pare i u nisu kod mene (zato sto ja nisam bio orga) i zato sto je igraonica u to vreme bila broj 1 u srbiji sa 2 plazme napolje da mogu ljudi da gledaju livestream i to je bilo pre 3 godine u doti1 da ne pominjem sad u 2013toj godini da se napravi takav turnir sa 10k prvo mesto haha

druga stvar u bosni je lan nas kostao 400e da odemo,spavamo i da platimo ucesce tako da...

Link to comment
Share on other sites

mi dota dinosaurusi smo bili na jedno 20 lana do sad i jedino u kg je igraonica uzela pare i u nisu kod mene (zato sto ja nisam bio orga) i zato sto je igraonica u to vreme bila broj 1 u srbiji sa 2 plazme napolje da mogu ljudi da gledaju livestream i to je bilo pre 3 godine u doti1 da ne pominjem sad u 2013toj godini da se napravi takav turnir sa 10k prvo mesto haha

druga stvar u bosni je lan nas kostao 400e da odemo,spavamo i da platimo ucesce tako da...

Mozes mi molim te reci gde ? u kojoj igraonici u srbiji si igrao lan turnir da ti igraonica nije naplatila zakup ? pricas o godfatheru ? pa sta nesto spec igraonica ? bio igrao turnir u cs-u ? pogledaj malo slike igraoniceu kojoj ces mozda igrati turnir 200kvadrata odvojene pusacke i nepusacke prostorije ... fizicki odvojene ekipe u godfatheru secam se da sam morao kao mis da cucnem da se popnem na sprat igraonice !! ne zelim da pricam uopste o nebulozama koje iznosite ukupno u obe dote nije bilo 20 turnira u srbiji tako da nemoj da me sprdas molim te ! nagrade su povecane shodno i povecanju ucesca na prijateljsku sugestiju lika kog ne poznajem ! pozdrav i dovidjenjce .... pa sta cemo sad sto si ti platio 400e ? oces da ti ja pricam o svojim pustolovinama po Crnoj Gori ? vozom ? i spavanju po stanicama ? druze moj ti nisi leba pojeo koliko sam ja turnira odrigao ...pozdrav

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

e ajde sa tim pricama sta sam ja proso sve i tako dalje da me zajebes... a godfather kad je bio dota turnir je bila igraonica tiptop,kako si ti igrao turnire tako sam i ja po celoj srbiji i nigde nisam vido bolju igraonicu u SRBIJI do dana danasnjeg,a za tvoju igraonicu ne znam brate znam da je zujina bila ok al nam uzeo 15k dinara u to vreme

ti mora da si mnogo iskusan cim si uveren u tu pricu da si mnogo zajebane stvari u zivotu proso na turnirima haha :D

treca stvar ja sam radio u igraoni koja je imala 60 kompa i nije se praznila nikad a pazar mi bio 15k max,kolko je tebi sat vremena 200 dinara?

Link to comment
Share on other sites

e ajde sa tim pricama sta sam ja proso sve i tako dalje da me zajebes... a godfather kad je bio dota turnir je bila igraonica tiptop,kako si ti igrao turnire tako sam i ja po celoj srbiji i nigde nisam vido bolju igraonicu u SRBIJI do dana danasnjeg,a za tvoju igraonicu ne znam brate znam da je zujina bila ok al nam uzeo 15k dinara u to vreme

ti mora da si mnogo iskusan cim si uveren u tu pricu da si mnogo zajebane stvari u zivotu proso na turnirima haha :D

treca stvar ja sam radio u igraoni koja je imala 60 kompa i nije se praznila nikad a pazar mi bio 15k max,kolko je tebi sat vremena 200 dinara?

o boze...sta ti poredis nis i kragujevac ... Sto juznije to tuznije ... pa zuja je zatvorio igraonicu u kojoj ste bili , i igrali turir i u kojoj vam je uzeo 15k :) hahah pa sto ste mu dali ? olololo to je ok on vam uzeo 15k a ja za moju trazim 6 ahaha u njegova igraonica staje u moj WC po velicini ohohoh... e ako nisi video bolju igraonicu od godfathera onda sta ti i ja da pricamo vise :) o kom odlasku na turnire ti onda pricas :) kad nisi video 3D,KGB,Shark,AI,Borgatu u smederevu , sta mi da pricamo ? nismo na istoj razini veruj mi ! inace 1h = 60 din nikad oces da ti kazem koliki je juce pazar bio ? :)

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...