Jump to content

KGeGaming Dota2 Tournament


kobrica2004

Recommended Posts

kobrice, stavrno brate ne lozi se i ti, dobro je vise, da li si ti normalan covek, iskuliraj jbt. Meni se smucilo da gledam ove komentare. Podrzavam sta je rekao Dante i sve je to OK, ali zasto za boga miloga ovo interakcija cs-a, proslosti i sadasnjosti dote(idealizacija paradoxa i tako toga). Ja kolko se secam, trebalo bi da nas interesuje sadasnjost i buducnost. Iskreno, kobrice, nas boli dupe za cs i cs community u celini. Nisi mi jasan sa ovim komentarima na svaki post. Detinjasto sa tvoje strane stvarno brate. Svi koji su ovde i postovali komentar su igraci koje ja postujem i mogu da ti kazem da su vecina veterani srpske dota scene. Ne znam zasto poredimo igrice koje postoje 20 godina i 5-6 na srpskoj sceni. Batalite prazne price drugari.

Serbian INHOUSE FTW! :D

Edited by Piksi. -.-
Link to comment
Share on other sites

Ima Steelseries predstavnistvo u Bosni pod organizacijom Adepto kompanije. Cisto toliko sam hteo da se ukljucim.

Podrzavam turnir i svaka cast na trudu. Sve je dobro zamisljeno, poslali bi i mi nasu buducu ekipu ali tesko bi oni stigli do Srbije bez troskova od preko 1000 eura ali eto nadam se da ce zivnuti malo scena.

Pa gde je onaj babunac sad sto se smeje da ss ima predstavnistvo u bosni ? onaj znalac ?

@ piksi Sine zamolicu te da ne seres i da se ne ubacujes gde te niko nije zvao ...jer vrlo lako moze da ti se desi da se ubacis i kao cigance u kontejner ... razmisli malo pre nesto sto napises nesto i kome sta pises !!! ti o lanu nemas sta da pricas jer si 1 igrao za ceo svoj zivot i taj jedan si igrao slucajno jer je ljudima falio igrac ti si obican onliner i zato nemas potrebe da pises bilo sta idi lepo find match i smiri se !!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

To nije predstavnistvo SS nego prodavnica, kao sto games prodaje u Srbiji SS opremu. A te nagrade sto su bile u Hercegovini na turniru su sredjene preko DotaTalka i poslata je oprema iz inostranstva. Glup si kao kurac, prestani vise da se raspravljas jer veze nemas sa cime pricas.

Pravi turnir tako kako si ga zamislio valjda ce doci sto vise ekipa i to je to.

Link to comment
Share on other sites

To nije predstavnistvo SS nego prodavnica, kao sto games prodaje u Srbiji SS opremu. A te nagrade sto su bile u Hercegovini na turniru su sredjene preko DotaTalka i poslata je oprema iz inostranstva. Glup si kao kurac, prestani vise da se raspravljas jer veze nemas sa cime pricas.

Pravi turnir tako kako si ga zamislio valjda ce doci sto vise ekipa i to je to.

pa sto onda ti ne oragnizujes preko dotatalka da i tebi daju opremu a ? daju opremu za turnir u citluku na 20 racunara a za asus festival nisu davali . Stvarno Citljuk je velegrad opasna reklama za SS . LoL

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ne zelim da se mesam, ali ima Viktore imalo je predstavnistvo u bosni (ne znam jel jos ima) i ne pominju oni tur u citluku nego u cs-u sto je bio pre 2 god od 10k eura, stim sto lik nije isplatio nagrade i zabo je opremu tako da ne iskljucujem da predstavnistvo vise ne postoji. Mozete nastaviti sa napusavanjem :)

  • Upvote (+1) 1

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Ne zelim da se mesam, ali ima Viktore imalo je predstavnistvo u bosni (ne znam jel jos ima) i ne pominju oni tur u citluku nego u cs-u sto je bio pre 2 god od 10k eura, stim sto lik nije isplatio nagrade i zabo je opremu tako da ne iskljucujem da predstavnistvo vise ne postoji. Mozete nastaviti sa napusavanjem :)

sta objasnjavas ti njemu vidis da je prepametnic !!! sigurno su bosanci pametni lepi i inteligentni da dovedu NaVi i Fnatic !!!Adepto BH Open has reached the semi-finals and it is the four favorites left in the race to split the €10,500 prize purse. ! i to vidi cudna mi cvetka bas ta kompanija koja nema predstavnistvo za SS !

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Predstavnistvo u Hercegovini SS nema, sve je radjeno preko neta sa strancima.

A naravno da pregovaram sa SS i Razerom za turnir u Novom Sadu. I naravno da ce Nemanja koji drzi MATRIX igraonicu u Novom Sadu, koja je svaki dan prepuna i extra radi da DA 2 DANA IGRAONICE ZA DZABE DA SE ORGANIZUJE TURNIR! JEDNOSTAVNO covek ima malo sira shvatanja i ne razmislja ciganski, zato ga svi vole cene i postuju! <3 Nemanja! hahdaga

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Vidi se koliko vam je svima stalo da se ovaj turnir uopste odigra, zajedno sa organizatorom.

Ma sta ti pricao drugima i bez obzira na tvoje ogormno znanje, opet ne mozes da bacas hejt po forumima ako vec ocekujes da profitiras preko istog, iskulirajte svi, ko dodje na turnir dobro dosao, ko ne dodje nikom nece faliti i to je to .

GL&HF.

tt

Link to comment
Share on other sites

Kad sam pomagao organizaciju za turnir u AI igraoni zatvorili su obe igraone na dan, nisu uzeli ni dinara i iscimali su se za dodatne hw nagrade (hteli su i vise, bio sam svedok toga ali sponzori nisu bili zainteresovani). Tako da nije da ne moze, i ako se vec kurcis da imas toliku zaradu, budi dzek i casti taj jedan dan mlade gejmere :)

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Kad sam pomagao organizaciju za turnir u AI igraoni zatvorili su obe igraone na dan, nisu uzeli ni dinara i iscimali su se za dodatne hw nagrade (hteli su i vise, bio sam svedok toga ali sponzori nisu bili zainteresovani). Tako da nije da ne moze, i ako se vec kurcis da imas toliku zaradu, budi dzek i casti taj jedan dan mlade gejmere :)

Znas koliko me zabole da castim neke anonymus likove ? po 100ti put kazem pre cu da castim ljude od kojih zivim nego nekog koga cu tog dana videti i vise nikad !!!

@rio

ako vec ocekujes da profitiras preko istog ?

Opet ponavljam da je turnir za mene obican gubitak ... najvise ga pravim na nagovor nekih ljudi da im ucinim !!! pod 1 mora 4 ljudi ceo dan da namestaju opremu da paze da nam neko ne ukrade nesto ... da se cima sa ljudima koji bi da posmatraju turnir i prave guzvu i td i td ... ako neko zna kako izgleda turnir to sam onda ja organizova sam ih previse ... ovaj turnir ce se odrzati u inat svima makar i sa 5 ekipa !!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ne zelim da se mesam, ali ima Viktore imalo je predstavnistvo u bosni (ne znam jel jos ima) i ne pominju oni tur u citluku nego u cs-u sto je bio pre 2 god od 10k eura, stim sto lik nije isplatio nagrade i zabo je opremu tako da ne iskljucujem da predstavnistvo vise ne postoji. Mozete nastaviti sa napusavanjem :)

Da ne postoji jer mi smo poslednji koji su imali problem sa tim predstavnistvom. Prijavili smo sve uredno Steelseries kompaniji i verujem da vise ne postoji to predstavnistvo. Verovatno postoje prodavnice kao i u Srbiji na sta je mislio "Silencio".

E-Sports Savez Crne Gore

http://esscg.me

Link to comment
Share on other sites

ma hahahahaha, ja i dalje ne verujem u ovaj topic, hahaha kontam da vredi da se ode na ovaj turnir jer je gazda organizovao previse turnira hahaha, a i sto svakog flejmuje me odusevljava, zreo pristup realno.

nemoj molim te da kontas nista ... moze turnir da prodje i bez "dendija" !!!

  • Upvote (+1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

nemam zivaca da se prepirem i raspravljam sa bilo kim . koga interesuje turnir sve moze pronaci na ovom linku gde imate nacin za uplatu i ekipe koje su uplatu izvrsile . Necu vise odgovarati na ovom delu foruma jer je svaki odgovor produbljivanje prazne price !

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...