Jump to content

Google Srbija, kontakt?


nt.maharaja

Recommended Posts

laucky,kada bi mi trazili neki zvanican sudski dokument,ja bih mogla da im posaljem,posto ga imam.Imam zvanican sudski dokument,na osnovu kog bi sigurno obrisali taj clanak,ali ne znam kome da ga prosledim.Ja mogu samo da prijavim clanak,bez ikakvog objasnjenja,sto sam i uradila,ali od toga nece biti vajde.

posle ovoga sam ubedjen da je trol :D

Link to comment
Share on other sites

laucky,kada bi mi trazili neki zvanican sudski dokument,ja bih mogla da im posaljem,posto ga imam.Imam zvanican sudski dokument,na osnovu kog bi sigurno obrisali taj clanak,ali ne znam kome da ga prosledim.Ja mogu samo da prijavim clanak,bez ikakvog objasnjenja,sto sam i uradila,ali od toga nece biti vajde.

posle ovoga sam ubedjen da je trol :D

+1 :) 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ni sta znaci trol,ali taj tekst je nestao,vise ga nema :) a ja se odjavljujem zauvek sa vaseg sajta :)

 

taj fazon, naći ćeš drugo mesto puno zagorelih mužjaka kada ti sledeći put bude trebalo nešto za džabe. uživaj dok su ti sise čvrste, posle ćeš morati da zaradiš za život.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ni sta znaci trol,ali taj tekst je nestao,vise ga nema :) a ja se odjavljujem zauvek sa vaseg sajta :)

 

taj fazon, naći ćeš drugo mesto puno zagorelih mužjaka kada ti sledeći put bude trebalo nešto za džabe. uživaj dok su ti sise čvrste, posle ćeš morati da zaradiš za život.

pa vidiš da je već došla u tu fazu da mora da zarađuje za život, čim briše tragove svog čuvenog pušenja Dačiću, što je Kurir objavio sa sve imenom i prezimenom.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da ste nastavili da pisete o meni.Ne znam zbog cega me vredjate,nikoga od vas nisam uvredila.Lucky,koliko sam mogla da procitam,napisao si da je zabranjena bilo kakva vrsta vredjanja,ali izgleda da to pravilo ne vazi kada je u pitanju vredjanje zenskog pola.Dakle,obratila sam se za pomoc na najkulturniji, najnormalniji nacin,a desilo se to da me vredja administrator stranice,zbog cega?Dakle vidim da vas zanima zbog cega je moje ime izaslo u novinama?Ne nije moje ime izaslo u novinama zato sto sam pusila nekome.Zaradjujem sama za zivot,imam sasvim normalan posao.Ruzno je sto sam uopste u situaciji da treba to da objasnjavam.Inace se u zivotu  se trudim da budem ljubazna prema ljudima,i zaista mi se nije desilo da me neko ponizava na ovakav nacin,a da me pritom ni ne poznaje.Ipak vas necu vredjati i govoriti ruzne reci,jer to jednostavno nije moj stil,ali sam mala potrebu da napisem ovaj post,jer kada sam videla sta ste pisali o meni,zapitala sam se zbog cega?Ne ocekujem konkrentan odgovor,jer verovatno ni sami ne znate zbog cega ste me vredjali,jedino sto cekujem je da sledeci put pre nego sto nekoga napadnete razmislite da li je zaista potrebno?Pogotovu ako ste svi muskarci,a obrati vam se osoba zenskog pola.

Link to comment
Share on other sites

Urose,da nisam procitala sta ste pisali,sigurno se ne bih ponovo prijavljivala.Urose ,zbog cega ti uzivas ako se neko oseca lose zbog tebe?Jel bi tebi bilo sada puno lepo,ako bih ti priznala da je meni bilo mnogo ruzno citajuci tvoje komentare n.p.r?Evo,ako ce ti biti bas lepo,kazacu ti,meni je bas ruzno zbog tebe.Nadam se da sam te ucinila srecnim.Takodje mi je veoma drago sto ja sama nisam u takvom stadijumu ruznoce ,pakosti i nesrece da mi bude super kada se neko drugo oseca lose zbog mene.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 3/4/2013 at 4:37 AM, nt.maharaja said:

Poz svima

 

Pretpostavljam da neko ovde zna - jel postoje neke Gugl kancelarije u Srbiji? Imam problem sa placanjem na AdWords-u (izbacuje mi gresku cim izaberem zemlju), pa ne znam kome da se zalim.

 

Obratio bih se odmah globalnom Guglu, nego je skoro na firmu stigla reklama za adwords sa potpisom "Branko, Google tim za mala i srednja preduzeca", pa sad ako ne postoji taj tim valjda bar Branko moze da se pronadje

 

Hvala unapred

reci sta ti treba nema u srbiji imas samo ad word a pise ti dole u dablinu su i naravno sann francisku nesto se seljakalju po san francisku sta ti treba Branko

1 minute ago, Branko Ivankovic said:

reci sta ti treba nema u srbiji imas samo ad word a pise ti dole u dablinu su i naravno sann francisku nesto se seljakalju po san francisku sta ti treba Branko

za sta bi se obratio imam ka aminska prava samo reci taco za sta ti treba

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Da li neko moze iz googla da mi pomogne oko naloga koji sam greskom izbrisao a koji mi je mnogo potreban problem je sifra .  Nemogu da se setim te sifre i sada nemogu da udjem nigde gde je ostao taj mail nalog . Sve moguce sifre sam probao ali nikako da dodjem do prave . Pitanje glasi da li google moze u sistemu da resetuje sifru kako bih mogao obnoviti svoj mail koji mi je mnogo vazan . Hvala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...