Jump to content

e-Sports.rs Cph Games?


zole

Recommended Posts

Sjajna ideja zole, nadam se da ce se skupiti neke pare da im pomognemo koliko mozemo!!!!

mislim da svako od nas ima da izdvoji po 100-200 dinara, 500 ljudi 1000e.... mislim da im je i to velika pomoc...

Edited by DEFUSE.Maksnet juricM
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, prvo bih zeleo da se zahvalim svima koji su pomogli/ce pomoci na bilo koji nacin. Jure nam je predlozio ovu ideju posle turnira u Becu i mi nismo bili za to, jer ne zelimo nikome da budemo teret, znamo koliko ljudi tesko zive u Srbiji. Zole je insistirao da mi samo radimo svoj posao a oni ce probaju da nam pomognu u skupljanju para za Kopenhagen. Verujte mi da od kad smo se vratili iz Beca cimamo sve zive, i strane i domace da nadjemo nekog da nam sponzorise bilo sta (put/smestaj/ufur). U Bec smo otisli prvenstveno zbog nas i od svojih para da bi videli da li mozemo da se nosimo sa najboljim ekipama na svetu. Moram da priznam da mi je drago sto vidim da je nas uspeh u Becu motivisao ljude po pitanju nove igre, i sto ima ljudi koji zele da nas vide i na jos nekom internacionalnom turniru, i koji su cak spremni da iz svog dzepa izdvoje neku sumu da bi do toga i doslo.

Takodje bih ovim putem hteo da kazem da je svaka pomoc dobrodosla u smislu da ako neko eventualno ima kontakt za neku firmu, bilo sta, koga bi mogli da cimamo za neko sponzorstvo samo neka nas obavesti.

Hvala unapred jos jednom u ime cele ekipe, ovo je nesto potpuno novo i za nas i za cs scenu, nadam se da cemo zajedno uspeti da skupimo dovoljno!

doniracu vam koji dinar ofc jer zasluzujete prijatno ste me iznenadili igrom,ali hteo bih da pitam zasto ste esport ? da li oni nesto daju ? da li mogu oni kao organizacija da kazu evo ovi nasi su u becu pobedili lemondogse pobedili 3D.max upisali se u oci Englezima ? i na kontu toga pregovarju sa velikom kompanijom ? ko su vam uopste ti esport ?

  • Upvote (+1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Dobra ideja evo proslogodisnji proracun Poljaka(2 ekipa u Poljskoj po jacini tada) takodje je bio u pitanju put na CPH pa racunajte da ce iz Srbije trebati jos parica mada oni nis ubas tako skromni:

travel 260 eur

ja i drive: 800km * 1,4 eur gasoline per liter * 8 litres per 100km + speedway payment 15 eur = 105 eur

ths dok ben: 1200km * 1,4 eur gasoline per liter * 8 litres per 100km + speedway payment 20 eur = 155 eur

hotel accommodation 265 eur

17,5 eur * 3 nights * 5 players = 262,5 eur

meals 190 eur

12,5 eur * 3 days * 5 players = 190 eur

tournament entry fee

250zl per team = 62,5 eur

to je c/p nasao sam slucajno u dokumentima starim.

Jos neki predlog: napravite lan party u Beogradu ako imate igraonicu koja bi izasla u susret svako da po 5 eura za ufur nadjete 4 kapitena i gatherujete par sati CS:GOa novac od toga nek ide u ove svrhe, ljudi odigraju nekoliko LAN meceva i usput se druze/zezaju i na taj nacin pomognu jednoj srpskoj ekipi da ode vani.

Kontaktirajte jos neke strane organizacije ako nista bar nek saznaju za vas, takodje popricajte sa mydgb.net koji su prijavljeni na CPH ali jos nisu objavili ekipu jer mi se cini da oni trenutno imaju najvise sredstava.

I da nadjite neki paypal da se moze i iz zemalja okruzenja donirati nesto, bio sam sinoc na ts sa hrvatima bas kad sam citao ovo i nekoliko njih je takodje zainteresovani da pomogne koliko budu u mogucnosti.

Edited by ANDjjj
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

/cao cao!

Neki me znaju, neki ne znaju, sa turnira u DEFUSE-u, ja sam vlasnik/CEO (nazovi kako hoces), Balkan organizacije Eternity (www.eternity-gaming.org). Osim sto pratim sve sto se tice eSporta, pratio sam naravno i komsije dok su kidali po Becu, i mogu reci da mi je bilo jako drago.

Sada, zasto sam ovdje? Osim sto sam htio da dam svoje misljenje o svemu ovome, htio sam i da iskazem podrsku ekipi kassada, i nadam se da ce im buducnost biti mnogo svijetlija. Zasto u buducnost? Zato sto su sanse da se nade neko ko ce nesto sponzorisati na Balkanu, su jednake nuli (0). Procitao sam Ynk post od prije, i mogu ti samo reci druze moj, prijateljski, da se ne nadas nicemu. Scena eSporta sa aspekta kompanija i firmi je MIZERNA. Osim sto je pojam elektronskih igara na maltene pocetnickom nivou oko nas, prihvacenost toga medu ljudima naseg doba, i demografije koja eSport ima, je ponovo, ispod nivoa. Da prekinem sa proseravanjima, jedini nacin da dobijete nekog ko ce uloziti tih 1500-2000€ za Copenhagen je neki bogati lik koji ce se opredijeliti da vam pomogne. Od firmi ne mozete ocekivati nista.

Sad, na drugu stranu, puno mi je srce kad vidim da se ovako Srpska scena zrtvuje za ekipu koja brani njihove boje, i 100% sam iza ovoga (potrudit cu se i ja da ucestvujem), i nadam se da ce se skupiti taj novac koji je potreban za CPH Games. Par puta sam cimao kingora da vidim dal' bi ova ekipa zeljela da igra pod nasom organizacijom, al nikad nisam dobio nikakav odgovor (mada je to bilo dosta davno), tako da je sve to propalo.

Dosta od mene, sve najbolje komsije, i nadam se da cu moci da vas gledam kako ponovo gazite ove sugave strance!

P.S: Ako vam treba kakva pomoc oko kontakta ljudi, imam ja jedan ili dva koja se mogu upotrijebiti, pa se mozemo cuti oko toga!

Sve najbolje!!!

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam primetio i gledao vama ja najbolje da idete svojim kolima jer vam je to i najjeftinije.. Karta povratna bus kosta izmedju 19 000 do 21 000 po osobi. Karte avionske za 5 ljudi su od 95 000 do 130 000 u zavisnosti od avioprevoznika. Mene je sada u januaru put od 1200 kilometara na skijanje u francuskoj izasao oko 600 e sa putarinama. znaci kroz italiju i sloveniju .Mada auto je trosio oko 11 litara. Tako bi trebalo najvise razmotriti soluciju idenja kolima i videti koliko kostaju putarine ako uopste postoje zavisi kuda se ide. Sto se tice novca ja cu dati novac preko racuna iako licno momke ne poznajem ali mi je drago da je neko predstavljao nasu zemlju u inostranstvu tako dobro. Pozdrav i sve najbolje

TRAVICE RICE!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...