Jump to content

Prodajem Steam account sa ~40 igara


Dejan J.

Recommended Posts

Steam account je kreiran 20. marta 2005. godine, trenutno ima sledece igre:

Quake 3 2007 complete pack

Quake III Arena, QUAKE, QUAKE II, QUAKE II Mission Pack: The Reckoning, QUAKE II Mission Pack: Ground Zero, QUAKE III: Team Arena, QUAKE Mission Pack 2: Dissolution of Eternity, QUAKE Mission Pack 1: Scourge of Armagon

Half-Life Platinum

Half-Life, Counter Strike 1.6, RIcochet, Deathmatch Classic, Half-Life Blue Shift, Half-Life Opposing Force, Team Fortress Classic, Day of Defeat

Portal bundle

Portal, Portal2

Grand Theft Auto Complete Pack

Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto, Grand Theft Auto 2, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

CS:Source

Left 4 Dead

Worms Reloaded

Plants vs zombies GOTY edition

iBomber defense

Dynamite Jack

Audiosurf

Turba

Spellforce Platinum

Dota2

Cena - 80e

Za vise informacija PM me!

Edited by Dejan J.
  • Upvote (+1) 5
  • Downvote (-1) 10

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Brate steam popusti idu do 75%, znachi 180e minus 75% je 45 evra. Bice dobro ako i to dobijesh.

Ja sam nesto ponudio ako neko hoce da kupi nek mi posalje PM, ako nece nema potrebe da mi pisete po oglasu. Kao sto rekoh ja sam ulozio u taj steam 80 toliko zelim da dobijem nazad end of story. Prodajem steam posto nemam komp a i imam 2 komada, a nije mi frka za pare da bi ga davao za sicu. Tako da ljudi koji bi kupili ovo za 45e da bi kasnije preprodali isti za 60 70 ili 80 nek zaobidju topik.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

bez namere da miniram oglas, ali "uložio sam x evra, hoću x evra nazad" je malo hm. Dobićeš koliko tržište diktira. To je na Ruru izgleda 0 evra, ali opet, dosta dobar pokazatelj da nije ni 80.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...