Jump to content

Mad Catz Invitation ocekivanja?


m3hanizam

Recommended Posts

MAD CATZ INVITATION

Group A: se.gif NiP, fr.gif Imaginary gaming, de.gif TCM-Gaming, ru.gif Nostalgia

Group B: fr.gif VeryGames, dk.gif Anexis, de.gif ALTERNATE, de.gif logiX

Group C: pl.gif ESC Gaming, de.gif n!faculty, ua.gif Natus Vincere, uk.gif TeamCRG

Group D: se.gif LEMONGDOGS, sk.gif 3DMAX, rs.gife-Sports.rs, fr.gif LDLC.com

Mecevi:

14:30 - e-Sports vs. se.gif Lemondogs

15:30 - e-Sports vs. sk.gif 3DMAX

16:45 - e-Sports vs. fr.gif LDLC.com

Koja su vasa ocekivanja, da li eSports moze da prodje grupe?

Edited by STRN
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

1970

Link to comment
Share on other sites

Ono što je sigurno to je da će iz grupe A kao prvoplasirani izaći NiP, dok se za drugo mesto bore Imaginary Gaming i Nostalgia.

Što se tiče grupe B, moje mišljenje da dalje prolaze Anexis i VeryGames, dok je grupa C - grupa smrti. Smatram da će dalje da prođu Na`Vi i ESC.

A grupa D, odnosno grupa gde igra e-Sports.rs sve je moguće, mislim da će lider grupe biti 3DMAX dok se za drugo mesto bore naši i Lemondogs. Što ne znaci da na drugo mesto ne može da uskoči ekipa LDLC...

Nadam se da će da prođu grupe.

I ukoliko neko igra Dreamteam na HLTV.org moze da postavi link svog "tima iz snova".

Link to comment
Share on other sites

Ono što je sigurno to je da će iz grupe A kao prvoplasirani izaći NiP, dok se za drugo mesto bore Imaginary Gaming i Nostalgia.

Što se tiče grupe B, moje mišljenje da dalje prolaze Anexis i VeryGames, dok je grupa C - grupa smrti. Smatram da će dalje da prođu Na`Vi i ESC.

A grupa D, odnosno grupa gde igra e-Sports.rs sve je moguće, mislim da će lider grupe biti 3DMAX dok se za drugo mesto bore naši i Lemondogs. Što ne znaci da na drugo mesto ne može da uskoči ekipa LDLC...

Nadam se da će da prođu grupe.

I ukoliko neko igra Dreamteam na HLTV.org moze da postavi link svog "tima iz snova".

Znaš kako sistem je da direktno u playoff idu ekipe plasirane na mesto broj 1. dok ekipe plasirane na mesto broj 2. i 3. idu u drugi krug tako da dovoljna im je jedna pobeda.

E-Sports Savez Crne Gore

http://esscg.me

Link to comment
Share on other sites

Znaš kako sistem je da direktno u playoff idu ekipe plasirane na mesto broj 1. dok ekipe plasirane na mesto broj 2. i 3. idu u drugi krug tako da dovoljna im je jedna pobeda.

Onda bi bilo ovako po mome

grupa A: NiP - Nostalgia - Imaginary Gaming

grupa B: VeryGames - Anexis - ALTERNATE

grupa C: ESC - Na`Vi - n!

grupa D: 3DMAX - Lemondogs - e-Sports.rs

Edited by Arkeol
Link to comment
Share on other sites

U nasoj grupi moze sve da se desi, da dobiju sva tri meca kao i da izgube sva tri meca (ja se iskreno nadam ovo prvo :) ). Znam da se spremaju maksimalno, imali su odlican warmup sada na KGB turniru, a ovo ce im biti jedno od najboljih iskustava koji tim moze da dozivi, da se takmicis sa najboljim ekipama na svetu, da osetis sta je profesionalna organizacija, da vidis kako je kada 1000 ljudi navija za ili protiv tebe i sl. Nadam se da ce se dobro odmoriti u petak da imaju snage da odigraju subotu do maksimuma, a mi smo tu da ih podrzimo i da pokazemo da i nasa zemlja ima talente koji mogu da budu rame uz rame uz svetske ekipe. Nadam se da ce oni biti podstrek svim igracima sa nasih prostora da se trude i da ojacaju scenu, a ne da ima samo 12 timova...

Ja im zelim sve najbolje i da imaju u glavi u svakom trenutku da niko nije bolji dok se mec ne odigra, a u svaki treba uci kao pobednik!

+1

1970

Link to comment
Share on other sites

Posle par sati razmisljanja sklopio sam idealan dreamteam, cak sam i uloge podelio bas kao sto treba :D

104.000$ koje su mi ostale posle kupovine zbog potcenjivanja velikog svetskog gejmerskog portala HLTV.org poklanjam u humanitarne svrhe

AJMO INATION

dteam.jpg

Edited by iAN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...