Jump to content

Serbian Starcraft League 2 Powered by Razer


Recommended Posts

starcraft_turnir.jpg

Obaveštavamo vas da ce se, uz pokroviteljstvo Computer Land-a i AdriaCraft-a i generalnog sponzora Razer, u nedelju 24.02.2013. sa početkom od 16h održati prva u nizu online kvalifikacija za Serbian Starcraft Leagze 2 - WOL turnir, koji će biti organizovan na dan ponoćne prodaje nove HOTS ekspanzije (12.03.2013.).

Registraciju za predstojeci turnir možete obaviti u daljem tekstu.

Ukupno će biti organizovana 4 online kvalifikaciona turnira (24.02, 03.03, 06.03 i 10.03) u kojima će se pobednici direktno kvalifikovati na završni turnir, dok će preostala četiri igrača sa najvišim brojem ostvarenih poena popuniti preostala četiri mesta.

Svim igračima koji se budu kvalifikovali na završni turnir biće zagarantovana neka od nagrada.

Što se tiče kvalifikacionog turnira, igraće se u klasičnom single elimination RO32 BO3 formatu do finala koje će biti u BO5 formatu.

Mape koje će se igrati na kvalifikacijam su sledeće:

  • Antiga Shipyard
  • Ohana
  • Daybreak
  • Cloud Kingdom
  • Entombed Valley

Finale će se, ukoliko je neophono, odigrati na svih pet mapa.

Kvalifikacije su ograničene na 32 učesnika.

Bodovni sistem:

Igrači koji se ne budu direktno kvalifikovali na završni turnir imaće priliku da se kvalifikuju putem bodovnog sistema i to prema sledećem:

  • Prvo mesto – direktan prolaz
  • Drugo mesto – 100 poena
  • Od 3-4. mesta – 50 poena
  • Od 5-8. mesta – 25 poena

Link za registraciju: http://www.adriacraf...r-201302185253/

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne igram igricu , jer nemam ja to u rukama ,ali pratim scenu jer obozavam sc , hocu da vam kazem alal vam kurac za stream i komentar ... i posto nisam bas mnogo upucen kako se nasi ljudi kotiraju u nizozemstvu ? pozdrav

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Slabo se kotiraju, sem mozda Beastyja ali ovakvi turniri svakako doprinose da se popularizuje igra.

Da li bi popularizaciji pomenute igre doprineo lan turnir ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Da li bi popularizaciji pomenute igre doprineo lan turnir ?

Svakako da bi, ali iz iskustva mislim na neki gde je ulaz ili dz ili do 200,300 din jer do sad smo imali mali broj igraca zbog toga (ufuri su bili 1000,1500 i 2000), a sad em ima vise igraca em su aktivniji. Samo je ufur problem, pogotovo onima van Bga koji placaju prevoz i hranu taj dan.

~~

Link to comment
Share on other sites

Svakako da bi, ali iz iskustva mislim na neki gde je ulaz ili dz ili do 200,300 din jer do sad smo imali mali broj igraca zbog toga (ufuri su bili 1000,1500 i 2000), a sad em ima vise igraca em su aktivniji. Samo je ufur problem, pogotovo onima van Bga koji placaju prevoz i hranu taj dan.

Edited by Piksi. -.-
Link to comment
Share on other sites

Svakako da bi, ali iz iskustva mislim na neki gde je ulaz ili dz ili do 200,300 din jer do sad smo imali mali broj igraca zbog toga (ufuri su bili 1000,1500 i 2000), a sad em ima vise igraca em su aktivniji. Samo je ufur problem, pogotovo onima van Bga koji placaju prevoz i hranu taj dan.

Ok,nek mi se javi neko voljan da mi objasni koje mape se igraju i sta je potrebno , koja je aktuelna verzija i td ... i da li je potrebno da igraonica ima svoje acc-ove ? voljan sam da pomognem u organizaciji istog ufur bi bio manji igraonica ne bi uzela nista tog dana da malo popularizujemo starcraft2.pozdrav

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

@kobricaaa Hvala za dobru volju, ali nije problem naci igraonu vec adekvatne sponzore koji ce da obezbede epilog turnira :)

Isto tako kao sto je zerox vec spomenuo, igraci su razbacani po celoj Srbiji. Trosak od 2-3 hiljade dinara za kartu i hranu (da ne spominjem eventualni ufur) vecini ne opravdava igranje na turniru u kojem je mala sansa da ce ista da napravi. Isto tako dobar deo igraca je maloletan, tako da i tu postoje dodatne komplikacije ;)

Link to comment
Share on other sites

Prenecu Mistu, on je kod nas najupuceniji i najiskusniji u organizaciji. Ne treba igraonica da ima svoje jer svi koji igraju moraju da kupe acc i imaju svoje. Super sto hoces da pomognes, uz trud ljudi sa adrie mozda i zazivi vise nasa scena ;)

~~

Link to comment
Share on other sites

@kobricaaa Hvala za dobru volju, ali nije problem naci igraonu vec adekvatne sponzore koji ce da obezbede epilog turnira :)

Isto tako kao sto je zerox vec spomenuo, igraci su razbacani po celoj Srbiji. Trosak od 2-3 hiljade dinara za kartu i hranu (da ne spominjem eventualni ufur) vecini ne opravdava igranje na turniru u kojem je mala sansa da ce ista da napravi. Isto tako dobar deo igraca je maloletan, tako da i tu postoje dodatne komplikacije ;)

Pa slazem se naravno da bi turnir imao sponzore ... o tome cemo se vec dogovoriti ... pozdrav i ocekujem da se javi neko

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

SSL 2 TOP 8 LAN informacije

Došlo je vreme da sa vama podelimo informacije vezane za SSL2 veliko finale koje će se održati u ponedeljak, veče pred zvanični izlazak HOTS ekspanzije.

Veliko finale će se održati u ponedeljak 11.03.2013. u Beogradskoj igraonici KGB sa početkom od 16h. Kako ne bi imali dodatnu gužvu, molimo sve kvalifikovane igrače da se u ponedeljak pojave u KGB-u najkasnije u 15:30h kako bi imali dovoljno vrmena da se pripreme pred početak turnira. Predviđeno trajanje turnira biće do 22h, što bi nadamo se trebalo da predstavlja igračima van Beograda dovoljno vremena da se vrate kućama.

Struktura turnira biće kup sistem sa winner/loser bracketom. Svi mečevi će se igrati u BO3 formatu, osim finala koje će biti BO5. Igrači koji se budu direktno kvalifikovali na završni turnir, biće seedovani kao nosioci bracketa, dok će preostali igrači koji će se kvalifikovati putem bodovnog sistema, popunjavati preostala mesta. Čitav ovaj seeding sistem će se odrediti putem žreba na sam dan turnira.

Mape će biti iste one koje su se igrale i tokom kvalifikacija, a to su:

  • Daybreak LE
  • Cloud Kingdom LE
  • Ohana LE
  • Antiga Shipyard
  • Entombed Valley

Što se tiče okvirne satnice ona je sledeća:

  • 16:00 – 16:45 – 1 kolo
  • 17:00 – 17:45 – 1 kolo winner/loser
  • 18:00 – 18:45 – finale winner/ 2 kolo loser
  • 19:00 – 19:45 – 3 kolo loser
  • 20:00 – 20:45 - finale loser
  • 21:00 – 22:15 – veliko finale

Za nagradni fond su zaslužni naši sponzori firme Razer i Computerland, koji će našim finalistima dodeliti sledeće vredne nagrade:

1. mesto - Razer Black Widow Ultimate 2013 US layout, HOTS standard edition, HOTS majica

2. mesto - StarCraft 2 Banshee Headset, 15% popust na kupovinu HOTS, HOTS majica

3. mesto - StarCraft 2 Spectre Mouse, 15% popust na kupovinu HOTS, HOTS majica

4. mesto - Goliathus Standard M – Control, 10% popust na kupovinu HOTS, HOTS majica

5. mesto - Goliathus Standard M – Control, 10% popust na kupovinu HOTS, HOTS maijca

6. mesto - Goliathus Standard M – Control, 10% popust na kupovinu HOTS, HOTS maijca

7. mesto - 10% popust na kupovinu HOTS, HOTS majica

8. mesto - 10% popust na kupovinu HOTS, HOTS majica

ssl2top8.jpg

Ovom prilikom pozivamo sve ljubitelje Starcrafta da u ponedeljak u što je moguće većem broju prate naš oficijelni strim koji će, poput samog turnira, započeti u 16h. Adresa strima je www.twitch.tv/adriacraft

Edited by Silencer
  • Upvote (+1) 1
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jel bi trebao da je počeo strim?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...