Jump to content

Upozorenje - Liste usera koji su scamovali na market sekciji


misaking[X]

Recommended Posts

Ti mene zajebavas druze.

To "ako" se podrazumeva i glupo je da u tom kontekstu uzmes bilo koga, u ovom slucaju mene. Zasto mislis da bi bilo ko iskulirao tako nesto? Ni ja ne vidim zasto bi imao ista protiv mene ali se ljutim samo zbog toga jer me pominjes kao moguceg prevaranta i ne mozes mi zameriti ako reagujem. Pogadja me, pretpostavljam da bi svakog, iole normalnog coveka pogodilo. Bez obzira sto ti nisi imao losu nameru time, moje ime se nalazi u negativnom kontekstu.

 

Drugara ajde da zaboravimo, iako si ga prvo potegnuo, pa posle nije na tebi da ga potezes. Ionako ne znas epilog price, mada si rekao da si imao "indirektna iskustva preko njega" sa mnom. Uostalom kao sto si i sam rekao, mozda se nije ni radilo o parlamentu  [:)]

 

Minusi su ovde nekad opravdani, a nekada te jednostavno zajebavaju ili troluju. 

 

 

Sto se hronologije tice, meni je jasno da ti mislis da me nisi uvredio. Za roditeljsko vaspitanje sam pogresio i izvinjavam se, nisam ja neko ko treba bilo kome da sugerise kako da se ponasa ili kakvo vaspitanje da ima. Rekoh ti posao sam od sebe.

 

" Ja ovde mogu da napisem "jebi scamere i prevarante" "  

Mozes sve dok ne napises : " Jebi ZOOM-a ako je scammer odnosno prevarant" jer bi me sama ta kapcioznost uvredila. Jesam se prepoznao zaista, ipak meni stoji parlament ispred nika.

 

Hvala ti na zavrsenoj polemici, a ti ako drugara, preko kojeg si imao indirektnog iskustva sa mnom i kojeg ne zelis da potezes, ipak na kraju pitas ali pod uslovom da nije zaboravio da je bio nekada prevaren (desava se da se covek zaboravi oko tako necega) ti javi jel bio Parlament ili neko drugi. Inace mene znaju kao ZOOM-a.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam se nadovezao na post lika koji je pomenuo da imas minuse i da te zbog toga nece kontaktirati. Izvini ako sam te uvredio ali opet ti kazem nisam implicirao na tebe vec generalno pricam. Cim neko scammuje/vara ne treba ni diskutovati o tome vec momentalni ban.

Sto se tice tog drugara ne sekiraj se nista, da je bila neka suma u pitanju ne bi to proslo tek tako posto smo vec imali nekoliko nezeljenih situacija. Verovatno je neka mizerna suma ili glupost cim nisam ni obavesten.

U mojoj recenici pise "banujte parlamenta ako je scammer" - posto nisi ta recenica nije validna u startu i nema potrebe za daljim udubljivanjem u pricu ako me razumes :-)

Edited by djolodjolo

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...