Jump to content

Upozorenje - Liste usera koji su scamovali na market sekciji


misaking[X]

Recommended Posts

i šta si ti sad rekao :))

 

Mislim, vidim ja tu tvoju želju da napišeš neki ok post i "savet" drugima, ali si u suštini samo sebe pohvalio kako si prodao acc za 750e :)

jesi citao lucky onaj topic random tard sa bbc-a "napusava" neku domacu "novinarku"... e taj osecaj... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Iskreno, mislim da ne treba kupovati od ljudi ukoliko ne mozete da se sretnete negde oci u oci. Ili, neke manje transakcije i postepeno dizati ulog. Moju drugaricu su presli prosle nedelje jer je lik trazio da mu da account pre nego sto on plati, on je promenio pass i sve ostalo i nije platio pa je morala da prijavljuje blizzardu kradju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Poslao sam mu igre, rekao je da ce platiti u ponedeljak. Rust sam mu poslao i Starbound 4 pack. Sad me kulira na steamu i ovde i opushteno postuje na forumu, puche mu kurac da plati.

 

Moze da se pravi pametan koliko oce i da ima 30 mejlova i nadimaka itd, ali nije me mrzelo.

 

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234929963&p=2096674 (evo ti slika koju je pametnica okacila)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201461834616990&set=a.1556948852859.2073512.1509362005&type=1&theater (evo ti ta slika na fejsu)

http://www.facebook.com/sve.su.istee (a evo ti i profil)

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001307852298 (evo ti profil cure - Jovana Cankovic, nagadjam njegove)

 

Pa porazgovarajte.

Link to comment
Share on other sites

Moze da se pravi pametan koliko oce i da ima 30 mejlova i nadimaka itd, ali nije me mrzelo.

 

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234929963&p=2096674 (evo ti slika koju je pametnica okacila)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201461834616990&set=a.1556948852859.2073512.1509362005&type=1&theater (evo ti ta slika na fejsu)

http://www.facebook.com/sve.su.istee (a evo ti i profil)

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001307852298 (evo ti profil cure - Jovana Cankovic, nagadjam njegove)

 

Pa porazgovarajte.

 

Hvala, ali nemam vremena svakako sa njim da se smaram.

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi imati poseban topic za "verifikovane" ili pouzdane trgovce na ruR forumu, na neki način izdvojiti poštene trgovce od ostalih. Ja sam iskreno do sada poslovao sa Pantom, Kempom, Nebrom, Lunatic (Edmund), Breee, M1lan i WTFitsLukaDerv

 i za njih mogu da potvrdim da su momci ispoštovali svaki dogovor i da nikad nisam imao problema sa njima. Što se tiče negativnih iskustava možda sam imao sreće više nego ostali ovde ali niko me nije prevario od 2006 do sada.

  • Upvote (+1) 2

...

Link to comment
Share on other sites

Bolje da nisam citao ovaj topic,sada sam se uzentao :D Ajde ovako...posto sam nov na forumu i ne znam nikoga,jel ima neko pouzdan da mi proda gold na Tarren Millu hordi ? Sto se mene tice,ako je u BGu docicu licno da donesem kintu,nije nikakav problem.Unapred hvala.

 

P.S. Treba mi oko 100k golda da platim CM 9/9 gold boost,hocu xmog set a nemam vremena zbog posla da trazim grupe ili da farmam gold sam.

Edited by Garothal
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A sto ne banujete te prevarante sto haraju po rur-u i to na prvu prevaru ako je dokazana? Ko bre im jebe mater... Pogotovo kad neki stariji clan najebe pa makar i za 100 din. Prevara je prevara, nebitna je suma vec princip. Banujte i ovog parlamenta ako je vec utvrdjeno da scammuje.

Edited by djolodjolo
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Nije to tako lako dokazati niti mi imamo alate MUP-a da bismo se bavili istraživanjem :) Ukoliko je jasno kao dan da je neko scamer, naravno da možemo da ga banujemo. Nažalost, uvek je u nekoj "sivoj zoni", zbog čega i postoji ovaj topic koji skrene pažnju na to koga se treba "paziti".

Link to comment
Share on other sites

I za tebe kaleja imam nesto da pogledas :)

 

djokolo uzdrzi se od komentara srece ti.

Za mene niko nikada nije rekao nigde ista lose. O mom postenju ne zelim da raspravljas.

To su roditelji trebali da te nauce mnogo ranije.

Vidim da si nedorasto za bilo kakv prikladan odogvor, stoga prodaj maglu nekom drugom.Gomila takvih kao ti rade nazovi to poslom.Bolje idi radi na građevini dok je sezona.

Deluješ mi polupismeno, najiskrenije mrzim da komtarišem takve parazite.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

djokolo uzdrzi se od komentara srece ti.

Za mene niko nikada nije rekao nigde ista lose. O mom postenju ne zelim da raspravljas.

To su roditelji trebali da te nauce mnogo ranije.

Ako si trgovac sasvim je normalno da pricamo o tvom postenju, ako ga imas. Sta su mene roditelji trebali da nauce nije tvoj problem, verovatno su i tebe trebali malo bolje da vaspitaju pa da ne bi varao ljude ili bi pak bio kulturniji. Ne znam sto se srdis odmah ako je sve u redu sa tobom?

Na kraju krajeva sta cemo ako sam vec imao indirektna iskustva sa tobom, preko drugara? Jel ni tad ne smem da pricam o tvom postenju ili nedostatku istog? Odbrambeni mehanizam ti ne valja.

Edited by djolodjolo
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

1. O mom postenju ne zelim da se prica u delu foruma " Lista clanova koja je skamovala u market sekciji" ili na bilo kojoj drugoj sekciji ili mestu, zaista mi je svejedno ako nema validne argumente za to. Molio bih te da navedes neki od takvih argumenata.

2. Nije moj problem sta su tebe trebali roditelji trebali da nauce i izvini sto sam to rekao. Posao sam od svog vaspitanja. 

 

verovatno su i tebe trebali malo bolje da vaspitaju pa da ne bi varao ljude ili bi pak bio kulturniji. Ne znam sto se srdis odmah ako je sve u redu sa tobom?

Molio bih te ponovo da ne govoris da sam ikoga, ikada igde prevario bez ikakvih argumenata jer me to vredja. Naravno da se srdim, nikada me niko nije nazvao prevarantom sem tebe. Zar ti je logika da prvo podjes od pretpostavke da je neko prevarant, nazoves ga prevarantom i onda taj isti treba to da iskulira, sta vise jos dokazuje da nije. Mene ne vredjas samo ti, vredjaju me administratori koji sve ovo citaju i ne upozore te da ne pricas nesto bez ikakvih argumenata.

 

 

Banujte i ovog parlamenta ako je vec utvrdjeno da scammuje.

 

Ovo sto si ti izjavio je sa tvojeg stanovista u redu. Meni smeta sto ti mene provlacis kroz sekciju "skameri i ostale jajare" . Vidis za mene niko nikada nije rekao tako nesto i nema potrebe da predlazes ikome da me banuje. Smeta mi bas to sto mi provlacis ime kroz ovu sekciju jer smatram da mi imenu nije mesto ovde.

 

Na kraju krajeva ako si imao DIREKTNA iskustva sa mnom, siguran sam da sve ovo ne bi pricao.

Na kraju krajeva ako si imao INDIREKTNA iskustva (termin je pogresan, nije moguc, niti je logican jer NISI imao iskustva sa mnom ti, nego tvoj drugar) naravno da sam spreman na polemiku. Molio bih te da u tom slucaju dodje i drugar. Budi siguran da ce ti biti sve nadoknadjeno ako je steta nastala mojom krivicom.


Administratori, zaista mi smeta jer se vodi polemika bez ikakvog povoda i argumenta o meni.

Edited by Parlament ZOOM
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

OK, hajde da probamo ovo ovako da rešimo:

 

Đolo, kažeš da si imao negativna iskustva sa njim, preko svog drugara. Šta je u pitanju, koji drugar, kakvo je negativno iskustvo, pa da vidimo o čemu se radi. Ako nemaš nikakva negativna iskustva, ne bi trebalo da komentarišeš. Ukoliko imaš, daj iznesi koja su, pa da rešimo konačno da li tu ima nečega ili nema.

Link to comment
Share on other sites

Kljucna rec u mojim recenicama je "ako". Nigde nisam pomenuo ni da jesi ni da nisi vec ako se ispostavi da jesi - ban. Stvar je percepcije. Nemam ja nista protiv tebe niti bilo sta lose stoga ne znam sto se ljutis. Nacin na koji ti odgovaras, po meni, nije nacin na koji bi u potpunosti nevina osoba odgovara - bar mi tako deluje.

Sto se tice tog drugara to nije na meni da potezem niti bilo sta slicno, tacan epilog price ne znam kao i to da je moguce da se ne radi o parlamentu. Bilo je par scamova - nekad gold, nekad uplacivanje pretplate ali je vecina iskustava bila ok samo sa nekim ljudima nije. Bilo je pre godinu-dve najmanje pa se i ne secam tacnih pojedinosti.

I na kraju krajeva: ja tebe nisam provlacio kroz ovaj topic vec si se sam javio kako imas da prodas gold a svestan si imena teme, takodje imas dosta minusa sto opet moze, ali ne mora, da sugerise da nesto sa tobom nije u potpunosti u redu.

Ako pogledas hronoloski kako je isla situacija videces da ja tebe nisam uvredio vec si se sam nasao prozvanim pa si jos umesao svoje postenje nicim izvazvanim i pominjanje mojih roditelja koje mi opet nije jasno ako je sve u redu sa tobom. Ja ovde mogu da napisem "jebi scamere i prevarante" ali da li ce neko da se prepozna to nije moja stvar. Celu polemiku si sam napravio bez razloga jer se branis ili trazis zastitu od necega sto ni sam nisi razumeo kako treba. Sto se mene tice ova diskusija je zavrsena ali ako se setim pa pitam drugara, pritom da ni on nije zaboravio, javicu da li je u pitanju Parlament ili bilo ko drugi...

Edited by djolodjolo

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...