Jump to content

Upozorenje - Liste usera koji su scamovali na market sekciji


misaking[X]

Recommended Posts

DraganBGD Gametime scammer!
Topic koji je zakljucan ispod ovoga decko me je prevario za gold, nije dao radece gamecardove. Cisto da vas upozorim da vas ne zajebe kao i mene.

 

 

Edit by Kemp


DraganBGD
wowgoldeuserbia
wowrafsrbija


Cisto da bude preglednije, ovde cu dodavati usere koje bi trebali da zaobidjete.

Edited by Kemp.

Dr.Mr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo zelim da vas upozorim da je decko koji kupuje golde na ovom forumu

http://forum.klanrur...topic=234928510 cist prevarant. Uzeo mi je golde i kada je trebao da mi posalje pare samo me je stavio na offline i naravno ignorise me. Uzeo mi je 60 000 golda pa bih da upozorim ostale da ne nasedaju na ove reklame da ne bi bili prevareni kao sto sam ja.

Edited by Kemp.
Link to comment
Share on other sites

To je tvoja greska sto si poslao prvo golde pa onda cekas pare.. Ja sam primera radi za svoj wow acc cekao da mi stigne uplata i tek kada mi je stigla uplata i kada sam imao pare u rukama onda sam kupcu dao sav info accounta.

Ali gde majku mu da trgujes sa nekim ko ima 1 post od toliko njih koji se bave kupovinom i prodajom golda ?!

Link to comment
Share on other sites

Zakljucavaju se topici da ne bi bilo bampa i spamovanja, Imas lepo upozorenje u pravilima foruma a i realno bi trebao da razmislis pre nego sto kupujes/'prodajes od lvl 1 postera. Inace iznenadio bi se koji procenat foruma radi isto.

Uglavnom probaj da tiketujes blizzard i da vratis gold, cisto da prijavis da si bio hakovan ili slicno. Shoot in a dark but still...

Edited by Kemp.
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi se trebala staviti zabrana vlasnicima rur naloga sa 1 postom da postavljaju topic i da prodaju svoje wow stvari, to bi bio jedan dobar vid preventive.

ili zabraniti ljudima da daju pare ili golde ljudima sa 1 postom :tf:

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mene samo zanima zasto moderatori ne brisu te topice od ljudi koji su scameri? DraganBGD je i mene zavrnuo za 100k. Dao vec upotrebljene kodove. Meni nije toliko bitno jer sam taj gold napravio za kratko vreme, ali ima neko ko se za 10k ili vise namuci da ih napravi. Ne mesam se u pravila oko uredjivanja foruma, i o tome sto ljudi u topicu ne mogu da napisu da li je ponuda scam ili nije, ali dajte bar brisite topice od ljudi koji su dokazano scameri.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...