Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ako te jebe fps mismatch, to se resava konverzijom u subtitle workshopu, ali ti najtoplije preporucujem da iscupas titlove preko mkvmergea pa njih da editujes, najmanje cimanja.

Не знам да ли те капирам:)

Зашто бих уопште био задовољан фпс мисмечовањем, чак и ако бих гледао без титлова? Мислим, глупо је да нешто што траје 23 минута, траје 27 или да звук иде спорије од слике или шта год.

За чупање титлова капирам (то ћу вероватно и да урадим, само од петнаесте епизоде, капирам да нема шансе да поново дрндам ових четрнаест), али то опет нема везе са мисмечовањем, него са тим да ови титлови у мквовима имају више ствари (интро песму, натписе итд).

Мислим, ови титлови што их ја преводим нису мисмечовани (док не конвертујем видео, а онда се све мисмечује, јелте).

Дулио на оном линку што сам ја окачио има и преведена песма, и сваки натпис и сваки глас који се чује је преведен, па чак и они који се не чују [:D]

Ја мислим да то има и на овим мквовима које ја имам:)

Мислим, имам ја ''приступ'' фул гледању, али титлови које сам нашао по нету (ез ин само титлови, да би их превео) немају песме и натписе (фазон свих пет-шест којих сам нашао).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ипак сам одлучио да фул иститлујем, па кад завршим, завршио сам... Пошто сам схватио да је твиковање и допуњавање титлова неких пет пута ујебаније него превођење од нуле, ићи ће спорије, иако сам заправо пола превео лол.

Тако да, отворићу топик, а за сада имам прву епизоду скроз фул иститловану. Моја процена је епизода-две дневно.

Значи, Штајнмане, добио си песмицу [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ја вудуа с времена на време ухватим на гугл току, мада је човек максимално затворио канале комуникације

Link to comment
Share on other sites

Doslo prolece pa mora da bezi od nabujalih sokova koje luce zene :tf:

Inace

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/371834/Dacic-Vucic-i-ministri-polozili-vence-na-mestu-ubistva-Zorana-Djindjica

Sta je ovo gde se nalazim

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Došlo mi da nalupam nekog lika u basu zato što glođe nokte neprestano.

Edited by Aleksandar.
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 5

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Haos, saveznici su stvarno pali nisko i na ravan sa nacistima na kraju ww2 jer su bukvalno iz obesti i želje za osvetom pobili boga oca Japanaca i Nemaca u bombardovanju i nasumičnim ubijanjima i likvidacijama. Neki od najleših gradova srednjevekovne evrope su sravnjani sa zemljom u bombardovanju Nemačke pri kraju ww2, a da ne govorim koliko je ljudi pobijeno, a tek da ne govorim što su bombarodvali i od strane nemačke okupirana područija.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zapravo bilo je juče i bio je mojih godina, ali nebitno, nice one.

Inače lol je da sam dobio 5 minusa na ovo.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...