Jump to content

Pucanje


TGY

Recommended Posts

Cao ljudi, imam dobar komp i5, gtx 560, 8gb rama ali opet mi cs 1.6 lose radi, moj drug ima mnogo goru konfu od moje i radi mu bolje, da li je to do mog windowsa jer je 7? (kod njega je XP)

isto me zanima da li moze da se instalira win xp na moj komp posto mi je rekao drug da xp ne moze da se instalira na neke kompove posto xp nema drajvere za noviju seriju i5, moja oznaka i5 je sledeca i5-3450 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz , zna li neko da li bi mogla da mi radi XP na ovo, tj da li postoji drajver... Molim vas sto prije da mi odgovorite

I jos nesto, da li ima u Srbiji negdje da se uzme mx518?

Link to comment
Share on other sites

Pitanje ukratko, da li bi se osjetila razlika ukoliko stavim win xp, posto imam jak komp pa bi trebao da radi isto na svaki windows?

I molim vas, ako neko zna neka mi napise gdje u Srbiji mogu da nadjem mx518, tacno ime radnje i po mogucnosti adresa, imao sam ga prije i dao sam ga, ne mogu prezaliti sada..

Link to comment
Share on other sites

upali konzolu, kucaj net_graph 1, prati kretanje FPS-a pa javi ovde. ukoliko ne prelazi 60 ugasi vsync u podesavanjima graficke kartice. Ako se nista ne desava, prekopiraj fajl config.cfg iz cstrike direktorijuma od tvog ortaka.

i naravno fps_max 100 u konzoli,

cl_cmdrate 101

cl_updaterate 101

rate 25000

ex_interp 0.01

MX518 se vise ne proizvodi, overi neke radnje mozda im je ostalo na stanju - ili jurcaj po oglasima.

Edited by e-frag Peca
Link to comment
Share on other sites

Desava se nekada kada se udje na neke budjave servere, da cfg povuce raznorazne gluposti, tako da probaj da obrises cfg, jer se desava svasta, barem je u mom slucaju takav problem bio.

Ako ti to ne pomogne, probaj sa reinstalacijom sistema, ali instaliraj opet win7, jer xp ako instaliras koristices samo 3gb rama od mogucih 8gb, tako da ne vidim vajde za tim, moze ti biti samo gore, po pitanju ostalih stvari...

Edited by tadic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...