Jump to content

WTS warrior/hunter + altovi


Rixta

Recommended Posts

Pozdrav narode... prodajem account na kom se nalaze sledece stvari.

-MoP Main: Warrior (Human) , Main Spec - Protection (494 item lvl) , Off Spec -Fury (485 item lvl). Sto se progress-a tice u guildi je koja je 8 godina stara i radi 5/16HC trenutno u kojoj sam Main Tank (moze se srediti da ostanete ukoliko imate skill-a).

-Vanilla-TBC-WotlK Main: Hunter (Troll) , nista specijalno... sto se gear-a tice ima heroic blue iteme + nekoliko raid finder epica.. ovaj lik je nosilac achivmenta i datuma sa npr hand of adal / amani war bear + kompletan tbc (reputacije/achivmenti) 15/8/2008 i WotlK naravno.

-Na akauntu se nalazi 13120 achivmenta (37 retkih FoS-ova) , ima prolaz do 15000 lagano posto su vecina "teskih i vremenskih achivmenta odradjeni npr Loremaster itd itd.

-Sto se Mountova tice ima 116 (mnostvo retkih kao naprimer Ashes of Alar - TK extreme low drop mount , mgt ptica , stratholme mount , raven lord , AMANI WAR BEAR - ne moze se vise dobiti , svi reputacija mounti , svi achivment mounti itd itd)

-Sto se titula tice tu ima kolko hocete... account poseduje 51 titulu od kojih su retke : Hand of Adal (stara tbc titula) , Champion of Naaru (stara tbc titula) , Dragonslayer , Of the four winds , Blackwing Bain , Loremaster i taaaaako dalje.

-Takodje na aakauntu imate 2 legendarna itema (Thunderfury i Thoridal) a imate prolaz do 5... (na warrioru sam stigao do poslednje faze za Shadowmourn tako da vam ostaje par shardova da skupite + imam off hand Warglaive 1/2) a na druidu (altu) imate zapoceto skupljanje fragmenata za legendary mace.

ALTOVI: Imate par altova Druid (restoration) 86 lvl , Priest/DK 80 LVL twinkovi (spremni za Herald of Titans) + shaman TWINK 70 lvl full epic gear.

Posedujem sve informacije od akaunta i dajem licnu kartu kao sigurnost..

CENA FIXNA! 150 eura... PM me za info

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...