Jump to content

WTS odlican Account: 104 heroja, 12k RP, 20 rune pages.


Recommended Posts

Pozdrav, prodajem veteran 'League of Legends' account u koga je do danas ulozeno 380eu. Kreiran je pre 3 godine, i na njemu se nalazi;

* Svih 116 heroja, nijedan ne fali
* 50+ skinova (20+ legacy/limited kao npr. Zombie Brand, Leopard Nidalee, Bewitchin Nidalee, Underworld Twisted Fate itd.

  Za tacnu listu/screenshot skinova javite se na pm ako vas interesuje.)
* 20 rune pages, sa runama za svaki moguci role/lane/specificne heroje
* 3770 RP na raspolaganju (+ bonus RP koji ce biti refundiran prilikom ovogodisnjih holidays rasprodaja)
* Triple gold sve 3 sezone, trenutno dupli gold u 3v3 i 5v5 SoloQ bracketima. Ponosni vlasnik Victorious Jarvan/Janna/Elise skinova.
* Razni rare banneri sa Halloween/Snowdown eventova, gold pehari iz sve 3 sezone.
* Fantastican MMR u soloQ 5v5; +27 za pobedu, -11 za poraz.

 

1_zps60109853.jpg

2_zpsc88fd457.jpg

3_zpsc010ceff.jpg

Sto se unikatnih skinova tice, lista varira od raznih 2k10-2k11 legacy skinova preko Riot K9 Nasusa, Victorious Jarvana do Championship Riven (limited edition, gotovo sigurno se nece vise vratiti u prodaju, eBay ponude za istu) - http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.Xchampionship+riven&_nkw=championship+riven&_sacat=0&_from=R40

 

4_zps5bb22981.jpg

3885 partija je odigrano, normal i ranked combinovano, account je star koliko i sama igra.

Kupcu dajem pristup email nalogu na kojem se LoL nalazi, koji sadrzi potvrde o proslim kupovinama RPa. Imam i skorije screenshotove istih.

Takodje bih naveo da sam vlasnik i LoL PBE accounta (Closed Test Realm na kojem se pre release-a mogu isprobati novi heroji, skinovi, itemi, overiti nerfovi i buffovi heroja itd). PBE nalog takodje ima svih 116 heroja i prilican broj skinova. Ovaj nalog besplatno dajem kupcu kao gratis, ukoliko je zainteresovan i za njega.

Zamolio bih ozbiljne kupce da se jave. Vise informacija na pm.

Edited by Solid Air
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Izvinjavam se svima koji su pokusali da me kontaktiraju u poslednjih mesec dana u vezi kupovine, bio sam neaktivan na forumu.

Oglas je i dalje aktivan, nalog se i dalje prodaje.

 

U medjuvremenu sam kupio jos 10tak skinova i preostale heroje, 116/116.

 

[edit; update oglasa, Legacy Victorious Jarvan skin]

AKDNJpM.jpg

Edited by Solid Air
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...