Jump to content

The Witcher 3 Wild Hunt


Grotar2

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pa novi dlc je izašo :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Davao GoG dve nedelje povoljno sve Witchere plebsi jedni! :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Knjige se desavaju pre prve igre. Sve ostalo je iz njihove glave. Tako da ako ikada budu hteli, mogu :)
Inace, dobra ekspanzija. Gomila sitnih kul detalja. Malo mi je bolji glavni kvest u Hearts of Stone i prica oko Olgierda, ali

Spoiler

deo sa zemljom bajki je fenomenalan. Inace, nekako sam uspeo da dobijem hepi end gde se sestre pomire, koliko sam posle citao lako je zeznuti stvar.

 

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Sve tri igre se dešavaju nakon knjiga, prva Witcher igra iz 2007. počinje tamo gde se 5. (ili sedma ako se uzmu i kratke priče u obzir) knjiga završava. Dakle igre nisu ekranizacija knjiga,  već su direktan nastavak na priču iz knjiga.

 

/edit, nisam video da je Thunderstorm već odgovorio :D

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sad izgleda da jesi, mozda mi se na fonu baguje.

Ja sam namerno izabrao drugaciji put,

jer sam hteo da vidim Unseen Elder i Oriannu iz trejlera Night to remember. Zaista odlicnih momenata, ali kraj je tuga. Sad bar imam da se radujem novom prelazenju

.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Verovatno ti baguje. Inace sam ostao dekintiran na kraju igre. Unapredio sam sve u vili, i napravio 3 od 5 grandmaster oklopa. Moracu da nadjem pare za ostala 2. Skellige jedino nisam nikad zavrsio, nisam trazio ona blaga pod vodom i slicno. Verovatno i gomilu crafting materijala mogu da prodam i tako zaradim kesh.

Zao mi sto sam prodao deo slika koje nadjes u main igri/dlcu. I iz nekog razloga ne mogu ni olgierdovu sliku da okacim.

Ovo mi je doduse i dalje prvi playthrough cele igre, tek treba da krenem ponovo. Valja li cemu new game+? Sada ima ova opcija za skaliranje protivnika. Jedino mozda da bih otkljucao sve mutacije, zavrsio sam na 53. nivou.
 

 

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...