Jump to content

The Witcher 3 Wild Hunt


Grotar2

Recommended Posts

Na 970 sve na Ultra vrti se na oko 40  mada nisam proveravao detaljno .Prozivaju je za downgrejd  i ja sam se razaocarao kad sam gledao ona poredjenja ali kada se vidi to na svom ekranu potpuno druga prica.Za ovoliku open world igru grafika je brutalna.

 

  Nisam zasao dovoljno za neke prve utiske ali za sada sve je na nivou.Combat me odusevio najvise,stvarno se lako pada :D

Link to comment
Share on other sites

Na 970 sve na Ultra vrti se na oko 40  mada nisam proveravao detaljno .Prozivaju je za downgrejd  i ja sam se razaocarao kad sam gledao ona poredjenja ali kada se vidi to na svom ekranu potpuno druga prica.Za ovoliku open world igru grafika je brutalna.

 

  Nisam zasao dovoljno za neke prve utiske ali za sada sve je na nivou.Combat me odusevio najvise,stvarno se lako pada :D

40fps sa GTX970 ? Sa ili bez onog hairworksa ? Koja rezolucija ?

Edited by Trakar

76561198014709800.png

Link to comment
Share on other sites

40fps sa GTX970 ? Sa ili bez onog hairworksa ? Koja rezolucija ?

Sa Hairworksom 1080p a verovatno cu ga iskljuciti da bi odradio one tweakove za foliage distance and density.10 frejmova se dobija kada se iskljuci HW ali jbg ,mocno izgleda kada dlacurde lelujaju na vetru :D

Link to comment
Share on other sites

Sa Hairworksom 1080p a verovatno cu ga iskljuciti da bi odradio one tweakove za foliage distance and density.10 frejmova se dobija kada se iskljuci HW ali jbg ,mocno izgleda kada dlacurde lelujaju na vetru :D

Mislim da se ne isplati jer je jedva primetna razlika.

Link to comment
Share on other sites

970 bi trebalo da gura ultra na 60fps bez hairworks, sa i5 i 8gb rama.

Kazu ljudi reshader i sweetfx dodaje bolje i mracnije boje, da ne izgleda ko wow.

Za bolji framerate umesto 30 i 60 gurni ulevo na unlimited.

Isključi blur i mouse acceleration, i smanji grass/foliage draw distance.

Za 60 fps cinematics edituj ini file, promeni 30 na 60 ili unlimited.

Ima detaljnih gajdova na geforce sajtu i witcher redditu

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Meni sa novim drajverima zakucava Witcher 3 posle odredjenog vremena u igri, na skoro svim max ultra settingsu, a inace radi sasvim fino, bez seckanja

GTX 780 je u pitanju, i5 i 8 giga rama


Je l' moguce da mi se graficka pregreva posle odredjenog vremena pa da zato igra zakuca ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...