Jump to content

Fisher's Unban Service


Recommended Posts

Na prodaju usluge oko Battle.net naloga. Sve cene su u dinarima, i moguce je pregovaranje za veci broj naloga. U validnost moje ponude se mozete uveriti ovde http://bit.ly/FishersUnban

Cenovnik:

Obican nalog, tiketi - 1000

SOR nalog, tiketi - 700

Poziv Blizzardu telefonom - 1500

Resavanje problema gde traze licnu kartu koju nemate (ne za SOR, za obicne naloge) - 3000

Promena drzave - 1000

Promena imena na nalogu - uskoro

Metode placanja:

PayPal - wickedsick@gmx.com

Moneybookers - wickedsick@gmx.com

PostNet

Direktna uplata na racun u Credit Agricole

Brojac odbanovanih naloga:

Uspesno vraceni: 35

Neuspesno: 7

Musterija se ne javlja posle prvog tiketa: 17

Malo vise o tome kako sve funkcionise:

1) Tikete saljete sami, a ja vam pisem na skype-u ili preko maila.

2) NIKADA ne trazim password, osim kada se menja zemlja.

3) Ukoliko nalog ostane banovan, pare ne dobijate nazad.

4) SoR tiketi su jeftiniji jer su manje sanse da se vrati nalog.

5) Metode koriscene oko vracanja naloga, iako nisu 100%, su proverene i koriste se duze vreme od strane mene i kolega.

Jos pitanja?

Kontaktirajte me gde god zelite:

Skype: fisherns

E-mail: wickedsick@gmx.com

Ili ovde na forumu.

Puno pozdrava

Fisher

Edited by Fisher
  • Downvote (-1) 2
sigpic825301_2.gif
Link to comment
Share on other sites

vidi druze ako si iz bg pa da se dogovorimo,ali nesto najnebuloznije sto sam cuo ja ti platim a ti ako ga ne vratis nista ne vratis mi pare,sta ja finsiram tvoje neuspehe koje mogu sam da pravim ajde da kazes cena je duplo veca jebiga mucim se,tvoja nebuloza je kao kad bi mi majstor trazio pare za opravku auta i kaze vidi batko ako ga ja ne uspem popravit taj kes sto si mi dao necu ti vratiti.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

vidi druze ako si iz bg pa da se dogovorimo,ali nesto najnebuloznije sto sam cuo ja ti platim a ti ako ga ne vratis nista ne vratis mi pare,sta ja finsiram tvoje neuspehe koje mogu sam da pravim ajde da kazes cena je duplo veca jebiga mucim se,tvoja nebuloza je kao kad bi mi majstor trazio pare za opravku auta i kaze vidi batko ako ga ja ne uspem popravit taj kes sto si mi dao necu ti vratiti.

Ako odvezes taj isti auto u servis i trazis da ti nadju sta nije u redu, naplatice ti to kao 'dijagnostiku'. Ja ovde ne prodajem metod kojim cu 100% odbanovati nalog, vec godine iskustva i rada na tom polju. Samim time sto platis su vece sanse da bude odbanovan nego da sam radis. Ponovo, ja ne prodajem nacin da 100% skines ban, nego moju pomoc oko toga.

Ako radim tako, ne mogu biti siguran da ce mi neko platiti nakon sto odbanujem nalog.

Pozdrav!

sigpic825301_2.gif
Link to comment
Share on other sites

Ako odneses laptop na servis i zamolis ih da ti ustanove kvar i kazu da li je isplatiljivo popravljati, oni to urade za dzabe i daju ti savet za sta dalje uraditi.

Poslednji put kada sam nosio racunar u servis da ustanove kvar su naplatili 2000, samo dok su nasli sta nije ok. Ljudi koji prodaju unbanove, kao ja, prodaju ih samo ovako, jer mislim da ces se sloziti da nema smisla da ti pisem 10-15-20 ticketa ili zovem blizzard za dzabe?

Pozdrav!

sigpic825301_2.gif
Link to comment
Share on other sites

Matori, ne mozes racunati auto i piksele jebem mu piksele da mu jebem. Trazis da ti se plati a ako ne bude nista od toga KURCINA.

Jebe se nama svima na koji nacin ti to radis i zaboli nas bas da krademo metod od tebe, ako ti vec platimo da se to uradi onda uradi, ako fejlujes vrati ljudski pare.. O kakvim ti kolima i servisu pricas ? Jebote, imao sam u svom asortimanu 5-oro kola i apsolutno NIGDE nisam placao da mi dijagnostikuju kvar, odnosno da kazu gde i sta shtuca !

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ste svi malo uzjebali stvari. Fisher vam je rekao kako se i sta radi. Ovaj servis nije za obicne igrace vec za ljude koji prave pare od ove igre i koji su u tom biznisu negde nesto zajebali i popasli ban.

Ovakvih servisa ima mnogo i svi naplacuju unapred. Da li ce se ban skinuti ili ne, zavisi od mnogo faktora. Ali niko ne radi za dzabe zato ovo i nije za ljude koji ne prave pare od WOW-a. Cak nije ni za one kojima je stalo do samog accounta, vec do vremena da izleveluju novog chara.

p.s. Ne znam sto podrzavam ovog Fishera, kada sam ja trazio da laze za mene, nikad nije hteo :D

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Hvala zoom haha =) Momci, samo procitajte ponovo sve. Ja prodajem USLUGE, tacnije naplacujem vreme i trudi koji ulozim da ispisem tikete. Ako ne podrzavate moj nacin poslovanja, niko vas ne tera da kupite bilo sta od mene =) O tome dokle cu ja dogurati bolje da svedoci broj zadovoljnih musterija, u koji se mozete uveriti ovde: http://bit.ly/FishersUnban . U to su ukljuceni i ljudi kojima nalog nije vracen, ali im se svidela usluga (broj tiketa, moja angazovanost, saveti i slicno). Stvarno mislim da nema osnove za dalju raspravu, ovo je nacin na koji poslujem, uvek mozete sami da pisete tikete ako ne odobravate.

Sve najbolje =)

Edited by Fisher
sigpic825301_2.gif
Link to comment
Share on other sites

vidi druze zelimo ti sve najbolje,inace taj trud imam brata sa kojim radim drzi mehanicarsku radnju i brate kad nam neko da auto ispisamo krv na usi i ne popravimo necemo dobiti pare cak ce ti da seru kako si trosio njegovo vreme,volim te zapadne ideje poslovanja ali ja cisto sumnjam da ce takva politika u srbiji leba da ti stvori ali sto ti kazes nas puskom ne teraju da mi to kupimo

inace sad da pitam za moj akaunt ja sam ga prodao nekom farmeru postenom i ona gamad iz blizarda ga je banovala on je napisao par tiketa nista nije bilo zvao i nista ja sam ga pitao da mi da akunt da ja pokusavam i uspeo sam da na tom battle net akauntu vratim jedan od 2 wow akaunta imao sam taktiku da svaki dan im saljem tikete i zovem kako mi oni odgovore to je trajalo 2 meseca dok braci nije dokurcilo i dalo mi mejl njihovog nekog menadzer tima da bi me oni odjebali sa njima sam isto pokusao ali su mi rekli da je to sto trazim ne moguce.da li ti mislis da imas neku sansu?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Zavisi koji je razlog bana, ali uglavnom kad te proslede na CSfeedbackEU (pretpostavljam da si to dobio) je prica gotova. Oni retko odogovaraju na mailove, a jos nisam video da obrnu odluku GM-a po pitanju slucaja. Mada naravno, mozes probati sa njima. Sve zavisi zbog cega je banovan =)

sigpic825301_2.gif
Link to comment
Share on other sites

cak su mi odgovorili 2 puta oko toga treci njihov mejl je bio sine ova stvar je gotova ako zatrazis jos jednom nesto od nas zamolicemo nato da bombarduju tvoju lokaciju obitavanja u fazonu vratili smo ti jedan akaunt ovaj drugi ne moze,onda sam udario na emociju kako sam sa ovim akuntom razvijao svoju licnost i sticeo prijatelje do groba upozno brata blizanca ali nista bezdusni kapitalisti su me ispalili kao veceras real koji je trebao sigurnom dojavom da uradi 1-1 :D inace razlog banovanja je bio krajnje neracionalan taj lik je radio na poboljsanju ekonomije igre snadbevajuci aukcijske kuce rudama i biljkama :D

Link to comment
Share on other sites

inace razlog banovanja je bio krajnje neracionalan taj lik je radio na poboljsanju ekonomije igre snadbevajuci aukcijske kuce rudama i biljkama :D

Upozori ih da u slucaju da ti ne vrate account, mozes da se i prekvalifikujes iz farmera i odes im tamo u Irsku i disenchantujes ih ili napravis inkove od njih i prodas na AH. Stavi potpis "Zli enchanter"

Zaboravi na taj acc :)

Link to comment
Share on other sites

Sve je to super ali ovo je srbija i ja mogu da ti kazem sledece od mene dobijes 100 e na ruke ako mi uspes odbanovati akaunt . Sanse sa to su takodje skoro nikakve i ako ne uradis nista dobijes nista :D ako oces pare radi ako neces ne moras ja sam od tog akaunta odavno odustao.

Da saljem bilo sta sam mrzi me. Ne mrzi me samo da ti platim a za 100 e ljudi rade nedelju dana na gradjevini po 10 sati . To je realnost

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Sve je to super ali ovo je srbija i ja mogu da ti kazem sledece od mene dobijes 100 e na ruke ako mi uspes odbanovati akaunt . Sanse sa to su takodje skoro nikakve i ako ne uradis nista dobijes nista :D ako oces pare radi ako neces ne moras ja sam od tog akaunta odavno odustao.

Da saljem bilo sta sam mrzi me. Ne mrzi me samo da ti platim a za 100 e ljudi rade nedelju dana na gradjevini po 10 sati . To je realnost

Pozdrav,

Interesantna ponuda, samo mi ovo objasni - ako skinem ban, kako da znam da cu dobiti pare? Uvek isto pitanje u ovakvim situacijama. =)

@Traktmoir - tesko ces to vratiti =)

sigpic825301_2.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...