Jump to content

Neperspektivni fotografi


Recommended Posts

Брате и ти си превише искључив, ја сам рецимо 5-6 пута ''обелоданио плус''. Јесте да је то један промил плусева које сам дао, али зашто би то био велики грех?

Некако имам трип као да си слагање или подржавање неког на форуму изједначио са трипом давања пара у сиротиште, па као шта се експонирате. А заправо је потпуно нормално на форуму казати такве ствари.

Барем ја тако гледам на то, мислим, не видим трип зашто би то био ''грех''. Ако може објашњење (стварно ми није јасно)?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nije greh, ali je preterivanje.

ja bi onda mogao da na svakom topiku pratim lika i ako se slazem sa nekim, kvotujem to i napisem kako je taj neko car i kako se slazem sa njim.

postovati samo da bi stavio do znanja da si nekome dao plus je, po mom misljenju (koje ne mora da bude ispravno) retardirano.

jebi ga dulio, ja ovako kapiram, ti drugacije, sta da se radi :)

ne kapiram te mendzi, nemam plus, hocu da dam coveku potaps po ramenu, ne znam dal cu se setiti sutra, radim to sad, laku noc

ako ti to toliko znaci, setices se...

Edited by manager
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ne kapiram te mendzi, nemam plus, hocu da dam coveku potaps po ramenu, ne znam dal cu se setiti sutra, radim to sad, laku noc

па могао си да кажеш "до јаја фотка бро" нпр.

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

nije greh, ali je preterivanje.

ja bi onda mogao da na svakom topiku pratim lika i ako se slazem sa nekim, kvotujem to i napisem kako je taj neko car i kako se slazem sa njim.

postovati samo da bi stavio do znanja da si nekome dao plus je, po mom misljenju (koje ne mora da bude ispravno) retardirano.

jebi ga dulio, ja ovako kapiram, ti drugacije, sta da se radi :)

Ма не критикујем ја тебе, него не знам шта је толко страшно, пошто сам видео да у последњих пет дана скачеш на сваки пријављени плус:)

Нпр

па могао си да кажеш "до јаја фотка бро" нпр.

мени је ово исто ко и ''ево ти плус!'', мислим, исто је значење пошто форум има плус опцију блаблбалблаблбалбла

Није ми сад једно гејије од другог само зато што је другачија форма

Мада, да не млатимо сламу сад беззе, само сам ЖЕЛИО знати на шта мислиш кад интервенишеш:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Мени ове, тзв. лајф фотке, много боље изгледају у цб.

... које долази до изражаја кад се сликају фаце и распади у сјебаној земљи са утученим народом/људима.

I u boji to izgleda sjajno, evo set jednog stranca u Beogradu, izdominirao je sa slikama ljudi Beograda - plavuše, hipsteri, beda i popovi :)

http://forum.skyscraperpage.com/showthread.php?t=199014

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...