Jump to content

Neperspektivni fotografi


Recommended Posts

1 hour ago, Lucky said:

Mislim da će se svi složiti da bi gospodin Dandy trebalo da dobije svoj topic, ipak ima tu suviše kvaliteta da bi bilo u ovim stranicama, a da stvarnim neperspektivnim fotografima ide i ovaj topic 🙂

Stoga

 

 

I kad smo kod originalnog tvorca ovog topica, mislim da sam video @strokan da vozi bajs kod West65 pre jedno nedelju dana, ako nisam omanuo! 🙂

Hhhaha @Lucky kako si me prepoznao svaka ti čast. Vrlo moguće da sam ja pošto mi je tu radno mesto.

 

jebem ti, gledam šta je ovo od RUR-a mail.😂

 

Šta ima narode? 😁

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/28/2022 at 11:21 PM, strokan said:

Hhhaha @Lucky kako si me prepoznao svaka ti čast. Vrlo moguće da sam ja pošto mi je tu radno mesto.

 

opa, nisam izlapeo znači!

ništa, javi se kad tu obično prolaziš pa da kad i ja prođem tuda sretnemo se i odemo na kafu!

On 7/28/2022 at 11:21 PM, strokan said:

Šta ima narode? 😁

evo čekamo da okačiš poneku sliku, da vidimo koliko si uznapredovao za ove godine!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 8/1/2022 at 11:09 AM, Lucky said:

opa, nisam izlapeo znači!

ništa, javi se kad tu obično prolaziš pa da kad i ja prođem tuda sretnemo se i odemo na kafu!

evo čekamo da okačiš poneku sliku, da vidimo koliko si uznapredovao za ove godine!

Ne da nisam napredovao, nego bih čak rekao da sam nazadovao. Ne sećam se kada sam poslednji put uzeo nešto da fotkam, a da nije vezano za posao. 😁

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, strokan said:

Ne da nisam napredovao, nego bih čak rekao da sam nazadovao. Ne sećam se kada sam poslednji put uzeo nešto da fotkam, a da nije vezano za posao. 😁

ništa, daj onda te nazadne slike pa da vidimo koliko si regresirao!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja baš hteo da ispratim međutim ovde kod nas sve vreme bilo tmurno 😞

inače sam se setio i cele ujdurme oko '99 godine i pomračenja kao da je apokalipsa, ima i na slobodnoj zoni film

https://slobodnazona.rs/pomracenje-dokumentarac/

ne znam koliko je metafora a koliko se stvarno time bavi, ali trebalo bi neko da obradi temu nas u srbiji koji pazimo da nas ne ubije pomračenje :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...