Jump to content

Neperspektivni fotografi


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Одличне фотке Увца.! Ја сам једном пролазио зими, још боље изгледа него лети али нисам имао апарат при руци да уфоткам.

 

Уууу браво Фено. Колико ти времена треба за ово?

Link to comment
Share on other sites

Oko 2 sata po jednoj. Mada prepisujem tome sto mi je ovo prvi pokusaj pa sam ucio/radio. Sam particle dispersion je postupak od 10ak minuta na solid color backroundu, ali ovde ima koji korak vise. Mada nije nesto mega tesko, a rezultat vs utroseno vreme svakako vredi.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta je cilj sa ovim fotkama, ali ja bih možda obratio pažnju na to šta bi i u nekakvoj teoriji moglo da bude realno - u tom smislu levo oko (tj. njeno desno) sigurno ne bi moglo da "radi posao" zbog količine rascepa oko, a i jedan deo ti je prešao preko nosa kao da nos ni ne postoji.

mislim, inače je super, svaka čast za trud, samo ne znam koji si feedback očekivao pa ja kažem šta bih ja možda promenio :)

Link to comment
Share on other sites

Cilj je vezba teksturisanja da izgleda koliko toliko realno. A eto, uspesna je jer sam dobio par smernica od tebe, Shekka i na jos par strana (za istu stvar, tj pracenje kontura lica).

Teskoe, ne vidim te stvari u radu. Cak ni posle "rest-a" ne primetim te propuste. Moram trenirati oko!

Hvala, tamo neka sledeca ce biti bolja.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
17 hours ago, slobaaaaa said:

Spain ,Madrid

IMG-20161230-WA0032[1].jpg

kako to misliš Madrid? :)

On 15.9.2016. at 2:46 PM, Feno said:

Cilj je vezba teksturisanja da izgleda koliko toliko realno. A eto, uspesna je jer sam dobio par smernica od tebe, Shekka i na jos par strana (za istu stvar, tj pracenje kontura lica).

Teskoe, ne vidim te stvari u radu. Cak ni posle "rest-a" ne primetim te propuste. Moram trenirati oko!

Hvala, tamo neka sledeca ce biti bolja.

pa daj sad, tri meseca kasnije, da vidimo napredak! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...