Jump to content

Neperspektivni fotografi


Recommended Posts

Неће ваљда још дуго да природа буде на власти, мислим да су хиљаде година хомосапиенске опозиције довољне :tf:

homosapienska opozicija kao dveri ;D

 

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Јел ово типа самурај се вере по дрвећу и круни одозго гране? :tf:

 

 

 

пс. Не може човек до Златибора да дође, ал се зато шврћка по Ирској! нека, нека

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Tu ovce i brda, tamo ovce i brda. :)

Imam jos jednu iz serije gde devojka levitira, probacu da aplajujem ovu obradu pre postavljanja, sad je u nekom drugom ruhu koje mi se manje dopada.

I ovom prilikom bih zamolio gospodare PSa da daju tutorijal kako da metnem blood stain na gazu/zavoj/odecu sta god. Probao nesto, nisam prosperirao.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Drugari neperspektivni fotografi, da li neko može da mi pomogne da pronađem ovo - Nikkor 70-300 mm f/4-5.6 G?

Koliko para da očekujem da pljasnem za to i ako ne može da se nađe, da li postoji neka alternativa tome?

Nije za mene ofc, al na meni je da pronađem da pazarim. Pretpostavljam da je polovnjak najbolja opcija?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

polovnjak ofc. Gledaš samo na vidljiva oštećenja na utrašnjem staklu (ako ima malo ogrebotina na spoljašnjem to neće uticati na fotpgrafiju), da li se ne čuje grebanje i pucketanje prilikom okretanja prstena za zum i fokusiranja. I promućkaš ga malo da čuješ dal nešto zvecka. A za koju namenu toj osobi treba taj objektiv?

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...