Jump to content

Neperspektivni fotografi


Recommended Posts

Hvala, hvala. :) Kreni, lep je osecaj. Secam se prosle godine kako sam sedeo sa ortakom i pricao kako bi bilo kul da krenem sa tim, ali sve kao nisam ja dovoljno dobar, ljudi prodaju mnogo kvalitetnije, treba da se radi mnogo...Samo sam srao izgovore.

 

 

Kreni. :)

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

U Mikser House-u će se u nedelju, 1. marta, od 12 do 17 časova održati Foto berza, prvi put u novom prostoru, u Karađorđevoj 46.

Posetioci berze će imati priliku da vide i kupe široki asortiman nove i polovne foto opreme, kao i studijske rasvete, antikvitete i kolekcionarske primerke, prezentacije najnovije tehnike i još mnogo toga.

Ne propustite priliku da pronađete povoljnu fotografsku opremu, a ako već posedujete nešto što želite da prodate, onda je Mikser foto berza najbolje mesto za to.

Mikser Foto beza je idealna destinacija za sve zaljubljenike u fotografiju, otvorena je od 12 do 17 časova, a ulaz je 120 dinara.

https://www.facebook.com/events/1773460952879367/?ref_newsfeed_story_type=regular

kapiram da će vama biti ovo interesantno :>

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E ljudi treba mi jedan savet. Mislio sam da uzmem Nikon D3200 sa 18-105mm, on je po prodavnicama oko 580e a vidim da se na kupujem-prodajem prodaje za 450e nov.
Da li ste imali iskustva sa kupovinom novih dlsr i da li postoji neka fora zasto su ovi toliko jeftiniji? Jer bih onda mogao da dodam jos malo za 50mm f1.8.

Hoes before NGOes

Link to comment
Share on other sites

eo ti jedan quote sa jednog drugog foruma, mozda ti znaci iako je za canon :D

Sada sam zvao pixel plus ovlašćeni servis za Canon.

Pošto sam hteo da kupim od prodavaca sa k/p objektiv i pored tvrdnje prodavca da garancija važi uz garantni list i fiskalni račun i u Srbiji 1god u pixel plus servisu su rekli da bi garancija važila potrebna mi je i potvrda o plaćenoj carini na objektiv inače od garancije ništa...

Edited by reky
Link to comment
Share on other sites

eo ti jedan quote sa jednog drugog foruma, mozda ti znaci iako je za canon :D

 

treba videti šta tim povodom kaže naš zakon i ugovor koji su oni sklopili sa firmom čije proizvode servisiraju. ta priča za potvrdu o plaćenoj carini mi zvuči kao žvaka koju su uvežbali da oteraju neinformisane.

 

uz svaku treću nabavku neke tehnike za firmu domaći pilićar-distributer pokuša da promuva garanciju 12 meseci, pa kad mu kažeš da je po zakonu minimalna 24, kaže da je bila nenamerna greška i naprasno se stvori ispravna garancija...

 

SAMO U SRBIJI

Link to comment
Share on other sites

Da pitam za savet neperspektivne drugove povodom kupovine digitalne masine xD Imam ponudu za nov NEX-5N sa 18-55 i 16mm objektivima i garancijom za 300e. Na netu sam iskopao pa mislim sve sto moze da se iskopa o aparatu. Ono sto mi je zapalo za oko je da ga svi hvale zbog senzora koji dizu u nebesa po pitanju performansi. Glavna namena bi bila fotkanje porodice, everyday shuffle i arhitektura (eksterijer, enterijer, makete) i video ako mi bas bas zatreba da snimim nesto bitno na par minuta. Stoga, da li uzeti Sony ili za ove pare (jos koji e preko) moze da se nadje nesto bolje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...