Jump to content

Lan tour Čitluk


sukiomfg

Recommended Posts

Znaci sto se tice ovog turnira nasli smo sponzore neke znaci prvo mjesto 500 eura minimalno + 5 Dota 2 bundles a mozda bude i vise od 500 eura drugo mjesto 5 Headphones trece mjesto 5 sensei mouse/kinzu e sad bi volio da mi sve ekipe koje planiraju doci potvrde ovdje znaci coverage turnira ce bit na DotaTalk stranici strimat ce se polufinale i finale mozda i vise od tog al sad mi trebaju potvrde ekipa znaci ko god planira doci nek pise ovdje ajmo gogo bit ce extra turnir stvarno se trudim da bude vrh pa eto i vi sudjelujte da ne bude da sve radim za nista biggrin.gif

Ako nekog zanima nesto vezano za tour neka doda na steamu Zephiros znaci tour je 16 i 17.2

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ahahashahasgasjhgasdjhgdashahahaha ZNACI jako trolujete decka!

Drugacije je to podrucje, ne pridaje se toliko paznja na pravopis i gramatiku, ali shvatili smo svi sta je hteo da kaze. Sve info (sem koliko je ufur) nisu toliko bitne, pogotovo za vas koji ne idete na turnire vec samo trolujete po ruru.

Srecno sa turnirom, ako budete pravili nesto u lol-u dolazim duzmem! POz

Link to comment
Share on other sites

Kolika zainteresovanost za turnir, na digitron ne bi stalo ekipa koje su se odavde prijavile ili izrazile zainteresovanost...

Bitno da trolovanja nema -.-'.

Inace ovaj lik sto je napisao post nije organizator, vec samo jedan od ucesnika koji je hteo da i sa vama podeli ono sto su njemu rekli.

Ali evo posto vidim da je dosta vas zainteresovano da stvarno dodje na turnir (-.-) evo vam informacije:

Ufur vam je 25 eura, turnir se igra 2 dana znaci trebace vam i smestaj, ukoliko neko bude hteo da ide nek se javi, ja cu da mu organizujem neki smestaj u blizini igranja toura.

Sad, Citluk je mesto blizu Mostara : http://en.wikipedia....and_Herzegovina .

Broj ekipa je 12, sa tim da je vecina popunjena, i da su ostala 2 ili 3 slota jos. Igra se u igraonici, na 20 racunara, prvi dan grupe, 2 grupe po 6 ekipa, od kojih po 2 ispadaju iz obe grupe. Drugi dan se krece od cetvrtfinala single elimination, jos uvek nisam siguran da li je i 1/4 BO3. Ali sam za polufinale i finale siguran da su BO3. I da uplate se daju na ruke, kad se dodje na tour. I poslednja informacija koju sam ja sinoc dobio jeste da je turnir pomeren za nedelju dana, tj 23 i 24 .

Edited by rio
  • Upvote (+1) 1

tt

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolika zainteresovanost za turnir, na digitron ne bi stalo ekipa koje su se odavde prijavile ili izrazile zainteresovanost...

Bitno da trolovanja nema -.-'.

Inace ovaj lik sto je napisao post nije organizator, vec samo jedan od ucesnika koji je hteo da i sa vama podeli ono sto su njemu rekli.

Ali evo posto vidim da je dosta vas zainteresovano da stvarno dodje na turnir (-.-) evo vam informacije:

Ufur vam je 25 eura, turnir se igra 2 dana znaci trebace vam i smestaj, ukoliko neko bude hteo da ide nek se javi, ja cu da mu organizujem neki smestaj u blizini igranja toura.

Sad, Citluk je mesto blizu Mostara : http://en.wikipedia....and_Herzegovina .

Broj ekipa je 12, sa tim da je vecina popunjena, i da su ostala 2 ili 3 slota jos. Igra se u igraonici, na 20 racunara, prvi dan grupe, 2 grupe po 6 ekipa, od kojih po 2 ispadaju iz obe grupe. Drugi dan se krece od cetvrtfinala single elimination, jos uvek nisam siguran da li je i 1/4 BO3. Ali sam za polufinale i finale siguran da su BO3. I da uplate se daju na ruke, kad se dodje na tour. I poslednja informacija koju sam ja sinoc dobio jeste da je turnir pomeren za nedelju dana, tj 23 i 24 .

Objašnjeno like a baws...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...