Jump to content

WTS Diablo III+WoW Acc :) [Click.]


Recommended Posts

Kao Sto Pise u Naslovu,Prodajem Acc Na Kome Su Diablo III i World of Warcraft.

WoW:

Warrior -90- ,10275 Achivment Poena,Gear Full Heroic Fury PVE,PVP Full od Honora i Par Itema Conquest,Quitovo Sam Kad Su Izbacili Raidove,(Odradio Sam LFR Prve Nedelje,Tad Sam i Quitovo,Igram WoW Nekih 7Godina,Tu Se Nalazi I Par Altova,ali Ono Nista Spec.

Warrior
-BS/JC 600,Fish,Cook,Frist Aid 600,Archeology oko 300
-Titula Oko 30-40
-Mauntova 111 (Amani Battle Bear,Karazan Horse,Icc Zmaj,Darkmoon Bear,Raven Lord,Violet Prodo D,i Jos Dosta Drugih)
-25 FoS
-2200 RBG Ach
-Legendary,Sulfurus EyE Imam,Samo Treba da Ga Napravim Sa Maceom od BS,i Da Spojim To ,Skoro Iam Ceo Mats,Shadowmorune Q iam Mozda 20/50 Shardova ,Za Transmoforg iam od T1-T13 Skoro Sve ,Bez T3,i Jos Dosta Toga.
-Link http://eu.battle.net...azbijach/simple
-Alt Rog,Shaman,Mag,DK 80-90 Kako Koj.
-Jedini Problem je,Keva Mi Je Dala Karticu Da Prebacim Maga iz Gnoma u Humana ,i DK-a Sa KT na Sylvanas..Posle 2 Dana od Transakcije Banka Odbije To,Blizz Vrati Kes Banci (Kartici),a Meni Su Ta 2 Chara Bila Locked,Keva Posle Nije Tela da Mi Da ,Da Obavim Transakciju Opet i Tako je i Ostalo..Tako Da Mora Da se Plati za Njih 20e+25e,mada su 80 i 85lvl ,Nebitni Likovi..To je Bilo Davno pa Zato,Pito sam Blizz da mi vrate na kt i u gnoma opet,oni su rekli ma jok,nego da platim opet transakciju...oce pare i tako je ostalo..

D3:

Barbarian Inferno (1) 3/4 ,Nisam Ni Igrao,Mozda Par Dana Izlvlovo,Igra Malo,i Prestao.

. Napomena:
-Na Jednom Battle Net Accu Su I D3 i WoW,Prvi Vlasnik,Nikad Ban,Hack.
-Acc Sadrzi Autentikator,Kupljen Iz Svedske. Koj Je Placen 20E

-Sto Se Tice Cene..Vrlo Jeftino 50 E

Kontakt Inbox.

Edited by realnoz
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
×
×
  • Create New...