Jump to content

KGeGaming Tournament FAQ


Recommended Posts

Kobrice daj posalji meni tu pljeskavicu posto su svi NOSIOCI zasluzeno na svom mestu...HAHAHAHAHAHA

vidim kako se proveo vF i sum,kad su dosli moji nabadachi! SKOVA I IVCHON1 moj brat <3 <3 LOMIIIIIIIII MEJTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT <3 :*

  • Downvote (-1) 3

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Kobrice daj posalji meni tu pljeskavicu posto su svi NOSIOCI zasluzeno na svom mestu...HAHAHAHAHAHA

vidim kako se proveo vF i sum,kad su dosli moji nabadachi! SKOVA I IVCHON1 moj brat <3 <3 LOMIIIIIIIII MEJTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT <3 :*

Znas li zasto je pao sneg danas u KG-u?Pa Ivchon1 dosao na tur bez Sekulica :D :D :D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ovako se igrao cs u nase vreme , puste zivotinju i to je to...kobrice i ako nisam dosao alal kur.ac i krusevljanima i kragujevcanima i nislijama i cacanima , koliko smo samo puta ostali na ulici u bg jer nismo imali prevoz za nazad i koliko puta smo polazili u 5 ujutru po najvecoj hladnoci da bi stigli u 9 ujutru da odigramo mec.Za 10 godina koliko postojimo..samo jednom smo ispali u grupi i ne postoji grad u srbiji gde nismo bar jednom osvojili tur svi mi :) poz za sve u unutrasnjosti voli vas kele mamba ..381747_10150425054918865_644664364_n.jpg
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kobrice daj posalji meni tu pljeskavicu posto su svi NOSIOCI zasluzeno na svom mestu...HAHAHAHAHAHA

vidim kako se proveo vF i sum,kad su dosli moji nabadachi! SKOVA I IVCHON1 moj brat <3 <3 LOMIIIIIIIII MEJTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT <3 :*

KRALJEVI KOKSA MEJTTTTTTTTTT <33333

Zete vodim te ja na pljesku pusti ove POKEMONE :) <3

Kad su me izbacili moro sam da idem ~

Link to comment
Share on other sites

Realno je da se u finalu sastanu dve najbolje ekipe... iN i bgd da se sastaju u 1/4 je totalna glupost...Iskreno bgd-u i iN ni jedna ekipa od 22 ne moze da uzme 5 rundi...a to odakle je koja ekipa uopste nije bitno. Kompleksi su neizlecivi.

krestavi sta se ti javljas nije mi samo jasno, nema te na mapi ni na jednom turniru

dZONI

Link to comment
Share on other sites

Glavati znas koja ludnica, samo bahato, samo jako u kgu.... Restorani ovo ono puni kesa, nek ti prica vasko :)

Sa svinjom ne bi grupe prosli, ne bi jeli, bukvalno bi crkli od smora :) hahahahaha Mnogo.JAK <3 JECUUUUUUUUUUUUU kralj koke

Kad su me izbacili moro sam da idem ~

Link to comment
Share on other sites

hahahaha faktardi :D ja sam samo realan..kompleksi su neizlecivi se odnosilo na to sto svi forsiraju neku pricu "bg ekipe i turnir u beogradu"

Da pojasnim malo,in i bgd bi po nekim pravilima trebali da budu u suprotnom zrebu. Ljudi su se najvise turudili i cimali i imaju najvise uspeha i realno je da se ne ukrstaju u 1/4 iz prostog razloga jer su dve najbolje ekipe kod nas i nikako ne ide da su u istom zrebu. Banalan primer od 4,5 turnira u cs:go nek mi neko navede 1 primer gde su se verygames i nip sastali pre finala...za ove ekipe sto su igrale turnir BGD i iN su kao nip i verygames u poredjenu sa ostalima na pocetku cs:go-a.

@bux svinjo tisina nisam te nista pitao.

@dzoni normalno da me nema na mapi,ja cs 1.6 vise ne igram ne znam sta ti tu nije jasno :)

@urosh debilko mali ni tebe nista nisam pitao,tako da shhhhhh !

Iskreno boli me kurac,retko kad i ostavim komentar ali me je iznervirao kobrica sa svojom pricom zasto uvek moraju dve bgd ekipe da igraju finale.

Link to comment
Share on other sites

Alo debeli,sta si se poprimio , sta mi diras krestavog? Upravu je decko!

Mozzart tisina!

e cujem ivchon1 i skova igraju polu finale? Koga su izbacili u 1/4? kobricu? au kobro moja :( duzan si mi 2 pljeskavice! pardon i sum je prosao grupe ,a ni oni nisu bili nosioci..3 pljeskavice! KOJ SMOR!

AHAHAHAHAHAAHAH prokleo nas kobrica :D Pukla mi guma na ustanickoj :DDD

Kad su me izbacili moro sam da idem ~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...