Jump to content

KGeGaming Tournament FAQ


Recommended Posts

Nisam znao da ima i toga da se kupuju/prodaju slotovi nakon izbacivanja grupa???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

O kojoj ti sine kupovini slotova pricas ? ti decko imas problem sa mozgom umesto da mi kazete hvala sto se turdim da nadjem ekipu koja ce da upadne umesto ekipe koja je ispalila da se nebi desilo da dodjes i nemas ni jedan mech da igras u grupi ti mi izigravas bolesnog majmuna ... strashno majke mi !!!

@gasha

Hvala bato bice mi potrebna :) !!!

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

O kojoj ti sine kupovini slotova pricas ? ti decko imas problem sa mozgom umesto da mi kazete hvala sto se turdim da nadjem ekipu koja ce da upadne umesto ekipe koja je ispalila da se nebi desilo da dodjes i nemas ni jedan mech da igras u grupi ti mi izigravas bolesnog majmuna ... strashno majke mi !!!

@gasha

Hvala bato bice mi potrebna :) !!!

hvala ti sto se trudis da se ukrstamo sa grupom koja ima dva nosioca (vF, SUM)

Link to comment
Share on other sites

hvala ti sto se trudis da se ukrstamo sa grupom koja ima dva nosioca (vF, SUM)

? dva nosioca ? o moj boze sum je nosilac ? o moj boze o moj boze o moj boze

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

kobrice ja sam rodjen u kraljevu, jel moze druga grupa?!

iskreno mnogo me boli kurac kada igram, posto nikad u zivotu nisam video drugu grupu ali sam cuo da postoji. sram te bilo kobrice sta si napravio od ovog turnira. kao da imas 13 godina, ON MENE NIJE ISPOSTOVAO NECU NI JA NJEGA!!!! JA SAM IGRAO STALNO PRVE GRUPE JA SAM ISAO VOZOM UJUTRU JA SAM CEKAO NA KISI...prijatelju, reci mi nekog ko nije radio sve te stvari, a igrao je vise turnira van svog grada? defuse nije nista posebno na nasoj sceni, ali ti si to rekao sa takvom dozom ironije kao da si osvojio sve sto se moze i ne moze osvojiti. necu da hejtujem nikog, jebe mi se. nije ovo ni prvi ni poslednji namesten turnir.

POPOVIC JUGOSLAVIJA!

P.S. sisaj ga kassade

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Realno je da se u finalu sastanu dve najbolje ekipe... iN i bgd da se sastaju u 1/4 je totalna glupost...Iskreno bgd-u i iN ni jedna ekipa od 22 ne moze da uzme 5 rundi...a to odakle je koja ekipa uopste nije bitno. Kompleksi su neizlecivi.

zasto dve najbolje ekipe moraju da igraju u finalu?

Kompleksi su neizlecivi.

~~~

Link to comment
Share on other sites

Moze neki ip da gledamo jbt??!

........../¯¯/).................(\¯¯\..........

........./¯.//....................\\.¯\.........

......../..//.........Fuck........\\..\........

../´¯`/' /´`\..Cheaters.. /´`\ '\`´¯\...

./ '/ / / /¨/¯\................./¯\¨\ \ \ \' \.

( '( ´ ´ ¯\/'' )................( ''/\¯ ' ' )' )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...