Jump to content

KGeGaming Tournament FAQ


Recommended Posts

Nije poenta kolko dugo igram igricu ali to je ovde sasvim nebitno i kolko ja imam postova nikad po ovom sranju nisam nikog hejtovao zbog namestanja ali batice ti si ga preterao...Ja ne kazem da dve ekipe iz beograda MORAJU da igraju finale nego svaki normalan covek VIDI DA JE TURNIR NAMESTEN.

Tole karadzic Tole karadzic Tole karadzic !!! a sto nisi nikog hejtovao ? zato sto nije namestano jel da ? ajde bre mani me tih glupih prica !!! i pogledaj malo prosle turnire kad ekipe iz unutrasnjosti igraji i protiv koga ... protiv zagrejanih favorita obicno ovde to nije slucaj !!! favoriti sedaju ne zagrejani na slabije ekipe koje su zagrejane ... a sto se tice zreba gde je bgd i ination mnogo me boli uvo dal ce se ukrste pre finala realno ... za ne mislim da je LWC slabiji od Defuse ... tako da ono nemamo sta da pricamo vise turnir znate kad je i to je to

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

iskreno ja ne razumem kakve veze ima dal su 2 najbolja nosioca iz BG-a ili je jedan iz bg-a a drugi iz nisha/kragujevca/jagodine..oni ne bi trebali da se sastanu pre finala..ako vec postoje nosioci...komplexi.... :/

Pokazi mi turnir gde je to bio slucaj koliko se secaj juric je pravio turnir gde su se sastali u 1/4 finalu ? zar ne ? gde postoji to pravilo da ne bi trebalo da igraju pre finala ? ko je to pravilo izmislio .... ? kad je postovano ? na kom turniru ? ekipe kgg i vF su uvek imale najtezi zreb i ako su i jedna i druga uvek bile medju 8 ekipa !! cesto se desvalo da nisu ni nosioci jer nekome odgovaralo da neka fantomska ekipa to bude !!! ove 2 ekipe pominjem jer igraju i sad a i najpoznatije su iz unutrasnjosti !!! nemam vise komentara jer vi nemate argumente !! vec samo pisete najbolje ekipe najbolje ekipe !! to nisu prvo te ekipe vec mixevi !!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ekipa pentaforce je 4. grupa, a u ukrstanjima pise da je 6. , video sam da je neko pitao i organizacija je rekla da nema razlike, ali ako se vodi da smo 6. grupa

idemo na lwc, a ako smo 4. grupa idemo na vF, sto je (nama) velika razlika, tako da molim organizaciju da pojasni ovaj bag sto pre :]

brate grupa si koja je izvucena na compomastertu u excelu sam slucajno obrnuo redosled

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ide ti ovo namestanje bolje nego Juricu :D hahah

Nemoj potcenjivati Juretove manipulantske sposobnosti,jer u maju prosle god dok je on kuburuio sa nekom Bosanskom ekipom u 1/4 vi ste se razvlacili sa iNom,takodje u 1/4 :) Picko mala.

super sto se odrzava jos 1 turnir u 1.6, i to van bg-a ;)

grupe su sjajne i sistem je bas smekerski uradjen, odlicno sto

se 2 najbolje ekipe sastaju u bo1 1/4, i jos lepse sto ce neka

ekipa iz kragujevca biti najbolja u svom delu zreba

bas mi se svidjaju i satnice, to sto ekipe koje nisu iz kragujevca

igraju prve grupe ujutru

see you tomorrow, hf

Pozdrav

E pa morao se jednom osetiti begismenski sistem igranja,takoreci celoga zivota igram PRVU eventualno DRUGU grupu kada sam dolazio u prestonicu na kanteraske manifestacije a gospoda iz bg-a dodje u ses' posle podne naspavana,odmorna i ruckali kod kuce,dok cekam 1/4 koju igram nakon 6 sati posle odigravanja grupe,jedu mi se govna i pusi mi se kurac od muke,tako da ne placi.Picko mala.

samo na ovo da se nadovezem,nemoj da se neko iz desnog dela zreba ljuti ali iskreno defuse bi tukao ceo desni zreb lagano [:)]

Zasto bi se neko ljutio?Ti kao i svaki zivi covek imas pravo na svoje misljenje,ovo je slobodna zemlja.

Takodje i ja mislim da moze defuse da bije sve iz desnog zreba-zubima po mudima [^]

Link to comment
Share on other sites

Једном будите задовољни, аман. Џони, знам да су екипе из других градова имале прве групе, и да су играле рано ујутру, док сте ви из бг-а, ладили јаја и болело вас уво. Кобрице, свака част на цимању, свако добро сутра! :)

Link to comment
Share on other sites

necu da kucam u onom glavnom topicu, vec cu samo napisati ovde neshto (posle 100 godina u nekoj temi o CS-u):

1. bravo mocni Kobroni za cimanje za organizaciju (ko je radio istu vishe od par puta i trudio se da to izgleda iole pristojno zna zashto ovo kucam)

2. nemoguce je svima na svetu ugoditi, narochito ne kada pravish turnir za 16+ ekipa (nemoguce je i za manje, realno)

3. gl sa turnirom, neka sutra sve radi kako valja

4. vezano za stavku 2 - uspeo si da ljudi opet krenu da kucaju o 1.6, shto je bez obzira na chinjenicu shta pishu ipak pozitivna stvar, ako vec ne zelite da igrate tzv. "Golaca"

5. od 2002. pa do recimo 2006. (mada sam malo preterao) kada je CS bio u najvecem procvatu, nemate pojma kakav su sve pakao prezivljavali ljudi koji su igrali na turnirima, a morali su da putuju po 180+ km do Bg-a, odnosno 250+ km do N.S.-a, bilo je tu spavanja i po stanicama, cimanja samo tako (npr. veliki turnir u ako me secanje dobro sluzi Forumu u Bg-u, ok je bila orga, no - kada se prvi mech igrao u 10-11 ujutru, a kasnije eliminacije su pochele tek kasnooo popodne/uveche (mislim izmedju 18h-21h, ali ajde nebitno), a znate koliko je rachunara tamo bilo.. mene je bolelo uvo, bio sam na faxu, stan mi je pola sata peshaka od Balkanske, ali ljudi iz moje ekipe, drugi takmichari.. svejedno sam tek u 7 ujutru bio kuci, igrali smo sa ljudima iz NS-a mech 1/4 finala u pola 4), putovanja vozovima (znate nashu zeleznicu, necu da troshim rechi) realno vama tih Kobrinih 110 km nece izaci na nos, a svejedno ste znali da ih morate preci kada ste se prijavljivali.. takodje ste znali (makar podsvesno) kada ste videli ekipe uchesnice i da cete morati kad-tad da naletite na nekog dobrog, shto je i normalno valjda.. takodje ako zelite da zaradite a ne da se zezate, svejedno vam je koga morate da pobedite, jer morate u principu da pobedjujete, a ako idete da se zezate, onda bi trebalo da vam bude svejedno i uzivanje bez obzira na sve.. cenite malo tudji trud ljudi, koristice vam to u zivotu

nadam se da nikoga nisam uvredio ovime shto sam napisao, jer mi zaista to nikako nije bila namera :)

poz iz Krushevca kako za tebe (K), tako i za sve ostale koji uchestvuju sutra u tom veselju, zaista vam zelim svima pre svega mnogo smeha ! :)

ujedno, srecno ekipi BgdOnline, na chijem sam pubu slatko adminovao pre (verovatno) trajne CS penzije :P

Hvala ti brate , to sto ti pricas niko od ovih igraca ne zna jer niko od njih tad nije ni igrao igricu :) eventalno 2-3 coveka :) ne znaju sta je cimanje jer im se turnire prave ispred kuce i onda sidju kad im pocinju mecevi i to je to :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da ima i toga da se kupuju/prodaju slotovi nakon izbacivanja grupa???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...