Jump to content

KGeGaming Tournament FAQ


Recommended Posts

Ajde sad salu na stranu, kobrice nemoj da nas zajebavas ovde, ajde zreb i COMPOMASTER da ne ulazim u to, svejedno moras sve da pobedis da bi osvojio, ali ovo sa bo1 sve do finala kakvi su to fazoni ? Toga nema na seljackom turniru u Maloj Mostanici, a kamoli na turniru sa 24 ekipe, i prvom nagradom od 50 000. Stavi od 1/4 bo3 nemoj da nas zajebavas.

  • Upvote (+1) 1

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Ajde sad salu na stranu, kobrice nemoj da nas zajebavas ovde, ajde zreb i COMPOMASTER da ne ulazim u to, svejedno moras sve da pobedis da bi osvojio, ali ovo sa bo1 sve do finala kakvi su to fazoni ? Toga nema na seljackom turniru u Maloj Mostanici, a kamoli na turniru sa 24 ekipe, i prvom nagradom od 50 000. Stavi od 1/4 bo3 nemoj da nas zajebavas.

Ma stavicu ti bo3 jos u grupama sta ti je !!! eventalno ce mozda da se igra polufinale bo3 i to je to ... sigurno se 1/4 finale nece igrati na bo3

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

makar od 1/2 finala bi bilo realno , apsurdno je igrati samo finale bo3.

I to bi trebalo da se zna sto pre.

NEMA STA DA ZNAS IGRACE SE NEGO SAM ZABORAVIO TAMO DA NAPISEM U POLUFINALU BO3 ali ne i u 1/4 sigurnoooo

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

super sto se odrzava jos 1 turnir u 1.6, i to van bg-a ;)

grupe su sjajne i sistem je bas smekerski uradjen, odlicno sto

se 2 najbolje ekipe sastaju u bo1 1/4, i jos lepse sto ce neka

ekipa iz kragujevca biti najbolja u svom delu zreba

bas mi se svidjaju i satnice, to sto ekipe koje nisu iz kragujevca

igraju prve grupe ujutru

see you tomorrow, hf

Pozdrav

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

super sto se odrzava jos 1 turnir u 1.6, i to van bg-a ;)

grupe su sjajne i sistem je bas smekerski uradjen, odlicno sto

se 2 najbolje ekipe sastaju u bo1 1/4, i jos lepse sto ce neka

ekipa iz kragujevca biti najbolja u svom delu zreba

bas mi se svidjaju i satnice, to sto ekipe koje nisu iz kragujevca

igraju prve grupe ujutru

see you tomorrow, hf

Pozdrav

Da mi kazes ti prijatelju molim te kad je neka ekipa iz kragujevca na bg turniru bila povlascena ? pa nije vam beograd preko sveta da nemoze da dodjete ... sta cemo sa nislijama koje su organizatori bg turnira ceo zivot guzili u 1 grupu ? mani me molim te glupih komentara gde to pise da 2 "najbolje" ekipe ne mogu da se sastanu pre finala ? do sad nije bio zreb da se sastaju u polufinalu jel ? ja sam debil i sto sam uzeo bilo sta da organizujem ! BTW imacete smesaj u lokalu iznad igraonice tako da kad ne igrate meceve dole necu da vas vidim zz vise ne pisem nikome nista ... ceo zivot neka ekipa iz bg-a koji god turnir da pravim zove da joj se mec odlozi jer toboze ne mogu da stignu pa sine ja sam isao na turnir u NIKSIC VOZOM DAN RANIJE I SMRZAVAO SE NA STANICI !!! tako da me manite glupih komentara da ne moze neko 120km da dodje u 11 !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ja kontam da je ovo vise turnir fun karaktera,s obzirom da niko vise ne igra 1.6 :D ali ne bitno,krenite dan ranije da se smrzavate drugari! :D

Od 3 stvari lepo si rekao 2 !! da e fun karakter i da treba krenuti dan ranije !!! sto smo uvek radili ne bi li sve ispostovali i svakog ispostovali !! zato nas i jebu ceo zivot ... a sto se tice igrivosti 1.6 ja mogu u koje oces pare da se kladim da na ovom kgb turniru nece biti ni pola od 24 ekipe koliko ce biti sutra !!! i da CS:GOvno nikad nece imati community kao 1.6 ko ne vidi da stranci vestacki odrzavaju CS:GOvno taj je slep

  • Upvote (+1) 2

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Da mi kazes ti prijatelju molim te kad je neka ekipa iz kragujevca na bg turniru bila povlascena ? pa nije vam beograd preko sveta da nemoze da dodjete ... sta cemo sa nislijama koje su organizatori bg turnira ceo zivot guzili u 1 grupu ? mani me molim te glupih komentara gde to pise da 2 "najbolje" ekipe ne mogu da se sastanu pre finala ? do sad nije bio zreb da se sastaju u polufinalu jel ? ja sam debil i sto sam uzeo bilo sta da organizujem ! BTW imacete smesaj u lokalu iznad igraonice tako da kad ne igrate meceve dole necu da vas vidim zz vise ne pisem nikome nista ... ceo zivot neka ekipa iz bg-a koji god turnir da pravim zove da joj se mec odlozi jer toboze ne mogu da stignu pa sine ja sam isao na turnir u NIKSIC VOZOM DAN RANIJE I SMRZAVAO SE NA STANICI !!! tako da me manite glupih komentara da ne moze neko 120km da dodje u 11 !!!

Pa kad si paor.

  • Upvote (+1) 1

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Pa kad si paor.

Pa bravo i nislje su paori i jagodinci su paori sve nas ste ceo zivot guzili po zrebovima i turnirima i sad mi neko nesto kuka ovde ... pa dal u ligi sampiona finale igrau 2 najbolje ekipe ? o cemu bre vi pricate !!! real treba da kuka sto mu pala najteza ekipa na zrebu . ollololololo

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ali liga sampiona nije namestena

A postoji pravilo da 2 "najjace" ekipe pritom iz bg-a ? ne smeju da igraju u polufinalu ? vec moraju u finalu !!! najvise od svega mrzim kad mi se digne kosa na glavi jer neki lik koji je juce poceo da igra kanter i ima 3 posta pocne da komentuje turnire a pritom ih ima 3 ukupno !

Ja nishta nisam rekao za druge ljude iz Kragujevca, Nisha i Jagodine vec za tebe, obzirom da njih zapravo i poshtujem. Rekao sam za tebe konkretno da si paor jer imash veshtinu komunikacije sa ljudima kao da si zhiveo pod kamenom ceo zhivot. Mora da si se uchlanio u SNS da menjash Srbiju i da nam bude bolje pa si od njih nauchio da razgovarash sa ljudima. A ne, ceo zhivot si debil.

Izvini sto ne volim da se ubutavam vam begismenima !!! za mene nebitnim likovima !!! nikad i necu , od mene ce svaka ekipa isto da dobije to sto je neko najbolji ne znaci da ce imati neke povlastice u odnosu na onog sto je najgori i jedni i drugi daju pare i bice maximalno ispostovani sto kod vas nije slucaj ,... vec gledte ko vam je druar pa mu cinite i ubacujete mu ga !!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Nije poenta kolko dugo igram igricu ali to je ovde sasvim nebitno i kolko ja imam postova nikad po ovom sranju nisam nikog hejtovao zbog namestanja ali batice ti si ga preterao...Ja ne kazem da dve ekipe iz beograda MORAJU da igraju finale nego svaki normalan covek VIDI DA JE TURNIR NAMESTEN.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...