Jump to content

KGB CM Storm Vol. 1


Sale.kgb

Recommended Posts

Ti veliki ciniocu cs scene molim te prestani da smaras,jako si dosadan.

a ti si ko ? a vidim KGB CM znam te ... [roflmao]

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

kobrice imas porodicu,posveti se njoj,pls nestani iz nasih zivota i sa ovog foruma :D

Imam hvala bogu,e samo sam cekao trenutak da sam potvrdis da ti je ovo zivot ... ne znam samo jel mislis da ces u Call of duty biti bolji nego u CS pa se zato trudis ?

  • Upvote (+1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

"bacaju iz svoje baze fleseve i smokove koje crne taktike trci pucaj igrica" aj sad dogovori se sam sa sobom...Ja iskreno tebra ne kontam sta ti radis.Ok,kazes propagiras 1.6 i to je super, idi organizuj jos turnira,iscimaj ljude da igraju,sve je to do jaja...ne,ti blejis ovde na ruru trujes na svaku vest o csgo-u. I ok 'ajde razumeo bih i to da si ti neki old school alfa i omega srpskog cs 1.6 , pa da neko uzme tvoje postove za ozbiljno , al realno nisi , a tvoji postovi ne degradiraju csgo nego tebe samog posto se realno blamiras sa svakim novim postom , samo procitaj postove drugih ljudi i sve ce ti biti jasno,valjda...

  • Upvote (+1) 1

The Creator.Teacher of the World.

Link to comment
Share on other sites

"bacaju iz svoje baze fleseve i smokove koje crne taktike trci pucaj igrica" aj sad dogovori se sam sa sobom...Ja iskreno tebra ne kontam sta ti radis.Ok,kazes propagiras 1.6 i to je super, idi organizuj jos turnira,iscimaj ljude da igraju,sve je to do jaja...ne,ti blejis ovde na ruru trujes na svaku vest o csgo-u. I ok 'ajde razumeo bih i to da si ti neki old school alfa i omega srpskog cs 1.6 , pa da neko uzme tvoje postove za ozbiljno , al realno nisi , a tvoji postovi ne degradiraju csgo nego tebe samog posto se realno blamiras sa svakim novim postom , samo procitaj postove drugih ljudi i sve ce ti biti jasno,valjda...

Izvini svojicu alfa i omego srpskog cs:govneta . hahaha o boze ko meni pise SVOJIC hahaha pa covece tvoj broj postova je ravan tvom iq-u sta ti nije jasno u pisanju da bacaju smokove iz baze i trce i pucaju ? sranje od igrice !! igrao si 3 turnira u 1.6 jer si poceo da igras cs kad sam ja prestao pre 2 godine i najveci uspeh ti je sto si otisao u Bagrdan na turnir ... sine molim te da me zaobijdes pisanija koje nemaju veze sa mozgom problem svih vas je sto nemate ni jedan jedini argument za to cs:govno a mlatite ovde praznu slamu,ustvari tebe i razumem u 1.6 si mogao samo da budes popisavan ovde mozda nekog i ubijes posto se krece od 0 !!! ima da trujem svaku temu sa cs:go namerno sad bas kad ste toliko nervozni.

@urosh naravno da ne mora ako neko ima argumente za nesto sto pise !!! ali argumente niko do sad nije imao nego pricaju neke nebulostine !!!

  • Downvote (-1) 5

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

jel to znaci da ti imas iq 999? posto mi delujes kao imbecil po postovima :D nivo razvijenosti 7dmogodisnjeg deteta :D pun mi te je kurac iskreno :D

a sta mene boli uvo cega je tebi pun kurac ? ko te tera da citas bilo sta ? osnuj porodicu nadji zivot sto citas rur ? radi nesto !

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

imam 21 godinu,sigurno necu da osnivam porodicu :) A ti je vec imas,i provodis vreme ovde...pametno :D

prekini da smaras mene i druge ljude,za igricu dal se tebi svidjala ili ne,jer bukvalno se ponasas kao degenerik ..nivo rasprave dece sa nekog public foruma...ODRASTI

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Alo hogare nemoj da se zajebavas sa kobricom,ima da ti nalupa samare ko onom detetu (od 12godina) na turniru u kragujevcu...

Sta si hteo da kazes da si tad igrao kanter ili ti je neko prepricao ? radi se samo o vaspitanju ... koliko god godina da imas ne vredi ti neke stvari nikad neces shvatiti !!

@hogar Pa bas zato ja sam je osnovao i sad mogu da smaram tebe o budjavom cs:govnetu... a ti gubis vreme raspravljajuci se bez argumenata !

  • Upvote (+1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

pa lepo vaspitavas...posto se vaspitava RECHIMA I PRICHOM...a vaspitaj nekog makar priblizno svoje konstitucije ( da ne kazem godina ) :) voleo bih da mene vaspitas :D

imam argumente,ali sigurno necu da ih iznosim tebi :D posto si nebitan dojaja :D nego volim da te tovarim jednostavno :D

  • Upvote (+1) 1

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Zasto onda pises "a ti si ko?" ako nije vazno ko je ko ?

Pises SVOJICU da je odigrao 3 turnira u cs 1.6 i pokusavas da ga omalovazavas na neki cudan nacin ,

i da u prvi plan stavis da je tvoja rec "u pravu" jer si igrao 100 puta vise turnira od njega i "mozda" imas neke vece "uspehe" od njega? Da ti nije vazno ko je ko - to ne bi spomenuo.

Kontriras i psujes svakog ko ne deli tvoje misljenje / stavove vec par godina i to je prilicno jadno posto to nije normalna osobina za zrelu osobu.

Pises da niko nije napisao valjane argumente , a treba da pocnes od sebe. Posto ti to neces - ja cu da ti pokazem koliko lupetas gluposti:

"imas 10 ekipa u CS:GOvno od toga 2 znaju da idu pravo a ostale se muche !!! onaj NIP krca sve redom niko im 1 partiju ne uzima biju narod po 16-0 ,

igrica koju igra 1000 ljudi ? gledam na GOVTV ukupno 11 spec + 700na stream a igraju NIP vs VeryGames ? o cemu da pricam vise ? igrica se vestacki odrzava ko to ne vidi ili je slep ili se pravi da ne vidi"

- Samo za ovaj turnir se prijavilo 10 ekipa i to u Srbiji , koja ima do 9 puta nizi standard nego ekonomski razvijenije drzave koje dominiraju Gaming scenom.

Treba ti 2 prosecne plate da bi ti "normalno" radio CS:GO u Srbiji , i svako ko nema dobar komp je na pocetku rekao da je CS:go sranje i da nece da igra.

Na medjunarodnim turnirima uvek ima 16 ekipa kao sto je bilo i za 1.6 (Ne racunam sa qualijima za 1.6 na primer DH , kode5 , wcg , eswc itd) tako da ne vidim razliku u tome.

Posto vec kazes da si tu milion godina priseti se koliko su ljudi smarali za 1.6 kad je zamenio 1.5 . 100 puta gore nego sto ti sada pokusavas da trujes igricu.

Ja sad ne kazem da je ista promena 1.5>1.6 i 1.6 > Go ali to je samo primer.

Kazes da NiP razbija sve 16:0 , ocigledno ne gledas meceve vec samo trujes. Prosli mec protiv VeryGames-a za malo da izgube i to rezultatom 16:2. Takodje ima ekipa po svetu koje im se polako ali sigurno priblizavaju.

kazes da 1000 ljudi igra CS:go , trenutno je u igrici 14000 ljudi , a pogledaj koje je doba.

Kazes na GOTV ukupno 11 spec + 700 na stream? Moracu da te ispravim , oko 16 hiljada je gledalo mec koji si ti pomenuo , ukoliko bude trebalo pronacicu SS koji bi trebalo da ti pokaze da i dalje lupetas.

Stvarno me mrzi da kopam dalje tvoje izjave jer ocigledno da neces prestati i ovaj moj post je u sustini beskoristan jer ga neces ni procitati a poceces da prozivas.

Ali ukoliko zapravo izdvojis 2 minuta da procitas ovaj post shvatices koliko lupetas gluposti.

Pozdrav

  • Upvote (+1) 2

^.^

Link to comment
Share on other sites

pa lepo vaspitavas...posto se vaspitava RECHIMA I PRICHOM...a vaspitaj nekog makar priblizno svoje konstitucije ( da ne kazem godina ) :) voleo bih da mene vaspitas :D

imam argumente,ali sigurno necu da ih iznosim tebi :D posto si nebitan dojaja :D nego volim da te tovarim jednostavno :D

toliko si me natovario da necu moci da spavam !!! Nisam hogare znao da si postao HulkHOGAR hahahahaa cirusk kolorado sa tobom sine

@ Yoca Bas zbog toga sto sam imao toliko godina ne moze neko derle da mi se obraca sa uvredama iz cista mira ... niti ga znam niti me zna !!!

@YNK argumenti su tu slep ih ne vidi

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Zasto onda pises "a ti si ko?" ako nije vazno ko je ko ?

Pises SVOJICU da je odigrao 3 turnira u cs 1.6 i pokusavas da ga omalovazavas na neki cudan nacin ,

i da u prvi plan stavis da je tvoja rec "u pravu" jer si igrao 100 puta vise turnira od njega i "mozda" imas neke vece "uspehe" od njega? Da ti nije vazno ko je ko - to ne bi spomenuo.

Kontriras i psujes svakog ko ne deli tvoje misljenje / stavove vec par godina i to je prilicno jadno posto to nije normalna osobina za zrelu osobu.

Pises da niko nije napisao valjane argumente , a treba da pocnes od sebe. Posto ti to neces - ja cu da ti pokazem koliko lupetas gluposti:

"imas 10 ekipa u CS:GOvno od toga 2 znaju da idu pravo a ostale se muche !!! onaj NIP krca sve redom niko im 1 partiju ne uzima biju narod po 16-0 ,

igrica koju igra 1000 ljudi ? gledam na GOVTV ukupno 11 spec + 700na stream a igraju NIP vs VeryGames ? o cemu da pricam vise ? igrica se vestacki odrzava ko to ne vidi ili je slep ili se pravi da ne vidi"

- Samo za ovaj turnir se prijavilo 10 ekipa i to u Srbiji , koja ima do 9 puta nizi standard nego ekonomski razvijenije drzave koje dominiraju Gaming scenom.

Treba ti 2 prosecne plate da bi ti "normalno" radio CS:GO u Srbiji , i svako ko nema dobar komp je na pocetku rekao da je CS:go sranje i da nece da igra.

Na medjunarodnim turnirima uvek ima 16 ekipa kao sto je bilo i za 1.6 (Ne racunam sa qualijima za 1.6 na primer DH , kode5 , wcg , eswc itd) tako da ne vidim razliku u tome.

Posto vec kazes da si tu milion godina priseti se koliko su ljudi smarali za 1.6 kad je zamenio 1.5 . 100 puta gore nego sto ti sada pokusavas da trujes igricu.

Ja sad ne kazem da je ista promena 1.5>1.6 i 1.6 > Go ali to je samo primer.

Kazes da NiP razbija sve 16:0 , ocigledno ne gledas meceve vec samo trujes. Prosli mec protiv VeryGames-a za malo da izgube i to rezultatom 16:2. Takodje ima ekipa po svetu koje im se polako ali sigurno priblizavaju.

kazes da 1000 ljudi igra CS:go , trenutno je u igrici 14000 ljudi , a pogledaj koje je doba.

Kazes na GOTV ukupno 11 spec + 700 na stream? Moracu da te ispravim , oko 16 hiljada je gledalo mec koji si ti pomenuo , ukoliko bude trebalo pronacicu SS koji bi trebalo da ti pokaze da i dalje lupetas.

Stvarno me mrzi da kopam dalje tvoje izjave jer ocigledno da neces prestati i ovaj moj post je u sustini beskoristan jer ga neces ni procitati a poceces da prozivas.

Ali ukoliko zapravo izdvojis 2 minuta da procitas ovaj post shvatices koliko lupetas gluposti.

Pozdrav

Ubica su ti argumenti ,gledao sam i taj mech ... i znam koji je bio rezultat zato i kazem da nip popisava sve redom, igrica nije Counter Strike i to je to,igricaj je nova,nov engine za nove ljude za nove turnire ne moze da se poredi sa 1.6 ni u jednom segmentu ,da moze svi igraci svetski bi presli na nju !!! igraju ljudi za pare i to mi je jasno , nije mi jasno za sta ljudi u srbiji igraju GOvno.

resio sam pocinjem da igram CS:govno imam prednost u odnosu na ostale RACUNAR ... radujte se !

nisam hulk,ali cudi me da tebe nije prebio i taj klinac od 12 godina..imas gradju ko kesa napunjena vodom..sav si izdeformisan :D igrice su te bas uzele pod svoje hahahahahahahahahahaha

A ti si tako razvijen napunio muda u teretani pa si prebio xxx likova izvini molim te !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...