Jump to content

KGB CM Storm Vol. 1


Sale.kgb

Recommended Posts

Ako cs 1.6 ne igra sk,na vi,fnatic i ostala muda onda je cs 1.6 gotov? lol brate ko tebi brani da ti igras cs:go,kapiram da nisi glup i da znas zasto se igra cs:go a to su pare pare pare nijedan drugi razlog.

+1,i sta mu znaci ovo mi srbi ? imas 10 ekipa u CS:GOvno od toga 2 znaju da idu pravo a ostale se muche !!! onaj NIP krca sve redom niko im 1 partiju ne uzima biju narod po 16-0 , igrica koju igra 1000 ljudi ? gledam na GOVTV ukupno 11 spec + 700na stream a igraju NIP vs VeryGames ? o cemu da pricam vise ? igrica se vestacki odrzava ko to ne vidi ili je slep ili se pravi da ne vidi !!! 1.6 4ever

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 3

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

+1,i sta mu znaci ovo mi srbi ? imas 10 ekipa u CS:GOvno od toga 2 znaju da idu pravo a ostale se muche !!! onaj NIP krca sve redom niko im 1 partiju ne uzima biju narod po 16-0 , igrica koju igra 1000 ljudi ? gledam na GOVTV ukupno 11 spec + 700na stream a igraju NIP vs VeryGames ? o cemu da pricam vise ? igrica se vestacki odrzava ko to ne vidi ili je slep ili se pravi da ne vidi !!! 1.6 4ever

reci mi jedan jak turnir na kom se igra 1.6?

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

reci mi jedan jak turnir na kom se igra 1.6?

DEFUSE 3 marta :) I realno treba da nas boli patka sto nema stranih turnira,razumem ljude da zele da odu preko i da se dokazuju al u poslednjih nekoliko godina nismo bas imali nesto srece,tako da sve dok se u nas zemlji pegla cs 1.6 i oragnizuju turniri kakvi god da li ce to biti Bg,ili neko selo totalno je nebitno ja mislim da je to i vise nego dobro i samo neka tako ostane :)

Edited by НИКОЛАААА
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

reci mi jedan jak turnir na kom se igra 1.6?

cudi me da ti ne pratis scene ?

http://www.hltv.org/news/9914-back-to-basic-with-10822-for-cs-16

Reci ti meni jel cs:go , counter ili call of duty ? gledam bre svako vece stream ono izgleda smesno terori u trainu dominacija izadju ko neki fantomi svuda po mapi bacaju iz svoje baze fleseve i smokove koje crne taktike trci pucaj igrica klasicna debiloza !!! A ti D3k1_ nemoj ni da ulazis na rur sine moj lepi bolje ti je realno !!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

To sam shvatio tek danas :)

Nikad nije kasno , koliki je fail taj CS:GOvno videcete tek ... shvatite da ja trujem igricu jer je realno govno,pomirite se sa tim i bice vam lakse.hejtovacu je dok igrica ne umre i ima da bajem da se prijvaljuje sto manje ekipa za turnire i da propadne kao Source i cao ;)

  • Downvote (-1) 7

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

cudi me da ti ne pratis scene ?

http://www.hltv.org/...10822-for-cs-16

Reci ti meni jel cs:go , counter ili call of duty ? gledam bre svako vece stream ono izgleda smesno terori u trainu dominacija izadju ko neki fantomi svuda po mapi bacaju iz svoje baze fleseve i smokove koje crne taktike trci pucaj igrica klasicna debiloza !!! A ti D3k1_ nemoj ni da ulazis na rur sine moj lepi bolje ti je realno !!

dosta je jak turnir.... lol... pogledaj koje su nagrade za csgo?

@nikola

zato nikad ni necemo nista uraditi u csu... ceo zivot kasnimo, ceo zivot nas boli patka...

  • Upvote (+1) 1

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Pa sta se onda primate i nervirate ako vas ne zanima sto trujem ? igrica je govno koje je napravljeno zbog para to bi isto bilo kao kad bi neko poredio Dotu2 i LoL ? jedno je igrica a drugo je decije sranje !! Ne razumem sta ja remetim turnir ? ako bude ekipa dovoljno igrace se ako ne nisam ja tu nista kriv sto propagiram 1.6 !! i propagiracu ga uvek !! jer je ovo drugo jedno veliko zlo !

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

To decije sranje je najigranija igrica na svetu.

Kinezi su cudo !!! Jako debilna deca i narod !! igrica u kojoj ne mozes da ubijas svoje kripove lol

  • Downvote (-1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...