Jump to content

KGB CM Storm Vol. 1


Sale.kgb

Recommended Posts

Kobrice, ti si morbid, ne znam sta jos treba da ti se kaze, da bi se ti odstranio sa foruma, ili barem sa ovog topica...

Verovatno ces meni sad reci kako sam ja nebitan, bla bla... Ali bolje biti i nebitan, nego degradiran i dosadan kao ti, vrtis jednu istu rec u 665 postova :( Topic nije napravljen za komentarisanje igrice, vec o turniru, tako da probaj da iskuliras...

Btw gl sa turnirom :)

Ne da si nebitan nego si nenormalan kad mozes da napravis acc na ruru da bi meni odgovorio to samo govori o tvom degenericnom ponasanju !!! Topic jeste napravljen za turnir na kom se ti sigurno neces pojaviti tako da tvoje pisanje je jos vise nebitno !!!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

lol juce 2 strane sad 7 sta bre spamujete topik bezveze tu se raspravljate.

kobrice trolujes kao neki debil gledas ko ima koliko postova i gde je bio pa po tome sudis ko je on i sta je?

ovde si se pogubio ne znas sta pises.

pa naravno a po cemu se sudi ? ako ne po tome koliko je neko negde prisutan ! ne nego ce neki lik iz trbusnice koji igra public po ceo dan i nikad na tunrnir nije otisao i ne zna sta znaci takmicenje da prica meni da li spamujem topic o turniru ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svim ucesnicima topica :)

Kao prvo hvala na postovima, jer za svaki je potrebno vreme. :)

Mislim da govorim ispred cele KGB ekipe kada kazem da smo mi uvek bili uz igrace, da vase potrebe, zelje, nadanja i ocekivanja ispunimo sto bolje mozemo. Upravo iz tog razloga je i ubacen 1.6 u Gaming Festival, jer brinemo sta vi kazete, obracamo paznju, citamo.

Niko nikad nije rekao da 1.6 turnira vise nece biti u KGB organizaciji, ali opet to se ostavlja za neki drugi put.

Trenutno je u toku prijavljivanje za turnir u CS Global Offensive, i ne postoji minimalan broj ekipa, ali maximalan nazalost da, mada mogu da zakljucim po vasim prijavama da mu se priblizavamo, u narednim danima ce biti objavljen spisak svih ekipa koje su se prijavile, a Ja ih zamoljavam da pozure sa uplatom, jer ce doci sutuacija ko uplati prvi igra :)

Drago mi je da se interesuju i mnogi timovi za ostale igre, LoL, Dota2, i WoT, jer to znaci da nas prate citaju i da su uz nas.

E-frag ekipa nasmejana u full-u na turniru, jedno veliko druzenje, igranje i prosta zabava, pocino sezonu kako treba, vidimo se 16 i 17 u kgb-u. :)

Kao i uvek stoji vam mail na raspolaganju turnir@kgb-hq.com za sva vasa pitanja, a ako vas mrzi da pisete mail, slobodno post ovde, tu smo :)

All the best :)

  • Upvote (+1) 2

Fear is in the eye of the beholder .

Don't let it be you!!!

Link to comment
Share on other sites

pa naravno a po cemu se sudi ? ako ne po tome koliko je neko negde prisutan ! ne nego ce neki lik iz trbusnice koji igra public po ceo dan i nikad na tunrnir nije otisao i ne zna sta znaci takmicenje da prica meni da li spamujem topic o turniru ?

kakve to veze ima onaj koji spamuje moze da ima 10000 postova, a neko se tek registrovao na ruru i sada ima 10 postova i ti po tome sudis?

  • Upvote (+1) 1

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam registrovan na ruru od 2005. i imam 30 postova, kako vam je sad? :)

Ljudi opet apelujem da ili se prebacite na drugu temu i ćaskate o svemu tamo ili jednostavno da prekinete diskusiju i da ispoštujete Saleta i organizaciju ovog turnira.

Nek igraju ljudi ono što im se sviđa i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svim ucesnicima topica :)

Kao prvo hvala na postovima, jer za svaki je potrebno vreme. :)

Mislim da govorim ispred cele KGB ekipe kada kazem da smo mi uvek bili uz igrace, da vase potrebe, zelje, nadanja i ocekivanja ispunimo sto bolje mozemo. Upravo iz tog razloga je i ubacen 1.6 u Gaming Festival, jer brinemo sta vi kazete, obracamo paznju, citamo.

Niko nikad nije rekao da 1.6 turnira vise nece biti u KGB organizaciji, ali opet to se ostavlja za neki drugi put.

Trenutno je u toku prijavljivanje za turnir u CS Global Offensive, i ne postoji minimalan broj ekipa, ali maximalan nazalost da, mada mogu da zakljucim po vasim prijavama da mu se priblizavamo, u narednim danima ce biti objavljen spisak svih ekipa koje su se prijavile, a Ja ih zamoljavam da pozure sa uplatom, jer ce doci sutuacija ko uplati prvi igra :)

Drago mi je da se interesuju i mnogi timovi za ostale igre, LoL, Dota2, i WoT, jer to znaci da nas prate citaju i da su uz nas.

E-frag ekipa nasmejana u full-u na turniru, jedno veliko druzenje, igranje i prosta zabava, pocino sezonu kako treba, vidimo se 16 i 17 u kgb-u. :)

Kao i uvek stoji vam mail na raspolaganju turnir@kgb-hq.com za sva vasa pitanja, a ako vas mrzi da pisete mail, slobodno post ovde, tu smo :)

All the best :)

Sta nije jasno ?

Link to comment
Share on other sites

Ne da si nebitan nego si nenormalan kad mozes da napravis acc na ruru da bi meni odgovorio to samo govori o tvom degenericnom ponasanju !!! Topic jeste napravljen za turnir na kom se ti sigurno neces pojaviti tako da tvoje pisanje je jos vise nebitno !!!

Ajde, ako ce ti biti lakse, neka bude da si ti u pravu, samo da prekines da kenjas vise :(

Edited by tadic
Link to comment
Share on other sites

dobro ajde kobrice sve si nas smorio sa tim svojim debilnim izjavama i sad si ful.

Dal si retardiran ili samo imas daunov sindrom ? jel te pitao neko nesto pa odgovaras smarachu dosadni prokleti

Sale pisi tamo donosimo u subotu pare ekipa "Silni Kobrica" SK[Lanovicmi,N1k0,booyaka,DateX,EnzopOz]

Gico zbog imena ekipe a i igraca u njoj sudbina ti je ogranicena na grupe

  • Downvote (-1) 3

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Mogli bi da prestanete da se glupirate preko tastature i da dodjete u sto vecem broju na turnir, jer hteli mi to ili ne CS:GO je buducnost gaminga sto se tice fps-a, a sad da li ce kobrica da hejtuje ili ce hogar da mu preti je totalno nebitno... evo za 2 dana su kvalifikacije za SLTV proseries http://csgo.starladder.tv/news/2491 pa se igrajte ;)

Link to comment
Share on other sites

Mogli bi da prestanete da se glupirate preko tastature i da dodjete u sto vecem broju na turnir, jer hteli mi to ili ne CS:GO je buducnost gaminga sto se tice fps-a, a sad da li ce kobrica da hejtuje ili ce hogar da mu preti je totalno nebitno... evo za 2 dana su kvalifikacije za SLTV proseries http://csgo.starladder.tv/news/2491 pa se igrajte ;)

Cekaj jos nismo utvrdili ko je kompetentan da troluje kobricu [:D]

A ja sam tu od ranije, rast'o sam uz ratnike...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...