Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

ај што је могао да их изује (мислим да је то за изување мит btw), ал што је могао да им одсече главе :о

Није, и ја сам мислио то ''кад сам био мали'', а онда сам сазнао за оне сајтове на које не треба ићи и под утицајем ''још само један видео иако ми није добро'' трипа сам заправо дошао до закључка да ако треба да се стављају паре, пре бих ставио на изување него на неизување, јебеш ми све:) И то чак и ако говоримо о неким чизмама на пертлање и тим триповима... Не би верово...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Samo se vi tešite da je Albanija rupa. Tirana je jedno ogromno gradilište. Na nekom seminaru na kom sam bio prošle godine, pričalo se o izgradnji univerzitetskog kampusa. I ne, ne mislim o planiranoj izgradnji već je sve već izgrađeno pa su se tad već bavili ugradnjom električne i mrežne (internet) infrastrukture. Mi u Beogradu možemo samo da sanjamo o univerzitetskom kampusu gde bi bili objedinjeni svi fakulteti.

Evo ja sam letos prosao celu albaniju. Usao iz makedonije kod ohrida, pa do grcke, i u povratku od grcke do crne gore.

Lupetas sine, pojma nemas koliko ... a lepo ti je neko rekao, imamo i mi most koji je bio na diskaveriju HE HE, bas nam je super zbog toga ...

A da ne bude bez konkretnih stvari, od fier-a koji je malo juznije od polovine albanije, pa do juga nemas kilometar normalnog puta. I to u onim delovima gde potoci ne idu preko puta ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...