Get Adobe Flash player
Sign in to follow this  
nemanha

obavezno procitajte

Recommended Posts

kobrice :D 1/4 pls :D salu na stranu drugari ova fora je matora koliko i stim ne kucajte nigde svoj user i pw osim ako nije oficijalan steam sajt, zapamtite ako je predobro da bi bilo istinito onda verovatno i nije :) zicpo. MY WISDOM HAS BEEN SHARED.

kobrice :D 1/4 pls :D salu na stranu drugari ova fora je matora koliko i stim ne kucajte nigde svoj user i pw osim ako nije oficijalan steam sajt, zapamtite ako je predobro da bi bilo istinito onda verovatno i nije :) zicpo. MY WISDOM HAS BEEN SHARED.

Pa gde si ti bucili :) jel si ziv ? :) jos tvoje "fore" drzim kao signu :) hahaha

Meni samo nije jasno kako moze neko da ti hackuje acc , pa majku mu valjda si dovoljno pametan da verifikujes mail na steamu pa ga povratis kasnije , isti fazon je pre bio i sa wow nalozima pa su ih ljudi vracali

verifikovao sam ,ali to trazilo i mejl i sifru od mejla.Kao na steam community samo trazilo i mejl i ja usao i caopoz ;D

pass od mail-a...tebra jesi mi dobar ,zasto bi ti iko trazio pass od mail-a a da nije prevara?au....

pa sajt bio skoro isti kao od steam community.

sajt je uvek "skoro isti" al brate pogledas adresu i sve ti bude jasno ;)