Jump to content

KG-eGaming Tournament


kobrica2004

Recommended Posts

da se cimaju ljudi iz raznih gradova,da verovatno bi odigrali 2 mecha u grupi,a samo prvi da prodje :D Sad ce da krene hejtovanje :D ja ne igram turnir,ali samo kazem,da je to totalno ne fer :D Jer ipak nije blizu svima,ali oce da se iscimaju ljudi :D kako god,samo kazem :Dsrecno sa turnirom :D

Bas tako !

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

da se cimaju ljudi iz raznih gradova,da verovatno bi odigrali 2 mecha u grupi,a samo prvi da prodje :D Sad ce da krene hejtovanje :D ja ne igram turnir,ali samo kazem,da je to totalno NE_ fer :D Jer ipak nije blizu svima,ali oce da se iscimaju ljudi :D kako god,samo kazem :Dsrecno sa turnirom :D

tako je!

Edited by strah95
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

da se cimaju ljudi iz raznih gradova,da verovatno bi odigrali 2 mecha u grupi,a samo prvi da prodje :D Sad ce da krene hejtovanje :D ja ne igram turnir,ali samo kazem,da je to totalno NE_ fer :D Jer ipak nije blizu svima,ali oce da se iscimaju ljudi :D kako god,samo kazem :Dsrecno sa turnirom :D

I Hogar jednom nesto pametno da kaze :D <3

Kad su me izbacili moro sam da idem ~

Link to comment
Share on other sites

Sta vam je sta glasate ? nije demokratska drzava....JA SAM IMPERATOR !!! prvo ja se nisam nadao da ce se prijaviti ovaj broj ekipa ,sa ovim brojem ekipa ovo je jedini moguci scenario ... druga varijanta je da se turnir igra 2 dana ... meni naravno ne smeta ali vama ce da smeta ... Voleo bih kad bi se prijavila jos jedna ekipa da se sve lepo odradi ali ne znam da li je to moguce !!! ako postoji ekipa koja bi igrala turnir neka se javi ovde na forumu moze novac na dan turnira ali samo ozbiljne ekipe, sto se tice prolaska pokusacu da stavim da idu 2 dalje ... Sutra kad budem izbacio detaljan info neke stvari cu Vas zamoliti da postujete kako bi turnir protekao u normalnim okolnostima :

1)nema gledanja mecheva u igraonici (e kobrice brate znamo se i to .... ako se znamo i ako smo neki "drugari" ispostuj me taj dan nemoj da me mucis sa tim ulaskom jer ako pustim tebe moram i ostale)

2)nema potrebe da niko zivka i pita kad igra mech sve ce se znati u minut i sve ce biti ispostovano u minut

3)Na svakom racunaru u igraonici CS RADI 999999 FPS i ne pada, ima 10 kompova sa WINDOWS7 accel je ugasena ! ... svi ste dovoljno pismeni da umete da instalirate raw ili da upalite mouserate , tako da za ovkakve stvari takodje necu biti tu za vas

4) shodno clanu3 :) ovog zakona nece postojatai zagrevanje od po 30min ... vec ces doci 10 min pre mecha sacekati u zasebnoj sobi , bez buke da ne ometas drugare dok igraju ... namestiti svoju opremu i posle 5 min krenuti da se boris za mesto na turniru ...

5) pozeljno je da imate svoje slusalice .. mi u igraonici imamo slusalice ali i sami znate kakvi ljudi dolaze u igraonicu za vece se desi da neke budu pokidane pregrizene pojebane i td i td ... tako da necemo moci da Vam izadjemo u susrret ako vam slusalice ne rade na racunaru !!!

Znam da sam opsiran i da smaram ali to je i u mom i u vasem interesu ako se budemo pridrzavali ovih upustava naravno da cu pustiti 2 ekipe iz grupe da idu dalje ... bez ikakvog problema ... Hvala svima ja ovaj turnir nisam pravio zbog sebe vec zbog svih vas zato bih vas molio da se opustite i ne dizete tenziju za dzabe....

  • Upvote (+1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Evo da vas zvanicno obradujem u ove kasne sate jos uvek radim na tome ali sa sigurnoscu mogu da Vam potrvrdim da ce se turnir igrati na 30 racunara i da ce 2 ekipe prolaziti dalje !!! zaista mi je zao ako nekima i ovo ne odgovara shvatam ja sve i da dolazite iz daleka i td i td ali ne postoji nacin da se drugacije igra turnir sa 24 ekipe !! pozdrav svima u toku dana idu grupe sa satnicama koja ce se maximalno postovati sto znaci nemoj da bi me neko nesto molio jer sam pravim turnir i nemam toliko mozga !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...