Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Španska policija objavlila fotografiju kostiju Milana Jurišića od koga su "zemunci" napravili gulaš

Kada ga je isekao, Bojović je telo ostavio u frižideru. Bilo je već 11 sati uveče i nije želo da pravi buku i narušava kućni red - objasnio je Kalinić.

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Јеботе увати ме господар грчева у листу, мука ми припала колко је лол било. Тј. претпостављам да је господар грчева, пошто ме до сада није хватао грч, па немам референцу, али ако није господар грчева онда јебеш ти овај свет, не могу да замислим на шта личи неки јачи грч... Ево, то је било пре пола сата и још увек ћопам...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Де је тај витамин Д да поједем сто кила нечег, оно не бих пожелјо, не знам, Дачићу... ево, још не мерем стат напрсте

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ево сад ми кажу моји да кад прође да треба да је прошло, али ја и даље не могу да се попнем на прсте јер ме боли, а осећам и овако да болуцка. Значи, не могу да ставим ногу у положај у коме је био грч, тј. не могу да контрахујем мишић у положај у коме је био грч. Јел то тако треба? Пошто сам сад збуњен, моји су у фазону ''то прође скроз кад прође тај напад и онда играш фудбал'', а ја ћопам около. А прошао је грч као грч.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mene je jednom uhvatilo to u listu, mislio sam da ce mi puci misic. Napravila se kao neka kvrga zguzvana i stajala je tu par dana.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

meni to kad se desi, to je kraj igre, do sutradan. Znaci najmanji grc me uhvati, ja odustajem jer znam da ce biti samo jos gore dok mi se ne ukoci cela noga. A onda kad se odmori sve to, krece upala misica u tom delu gde je bio grc. E sad, to je samo u slucaju da je grc od napora, ako dodje sam od sebe, onda se malo razmrdas da krene cirkulacija i trebalo bi da prodje. Bar tako funkcionise kod mene, sta znam

edit: a desavalo mi se da me uvati u lozi i da bukvalno gledam kako mi se misic sam od sebe kontraktuje i boli u picku materinu, i ne mogu mu nista.

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

pa ti plači

Da sam sisica iz Futoga, možda i bih.

Meni s2 ispao, pa jedno trijes puta. I na beton i preko stepenica i nikad nista osim izgrebane plastike po coskovima.

Isto, i sa sprata, i odakle sve ne. Sad padne sa visine od po' metra na beton i sjebe se kao da je iz Vijetnama izašao.

Ne razumem.

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...