Jump to content

Gde cete za novu?


  

80 members have voted

  1. 1. kudagdeskim

    • Putujem negde
      10
    • Slavim sa drustvom na vikendici
      11
    • Ne slavim nigde
      35
    • Na trgu
      2
    • U nekom lokalu
      21


Recommended Posts

To je faktički isto što i "ne slavim nigde" :tf:

па не...

:)

"не славим нигде" је "славим са маторцима", а то није случај код мене.

;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

bio sam ja jednom na ŠZO i bilo bi mi kul da mi se žena nije isparanoisala da joj je brat overio i da zbog toga nisam proveo 2h tražeći lika. 50% kulosti je bio prostor (geozavod) a 50% dobre ribe kojima si uz to mogao da priđeš, al očigledno tu drugu polovinu nisam konzumirao. muzika je bila dobra, izbor i dostupnost pića solidni, hranu nisam video a ni ne sećam se da li je postojala. nije bilo ni skupo.

Link to comment
Share on other sites

Vidi, iskoristio si foru koju je Kojot provalio pre 8 (slovima:osam) godina! Svaka cast za kreativnost!

postoje i mnogo starije fore kao što su "osam - na kurcu te nosam", koje se i dan danas koriste u narodu. Kada Mita kaže "bilo je oko 8", a Pera uleti sa "NA KURCU TE NOSAM!", Pera nije imao nameru da bude kreativan i da izmišlja nove fore, već jednostavno mu došlo da baci glupu foru i to je to.

U svakom slučaju, LOL DAKI CRNCI je deo RUR tradicije, a ja sam čovek koji generalno poštuje tradiciju (skoro) svih naroda, grupa i podgrupa, hvala na razumevanju [kiss2]

Link to comment
Share on other sites

postoje i mnogo starije fore kao što su "osam - na kurcu te nosam", koje se i dan danas koriste u narodu. Kada Mita kaže "bilo je oko 8", a Pera uleti sa "NA KURCU TE NOSAM!", Pera nije imao nameru da bude kreativan i da izmišlja nove fore, već jednostavno mu došlo da baci glupu foru i to je to.

U svakom slučaju, LOL DAKI CRNCI je deo RUR tradicije, a ja sam čovek koji generalno poštuje tradiciju (skoro) svih naroda, grupa i podgrupa, hvala na razumevanju [kiss2]

Ja sam to tebi iz najbolje namere. Uvek ces imati bendove koji ce smisljati nove pesme i rockovati svet, a i tribute bendove sto ce svirati po nekim rupama i jesti pastetu za dorucak, rucak i veceru! Tako ces imati likove u drustvu koji pricaju tudje, stare, izlizane fore, i ljudi ce se smejati tim ljudima, a ne forama. Sa druge strane, imas one kreativne koji bacaju nove, kvalitetne fore koji ce biti centar zabave drustva. Zelis li ceo zivot da budes niko i nista, necija senka i prepricavac? Ne moras mi odgovarati, dobro razmisli o svojim postupcima.

Veliki pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Jedan kolega iz firme je porucio iz nemacke i rekao je da ce cekati 2-3 nedelje. Drugu informaciju sem te nemam.

Mozda moze da se kupi u Svici odmah, al je valjda skuplje.

aj raspitaj se malo, frka je!

Link to comment
Share on other sites

ima li neka preporuka za neku rok svircugu sa mnogo piva, jebe mi se vise da dajem po 6,7k za docek iz principa, ionako cu biti u poslu do guse do samog doceka, i onda hocu da odem sa ortakom da se prepariram od alkohola uz neku dobru distorziju...bilo bi kul da je centar, jer me mrzi i da se cimam bilo gde daleko...

po netu sam nasao samo dangubu..jel zna neko ima li kst docek ili tako nesto...gotivan mi je u poslednje vreme onaj Joao u kneginje ljubice, pici dobar indie vikendom, al kontakt br koji sam nasao na netu nedostupan..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...