Jump to content

Pomoc nvcpl.dll


k3p1

Recommended Posts

Pomagajte

Imam nvidia geforce 7025 / nforce 620a , drajver v1.3 iz 2009 god, e sad hteo sam da update drajver,posto nisu update dugo,skinuo sam sa nvidia sajta odgovarajuci. Reinstalirao sam stari i instalirao novi i sljakalo je dan,dva i od sinoc poceo da mi se restartuje komp na svakih 5-10 min.

Iso sam sistem restore da vratim na staro kako je bilo i prestalo je rr kompa,ali je sad problem sa nekim ( nvcpl.dll ) fajlom ili sta je vec,svaki put kad rr komp pojavljuje mi se ova greska i ne mogu da udjem u nvidia control panel...

http://imageshack.us...desktopmso.png/

Ako neko zna kako da sredim ovo, neka pomogne bio bih mu zahvalan

Edited by ksp
Link to comment
Share on other sites

idi na run pa kucaj "msconfig" i u "startup" tabu ugasi nvida control panel ili nešto što ima sličan naziv.

ovo sam lupio jer kontam da je taj dll vezan za neki nvidia cpanel koji se diže pri startupu a mislim da to ne bi trebalo da "ubije" driver već samo da ne diže tu konzolu za administraciju koju možeš kasnije da probaš ručno da upališ.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

idi na run pa kucaj "msconfig" i u "startup" tabu ugasi nvida control panel ili nešto što ima sličan naziv.

ovo sam lupio jer kontam da je taj dll vezan za neki nvidia cpanel koji se diže pri startupu a mislim da to ne bi trebalo da "ubije" driver već samo da ne diže tu konzolu za administraciju koju možeš kasnije da probaš ručno da upališ.

Probao, sve isto i dalje

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...