Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

Ibica - da nisi napisao "nova" apsolutno ne bih skontao, meni izgleda isto kao ona ibica od pre 10-15 godina šŸ˜„

Astra - ne znam, ne sviđa mi se taj prednji deo, dok mi se neke stvari sviđaju, baÅ” čudan auto nekako, Å”to reče Lucky, moraće se videti uživo da bi se dao konačni sud! I da, ne sviđa mi se previÅ”e tih nekih linija nazad, plus podseća malo na golfa osmicu, koji mi se ne sviđa omg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, togFU said:

Ibica - da nisi napisao "nova" apsolutno ne bih skontao, meni izgleda isto kao ona ibica od pre 10-15 godina šŸ˜„

Ā 

napraviŔe dosadan auto od brenda koji kao treba da bude "zabavan". isti prednji deo ima i onaj krosover, tako da su ga skroz ukakili.

1 hour ago, togFU said:

Astra - ne znam, ne sviđa mi se taj prednji deo, dok mi se neke stvari sviđaju, baÅ” čudan auto nekako, Å”to reče Lucky, moraće se videti uživo da bi se dao konačni sud! I da, ne sviđa mi se previÅ”e tih nekih linija nazad, plus podseća malo na golfa osmicu, koji mi se ne sviđa omg

meni se nova mokka dopala, koja je isto ovo samo "suv" - skroz identično izgleda mimo toga Å”to je "podignuta". i na slikama i ovako izgleda vrh, ali videh uživo i ono, dosta je loÅ”ije uživo, i to čak ne pričam ni o kvalitetu izrade, već viÅ”e ovako kakav dojam ostavlja. na slikama je deset puta bolje.

Link to comment
Share on other sites

Probah preko vikenda ID.3 u živo.. bugwagen bukvalno.. zadnji pogon ne bi ni provalio da ne piÅ”e u specifikaciji. Jako razočaran, idemo nazad na teslu šŸ˜„

Inače ne znam kako je u srbiji, al ovde je trenutno cca 6-12 meseci čekanje za auto ako naručiŔ zbog ove nestaŔice čipova i cele te priče.

Jedan auto nov sam video da mi se svidja u zadnjih godinuĀ dana i naravno, nije opcija u evropi šŸ˜žĀ 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Junkie said:

Probah preko vikenda ID.3 u živo.. bugwagen bukvalno.. zadnji pogon ne bi ni provalio da ne piÅ”e u specifikaciji. Jako razočaran, idemo nazad na teslu šŸ˜„

Inače ne znam kako je u srbiji, al ovde je trenutno cca 6-12 meseci čekanje za auto ako naručiŔ zbog ove nestaŔice čipova i cele te priče.

Jedan auto nov sam video da mi se svidja u zadnjih godinuĀ dana i naravno, nije opcija u evropi šŸ˜žĀ 

sve isto ofc, osim ako nema neÅ”to da uzmeÅ” sa lagera Å”to se već može kupiti.

pre neki dan je baÅ” bio neki članak na tu temu da se čeka godinu dana na auto ako kupiÅ” a nije standardan ili da je već negde "na vozu" do prodavca.

Link to comment
Share on other sites

Samo se pripremaju za realnu inflaciju. Pomnozili su sa ocekivanim indeksom i dobili cifru. Ista je to realna cena kao pre.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sting said:

Samo se pripremaju za realnu inflaciju. Pomnozili su sa ocekivanim indeksom i dobili cifru. Ista je to realna cena kao pre.

ma ti si lud stinže! šŸ™‚Ā mislim, možda si u pravu, ali je i dalje nenormalno. pa iovako deru za kola, kamoli sad kad je "nestaÅ”ica" šŸ™‚

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
7 minutes ago, Lucky said:

pa Ŕta je sad ovo dovraga, t-roc, t-cross, tiguan ... sad i ovo, koliko to klasa vozila postoji uopŔte :))

ista reakcija, pa sam morao da pogledam kako su zamislili ovo... i evo odgovora lolĀ : ))

The 2022 Volkswagen Taigo SUV Coupe was announced. Based on T-Cross

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, togFU said:

ista reakcija, pa sam morao da pogledam kako su zamislili ovo... i evo odgovora lolĀ : ))

The 2022 Volkswagen Taigo SUV Coupe was announced. Based on T-Cross

majko mila, pa oni ne znaju Ŕta da rade viŔe.

a da apsurd bude veći, nova kola se čekaju fazon godinu dana na isporuku, ne znam za koga ovo najavljuju uopÅ”te.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, togFU said:

a Mercedes i ludilo sa 18 SUV modela?Ā  : )

ima neki mercedes SUV parkiran na nekom parkingu gde prolazim svaki dan i ja ne mogu da provalim koji je, i guglam mercedes suv modele i ne mogu da pronađem taj konkretan :))

Link to comment
Share on other sites

E, jel se to neŔto promenilo u naplati parkiranja od strane parking servisa?

Jako dugo ne viđam viÅ”e one Å”to naplaćuju parking zaposlene, svakako ovde u kraju a mogao bih reći i Å”irom grada. Ovde sam ih em "poznavao" em viđao stalno (prozor gleda na ulicu gde stalno prolaze) imali su i one svoje Å”tekove gde bleje itd, ne viđam ih uopÅ”te.

Jel to preneto sad na oko sokolovo? I ako jeste, kojim putem ide, mislim, nema teorije da jedno vozilo napravi tako dobru putanju kao ovaj peÅ”ke Å”to roka plus da prođu u baÅ” svaku ulicu itd.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je to sve sad Oko Sokolovo, ne znam koliko je efikasnije ili ne, ali fakat rade isti taj posao. Meni je i dalje najveća retardacija Å”to ne znam da li sam dobio kaznu kad neÅ”to zaboravim da platim parking ili ne, deÅ”avalo mi se da zaboravim i onda poÅ”aljem sms poruku čisto da vidim da li sam dobio kaznu :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Mislim da je to sve sad Oko Sokolovo, ne znam koliko je efikasnije ili ne, ali fakat rade isti taj posao. Meni je i dalje najveća retardacija Å”to ne znam da li sam dobio kaznu kad neÅ”to zaboravim da platim parking ili ne, deÅ”avalo mi se da zaboravim i onda poÅ”aljem sms poruku čisto da vidim da li sam dobio kaznu šŸ™‚

Pa imaÅ” ovde search -Ā https://www.parking-servis.co.rs/lat/edpkĀ mislim da radi instant, tako da upiÅ”eÅ” registraciju i vidiÅ” da li imaÅ” aktivne dnevne karte.

otuda i cela priča da mislim da to sad radi oko sokolovo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...