Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 hours ago, killYg0r said:

Porodica se javila da pretpostavke nisu tacne.

Lik snimio klip sa polomljenom glavom i 5x rekao da mu traze pare.

Nemojte da se zajebavamo

Klip je sniman pre x vremena, čak su mučeni morali da kače na storije kad je razcopao glavu. Najteže je prihvatiti da se neko ko izgleda "normalno" tek tako odluči na takav potez, al to je najčešće slučaj nažalost. Ako se iko nađe u takvoj situaciji, pričajte sa nekim, bilo kim, makar bio prvi prolaznik.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dovlagsi said:

Nova Serija 5

kako drugi modeli izgledaju, petica i dalje ostaje neki glas razuma kod BMW-a, kao i X5 👍

520i 2,0 benz 208 ks I 520d 2,0 dizel 197 ks I i5 eDrive40 340 ks I M60 600 ks 820 Nm

U moru odvratnih novih lepota meni je ovo odlicno.

7 hours ago, Junkie said:

Klip je sniman pre x vremena, čak su mučeni morali da kače na storije kad je razcopao glavu. Najteže je prihvatiti da se neko ko izgleda "normalno" tek tako odluči na takav potez, al to je najčešće slučaj nažalost. Ako se iko nađe u takvoj situaciji, pričajte sa nekim, bilo kim, makar bio prvi prolaznik.

I dalje je ista poenta, snimak bio od pre 2 ili 20 dana?

Link to comment
Share on other sites

kad dugujes pare, ne ubijaju te, jer tako nikad nece naplatiti dug. Moze da bude samo da je skapirao da ne moze da vrati te dugove / reket pa se ubio sam

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 5/24/2023 at 9:08 PM, dovlagsi said:

kako drugi modeli izgledaju, petica i dalje ostaje neki glas razuma kod BMW-a, kao i X5 👍

hteo sam pre par dana od ogovorim na ovo i da napišem da se apsolutno slažem, međutim dobro je što nisam, pošto mi je ipak ova nova petica sranje 😄 nije baš horor kao ostali modeli, ali uspeli su da je useru ipak

Link to comment
Share on other sites

Nova Serija 5
kako drugi modeli izgledaju, petica i dalje ostaje neki glas razuma kod BMW-a, kao i X5
520i 2,0 benz 208 ks I 520d 2,0 dizel 197 ks I i5 eDrive40 340 ks I M60 600 ks 820 Nm
 
B92: Novi BMW Serije 5 stigao u Srbiju! FOTO http://www.b92.net/automobili/aktuelno.php?yyyy=2023&mm=05&nav_id=2342205

Kažu najzanimljivi model za nas, 520d xdrive od 63K EUR.

Ali ovaj dvokraki volan je užas.
Link to comment
Share on other sites

B92: Obuka vožnje i do 130.000 dinara? Cene skočile, a struka traži još http://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2023&mm=06&nav_id=2343035

Aktuelne cene obuke za dobijanje vozačke se u našoj zemlji kreću od oko 70.000-90.000 dinara, ali kako su cene mnogih inputa i energanata, a samim tim i proizvoda i usluga, porasle, i ovaj sektor vapi za poskupljenjem, piše ekapija.

Link to comment
Share on other sites

neko je bio vredan!

Quote

 

У Булевару Арсенија Чарнојевића и Булевару Зорана Ђинђића у Београду око двадесет аутомобила је током ноћи разбијено и покрадено, потврђено РТС-у у полицији. Увиђај је у току.

Станари су јутрос око 7 сати затекли полупана стакла на својим аутомобилима која су се налазила на паркингу.

 

 

1 hour ago, manson said:

B92: Obuka vožnje i do 130.000 dinara? Cene skočile, a struka traži još http://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2023&mm=06&nav_id=2343035

Aktuelne cene obuke za dobijanje vozačke se u našoj zemlji kreću od oko 70.000-90.000 dinara, ali kako su cene mnogih inputa i energanata, a samim tim i proizvoda i usluga, porasle, i ovaj sektor vapi za poskupljenjem, piše ekapija.

pa ne čudi me, kad je već prošlo da sa 20-30k dinara ode na 90k, šta je onda sa 90k na 120k 🙂 (znači trista godine)

11 minutes ago, togFU said:

simpatičan frižider, nema šta

sa jedne strane ide priča nema mesta za smart nova vozila tih dimenzija, sa druge su ove "stvari" u usponu. vrlo čudna industrija ovih godina.

Sandero Stepway Extreme!

image.jpeg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dovlagsi said:

Au al je ekstreman! 

imaju celu liniju Extreme modela

Quote

Extreme trim takes the brand's "robust and outdoor" approach a step further, not only in terms of design but also in terms of features, without losing any of the parts that made it essential, cool, affordable, and ecological.

nedostaje im vegansko doduše ovde da popišu!

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Zwerko said:

Ja znam da je bio onaj Renault Megane "patka" u Extreme opremi, ali to je neka glupost tipa imao druge felne i natpis pozadi. Ovo deluje da je slična priča samo još socijalnije...

da, da, sećam se i ja da su imali i te neke gluplje varijante tipa "RS" pa ti misliš makar ćeš da dobiješ zvučnik V8 😛 kad ono samo drugačiji branik i tako neka glupost.

13 hours ago, dovlagsi said:

da li je i LGBTQI+BCA friendly? 

 

ne deluje mi, ima normalna sedišta a ne ona dupla da može da sedne Lizzo!

image.jpeg

image.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...