Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Evo IT-jevci i doktori, ne morate da se dovijate više sivim kanalima!

Quote

 

Kompanija Delta Automoto objavila je da postaje ekskluzivni uvoznik i distributer, kao i ovlašćeni serviser luksuznih sportskih automobila Maserati u Srbiji i regionu.

Delta će povodom potpisivanja ugovora sa proizvođačem prestižnog italijanskog brenda održati konferenciju za medije 20. decembra, u Delta hausu.

Tom prilikom govoriće i generalni direktor za Istočnu Evropu Maseratija Marko Spadaro.

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Lucky said:

Evo IT-jevci i doktori, ne morate da se dovijate više sivim kanalima!

 

opa, taman

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

ko zna koja je tu priča. bio je lexus pa ga više nema, a opet to je sve tojota, koje ima ovde, kapiram da je nešto drugo po sredi.

Mislim da moze da se naruci preko Toyote, vidjao sam neke nove po ulicama sa ramovima od dilera njihovih, samo je verovatno pitanje koliko se ceka i sta se dogodi kad treba neki deo da se naruci.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Highl1 said:

opa, taman

idemo na konferenciju za medije danas? imam šemu za parking u delta house tako da smo pola posla završili!

18 hours ago, killYg0r said:

Mislim da moze da se naruci preko Toyote, vidjao sam neke nove po ulicama sa ramovima od dilera njihovih, samo je verovatno pitanje koliko se ceka i sta se dogodi kad treba neki deo da se naruci.

čudno je, trebalo bi neko ko je upućeniji da otkrije šta se tu desilo jer ovako laički nema razloga da ne budu tu kad je sve to "isto" - ne verujem da je preveliko cimanje imati lexus servis u odnosu na tojota servis itd, da ne pričamo o prodaji. očigledno je neka strateška odluka bila u pitanju da ugase zvanično prodaju kod nas.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, killYg0r said:

Lexus Europe sales include Western Europe (European Union countries, UK, Norway, Iceland, and Switzerland), as well as the following Eastern markets: Russia, Ukraine, Kazakhstan, Caucasus region, Turkey, and Israel.

znači iz RUS hendluju sve, tj. makar su do rata + ovo za zapad.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, dovlagsi said:

Pričao sam još ikada sa našima, ozbiljna standardizacija se traži za Lexus i ne može da se deli sa Tojotom postojeći saloni i servisi. 

 

opa, vidi ti tojotu što se promangupirala!

51 minutes ago, dovlagsi said:

trivia, KONA na korejskom znači ružno ko kurac 

 

prate dizajnersku liniju onih minivanova što su lansirali, iskreno ne znam dal mi je ružnije nego postojeća kona.

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi neko ko se bavi matematikom da baci malo pogled na cifre oko toga koliko ljudi slavi Svetog Nikolu, jer kad je slava grad je generalno praznjikav i vrlo komotan za vožnju, pa taman da znamo koliko vozila manje na ulicama nam je potrebno da bi se moglo lakše voziti. Iako je najveća slava, sigurno je ne slavi više od 20-25% ljudi maks, a to zapravo uopšte nije tako veliki broj da ne može da se na neki način izreguliše. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dovlagsi said:

prošli Brabus je imao 100 konja, novi 428

ovo "dugme za zakopčavanje" na zadnjem delu mi je nešto što ne mogu baš najbolje da skapiram i dalje. 

nadam se da će ga u nekom restajlu promeniti.

nije mi jasno doduše zašto svesno svi žrtvuju taj deo ispred suvozača, koji najčešće nema ništa sem te jedne lajsne:

Screenshot 2022-12-23 at 08.48.52.png

kapiram da je možda zbog sigurnosti u vožnji tj. u slučaju sudara, ali su mogli makar nešto da naprave sa nekim vratancima ili čime god, ne mislim samo na smartu već na većini vozila koja sam pogledao, deluje kao totalno neiskorišćen prostor.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, togFU said:

ni ja ga ništa nisam skapirao, ali već smo ustanovili da to namerno radi da bi budžio postove (naše, ne njegove)

hahaha, pa neka ćasa, pregrada, otvor... npr na smartu:

image.png

na ovom mom zapravo ima i vratanca, no da ne tražim sliku. 

ili recimo na renegadi:

image.png

prosto deo koji možeš da iskoristiš za nešto a ne da bude samo zakrivljena površina, čak nije ni ravna pa da možeš nešto da staviš.

4 hours ago, dovlagsi said:

btw, 

 

a još si uzeo i custom registraciju vidim!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...