Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 9/28/2022 at 11:58 AM, dovlagsi said:

novi infantilni bmw u serijskoj verziji

BMW xM

ipak će biti hibrid - V8 + elektro total 644 KS 4,2 sek 270 kmh

2023-bmw-xm-production-version-unofficia

2023-bmw-xm-front-three-quarters-2-16642

2023-bmw-xm-10.jpg

JDP_2023%20BMW%20XM%20Interior%20Dashboa

 

On 9/28/2022 at 7:17 PM, Lucky said:

bmw ukrao hjundaiju dizajnera

a pitali se što bio toliko jeftin 😞

Sta, za ovo im je trebao dizajner?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Nek' said:

Ja se ispovracam kad vidim tekuci KИ Sportage, na koji ovaj BejNVe mnogo lici po ostrim crtama

Kia_Sportage_(NQ5)_1X7A0326_(edited).jpg

ako ništa, košta duplo manje pa si kao duplo manje lud 🙂

doduše, da ne grešim dušu, iznutra su ga namunjili na maks (u okvirima ovog brenda vozila) - ne znam koji auto ima ovoliki ekran unutra a da nije merdža:

Kia-Sportage_EU-Version-2022-1280-53.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pera je pokušao da prikrije svoju kupovinu ali jbg, odala ga tablica!

od pre dva dana oko slavije 🙂 čekao jedno pola minuta da se uključi na slaviju i onda iznervirano zveknuo po gasu - ja ne znam dal bih smeo preko onih šina ovim kolima tako da pređem 🙂

IMG_5902.JPG

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

MG ponovo kod nas

https://www.b92.net/automobili/vozili_smo.php?yyyy=2022&mm=10&nav_id=2222700

 

 

Quote

Kompletna MG gama je već dostupna za poručivanje u Srbiji.

Uvoznik za našu zemlju je kompanija Adriatic Auto iz Beograda.

Jedan od aduta brenda za koji se veruje da će biti vrlo značajan svakako je garancija.Sva vozila imaju sedam godina garancije ili 150 hiljada pređenih kilometara.

U MG Motoru ne kriju kako im je jedan od ciljeva preuzimanje kupaca modela Hyundai i Kia.

baš da vidimo i cene 🙂 nema ništa ovde za sada https://www.mgmotor.rs/

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, manson said:

MG ponovo kod nas

https://www.b92.net/automobili/vozili_smo.php?yyyy=2022&mm=10&nav_id=2222700

 

 

baš da vidimo i cene 🙂 nema ništa ovde za sada https://www.mgmotor.rs/

e pa da, pisao sam već negde, možda je Dovla okačio - video sam pre jedno mesec dana, sad možda ima i više, CarGo MG vozilo. A ako ima jedno, verovatno su uzeli flotno tj. desetak ili koliko već. Tako da ih ima na ulicama. 

Ovaj elektro model iznutra izgleda baš jadno.

Ovaj Marvel zapravo nije toliko loš 🙂

Inače, evo ima i rešenja za gorivo!

Quote

 

Производња енергије и горива за аутомобиле од сточног отпада. Звучи превише добро да би било истинито, али то се дешава на фарми у близини Пјаћенце.

Отпад који настаје од 600 крава поможе возачима да увелико смање трошкове горива за своје аутомобиле.

Првобитно посвећени узгоју и продаји млечних производа, власници овог породичног предузећа одлучили су да направе корак напред.

"Током последњих неколико година, започели смо пројекат који нам омогућава да производимо обновљиву енергију и да имамо стварну кружну економију. Мислим, можемо производити енергију из сточног отпада, заједно са пољопривредним нуспроизводима", каже Николета Чела, власница фарме и бензинске пумпе.

Иза фарме, посебна структура извлачи био-метан из животињског отпада и транспортује га одмах на пумпи, где купци да добију свој јефтини гас.

Процес се одвија директно од произвођача до потрошача, кроз неколико метара мале жуте цеви, а цена тако добијеног гаса је упола нижа од земног гаса.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Verujem da ovo ne menja ništa živo za kupce, ali ajde:

Quote

 

Kao deo “Renaulution“ plana, Grupa Renault revidira šemu distribucije. U tom smislu, postignut je dogovor između Grupe Renault i Grupe Emil Frey za preuzimanje poslova distribucije Grupe Renault u Srbiji.

Ovom transakcijom, Grupa Renault ima za cilj dalje jačanje pozicije na lokalnom nivou zahvaljujući efikasnom modelu poslovanja koji podržava i komercijalne ambicije i zahteve u pogledu zadovoljstva kupaca.

Grupa Renault je odabrala Grupu Emil Frey zbog visoke stručnosti u oblasti distribucije automobila. Oni će iskoristiti veštine lokalnog tima i snažno partnerstvo sa prodajnom mrežom.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/2/2022 at 7:04 PM, Lucky said:

Pera je pokušao da prikrije svoju kupovinu ali jbg, odala ga tablica!

od pre dva dana oko slavije 🙂 čekao jedno pola minuta da se uključi na slaviju i onda iznervirano zveknuo po gasu - ja ne znam dal bih smeo preko onih šina ovim kolima tako da pređem 🙂

IMG_5902.JPG

provalio si me Laki druze komplet :tf: 
vidim ja zanima vas kupovina, moracemo da napravimo neki poll / predvidjanje da vidimo ko je najblizi 🙂 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...