Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

7 minutes ago, Lucky said:

Šta je ovo, deluje kao neki fejk tj. shady koncept, kao još je i ista cena kao putarina, gde je tu njihova zarada, plus ovo sa "reprogramiranjem" taga, ne deluje baš provereno :)) mislim ok, koristiš ga već dve godine, tako da radi svakako, nego me zanima koja je tu fora.

Pa nije. Odneses vec postojeci tag (ili porucis kod njih) da ti reprogramiraju, traje par minuta i to je to. Fora je sto ti "skinu" 600 dinara, koje ti vrate i to imas kao depozit koji si dao... Ne skida ti odmah sa kartice pri svakom prolasku, vec ima odredjene termine kad rade presek (tipa 3x mesecno). I dobijes fakturu kao i izvestaj gde si usao, izasao, kad i tako to... I dobra je fora sto moze da se deli, ako si ortak pa hoces nekome da platis putarinu 😄 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma programiranje taga je samo da bi oni taj tag povezali s tvojim nalogom, tj kasnije sa karticom, ništa mu oni ne rade. I ja ga koristim bar jedno dve godine, radi super, mada je malo smor kad te juri rodbina da im pozajmis tag :)

A njihova zarada je verovatno što Putevima Srbije plaćaju "veleprodajnu" cenu koja se ne zna koliko je pa zarade između te dve, tebe košta isto. Zato i kažem verovatno su firme različitih direktora, Drobnjaka i ostalih ekipa. Ali jbg, meni kao krajnjem korisniku lakše a cenim da mnogo više pokradu na firmama čiji kamioni piče non-stop po auto-putu nego na meni koji ne napravim ni 100 evra godišnje putarine.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fuse.buca said:

Pa nije. Odneses vec postojeci tag (ili porucis kod njih) da ti reprogramiraju, traje par minuta i to je to. Fora je sto ti "skinu" 600 dinara, koje ti vrate i to imas kao depozit koji si dao... Ne skida ti odmah sa kartice pri svakom prolasku, vec ima odredjene termine kad rade presek (tipa 3x mesecno). I dobijes fakturu kao i izvestaj gde si usao, izasao, kad i tako to... I dobra je fora sto moze da se deli, ako si ortak pa hoces nekome da platis putarinu 😄 

jasno ... kul onda, mada opet nisu ni ovi iz puteva hteli da ih iseku znači da su svi uvezani u tom dilu na raznorazne načine 🙂

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, togFU said:

Lucky evo najnovije bravure komšije sa smartom - doduše ovo je očigledno uspešna saradnja vozača audija koji je zapravo prednjim točkovima na travi, kako bi smart mogao da stane ovako. Moguće da su muž i žena u pitanju : D

hahaha, to je to 🙂 kačio sam ovde ja mislim to svoje parkiranje u garaži baš ovako 🙂

doduše ajde, ne opravdavam baš točkove na travi, ali nije ni morao, može smart još malo kao ulici no verovatno ih je mrzelo da se cimaju.

dobar je taj kabrio, šteta što ima plastično zadnje staklo.

kad smo na temi, izašlo mi na guglu ono "this time x years ago" ili kako ga zove, pa ispade ovo:

unnamed.jpeg

ovaj car u šta je ovo, audi, stao normalno u odnosu na ulicu tj. pod pravim uglom na parking mesto (kao i svi ostali zapravo) iako su parking mesta zakošena, što se vidi iz priloženog, pa sam iskoristio priliku. sve regularno u okvirima bele linije!

Link to comment
Share on other sites

posto nemamo random topik, ukrali su mi jebene poklopce za vucnu kuku napred, komadic plastike

honda-71109smge00zf-1494316449889-big.jpg

 

Posto nigde ne moze da se nabavi kod nas, poslao mejl delti, poslali mi ponudu 7500 za 2 kom, kao POTVRDITE MOLIM VAS :))))

ali su mi dali i sifru dela hehe pa sam izguglao neki japanski sajt koji radi shipping, trebalo bi sa sve postarinom IZ JAPANA da me izadje 21euro, to bi bio hit. 

Edited by reki
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...