Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

2 hours ago, voodoo_ said:

Ako neko ošacuje kola da ih obije, a dvoja kola su na istom mestu, možda radije odabere tvoja nego Megana, što je bolje nego kad je Megan sam pa lopov nema dileme

smart je po tom pitanju safe jer nema gepek, što bi se reklo što u izlogu to u radnji :)) pa onda nije baš neka sigurnost ovom do mene.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

48 minutes ago, Debeli said:

RIP Golf

na Balkanu nedelju dana žalosti, u Bosni godina žalosti...

Quote

 

Kako je izjavio Tomas Šefer, izvršni direktor VW-a, električna vozila su bolji izbor u manjim klasama kao što su kompakt, jer će uskoro biti pristupačnija od modela sa unutrašnjim sagorevanjem.


 

mislim da će ipak uz situaciju u svetu produžiti dodatno tradicionalna vozila, prosto ne mogu tako brzo potpuno preći na električna.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zwerko said:

Ja sam ovu plavu video uživo na Adi parkiranu, brutalno izgleda uživo. A i za Alfu nema to vredi ili ne vredi, to kad kupuješ ne razmišljaš o parama 🙂

ali ovako kad gledam iznutra deluje mi kao korak ispod Stelvia, nemam pojma, kao neki ogoljeni Stelvio.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, dovlagsi said:

Taj model i jeste jedan korak ispod Stelvia, vidiš i po motorima. 

pa vidim, ali ono, jedino što je držalo alfu "iznad vode" je taj dizajn kako spolja tako i iznutra. 

ovo sad izgleda gore od fiata 500x 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

pa vidim, ali ono, jedino što je držalo alfu "iznad vode" je taj dizajn kako spolja tako i iznutra. 

ovo sad izgleda gore od fiata 500x 🙂

khm nećemo preterovati jbt 😄 ok malo siromašniji unutra, ali prelep je

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

500x sam napisao a ne 500l 

on je posebna kategorija!

9 hours ago, dovlagsi said:

khm nećemo preterovati jbt 😄 ok malo siromašniji unutra, ali prelep je

ne pričam spolja, spolja je ok, iznutra je baš nekako klot, makar po fotkama, ajde videću uživo.

stelvio iznutra izgleda kao posebna klasa za sebe.

Link to comment
Share on other sites

dok na drugom kontinentu:

Indian SUV makes millions within minute of launch

The first batch of Mahindra Scorpio-Ns was sold out online in 55 seconds and caused the website to crash

Indian SUV makes millions within minute of launch

© auto.mahindra.com
The Scorpio-N SUV, from one of India’s largest vehicle manufacturers, Mahindra & Mahindra, proved an instant success on the domestic market, with the first 25,000 units sold out in less than a minute after sales were launched, Carscoops reported this week.
The frenzy caused the automaker’s website to crash within 55 seconds and reportedly left many more prospective buyers out of the initial batch. In total, the company secured over 100,000 orders within the first 30 minutes of the launch. As each booking included a mandatory deposit of 18,000 rupees ($227), Mahindra generated a total of $22.7 million in half an hour of sales.
The Scorpio-N SUV, which the company refers to as “the big daddy of SUVs,” is Mahindra’s latest version of its Scorpio SUV with modern styling and high-end technology.
The model was announced last May, with the official debut following in June, but did not go on sale until last week.
The rush among prospective buyers may be due to the relatively low price Mahindra placed on the first promotional batch of Scorpio-Ns, ranging from $15,178 to $24,673, depending on the package. The company said prices for subsequent batches will be higher.
Mahindra said deliveries of the first Scorpio-Ns are scheduled to start on September 26, and the company plans to produce 20,000 more vehicles by December.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dovlagsi said:

ja volim 500X jer ga ne možeš naći u dosadnoj boji, jako poštujem tu njihovu odluku 👍

7 hours ago, Lucky said:

za nešto bazirano na renegadi (ili renegada na njemu) unutra je nekom magijom duplo manji.

5 hours ago, killYg0r said:

San svakog L-ovca je da postane X :tf:

osim ako nemaš troje dece ondaK u X nema teorije da ih potrpaš :))

4 hours ago, dovlagsi said:

šta znam, vozih mitch-ovu đuliju ono je sranjce unutra, @Mitch gde si? :tf:

nisam imao prilike da probam đuliju (pun intended) pa ne mogu da uporedim, ali stelvio stvarno dobro izgleda iznutra. moram da odem u neki salon da bacim pogled kad budem u prolazu, mada kapiram niko više ni ne nudi đuliju 🙂

2 hours ago, oddball said:

The Scorpio-N SUV, from one of India’s largest vehicle manufacturers, Mahindra & Mahindra, proved an instant success on the domestic market, with the first 25,000 units sold out in less than a minute after sales were launched, Carscoops reported this week.

teško prodati 25 'iljada primeraka u zemlji od 1,5 milijardi stanovnika 🙂

36 minutes ago, reki said:

😮

zar nije mitch vozeo reno RS! mozda mu se zapalio? :tf: 

u je, skoro da sam zaboravio na @Mitch😞 trebalo mi malo da se setim ko je 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...